Опубліковані відповіді на тест ЗНО з англійської мови

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання з англійської мови

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з англійської мови

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з англійської мови, що був проведений у вівторок.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту з англійської мови, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту, окрім завдання відкритої форми.

Результат виконання завдань № 1-16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», №17-32 частини «Читання», №39-43 та №49-53 частини «Використання мови» та № 59 частини «Письмо» буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на рівні стандарту.

Результат виконання завдань всього тесту буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання № 1-16, № 17-32, № 39-43, №49-53 та № 59, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація для учнів, які вивчали англійську мову на рівні стандарту, дорівнює 56 тестовим балам.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту - 72 тестові бали.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться не пізніше 25 липня.

При оголошенні офіційних результатів ЗНО з англійської мови будуть оприлюднені таблиці за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вишів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані навчальним закладам для визначення оцінки випускників за державну підсумкову атестацію.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
08.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vlad Kolesnyk
10 помилок на весь тест, 6 з яких listening xD Як на мене, то це дуже несправедливе завдання, кому як повезе із якістю звуку. До речі, хто знає, може відповісти на моє запитання. Нашій аудиторії привезли якісь забраковані бланки, у всіх як мінімум 2 полоски відповідей проблемні (номер завдання сплющений, і квадрати менші, ніж звичайні). А у деяких взагалі більше 2 полосок відповідей сплющені. Інструктори сказали, що запишуть всю інформацію про брак бланків, але, чи вплине це на щось ? Чи із-за браку бланків, нам не зарахують деякі відповіді ?
Ivan
Для Vlad Kolesnyk: ты должен был не выходя из пункта проведения ЗНО написать жалобу на качество звука и брак в бланках
ackerman
Нам про це нічого не казали. А якщо подати апеляцію після результатів ? Це на щось зможе вплинути ?
Олександра
про це йдеться в типовій промові інструктора, її зачитує інструктор.
Коментувати