Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
cos
Підтримую Сергія Шкарлета- ви кажете правильні речі. На контракт хай собі складають іспити, за це хабарі брати не будуть. А ось на бюджетну форму нехай складають ЗНО. Да і завдяки тестам погіршуються знання в школах, а батьки звалюють вину на вчителів, хоча у цьому винне МОН- бо вони складають тупі программи. Тести треба обмежити як такі, бо вони шкодять школярам. Замість знань діти грають в АБВГДейку. Авось складу. Спробував заради цікавості просто понажимати правильні відповіді, не читаючи тести - і отримав такі прохідні- укр.мова-125, історія-134, іноземна мова-123, математика-114. Тому тести є неефективними як система оцінювання. Вгадавши відповіді, абітурієнт не покаже своїх реальних знань. Єдиний плюс - це немає взяток при вступі. Інша роль тестів- знищення системи освіти, щоби отупіли діти. Тому плагіаторки Совсуни, Гриневичи, Новосади та Мандзії недовольні, що Шкарлет руше їх плани.
Валя
Школу закінчила 33 роки тому. Складала ЗНО онлайн. Не розв’язувала задачі та не писала висловлення. Математика на 5 балів, фізика на 7 балів. Англійська в магістратури 154 бали. Питання: я не доросла людина чи з вашою думкою про ЗНО щось не так?
Павлович
Чому весь цей "дзвін" від Шкарлєта? Чинушам і ментам рангів і звань захотілось. Бо ж без профільних дипломів ніяк.
Абитуриент
Серьезно? Взрослый человек не сможет сдать школьный тест? Ну смешно же. Если не может, то ему не место в университете!
Саша
Для Абитуриент: Раньше (мои родители закончили школу в 70х) было совсем другое образование, программы изменились. У них не было возможности прочитать произведений Карпенко-Карого или Игоря-Богдана Антоныча. Раньше почему-то хватало, к примеру средне-специального образования (техникум) для того, чтобы быть и учителем и бухгалтером/ экономистом и т.п. Сейчас с какого-то барабана нужно ВЫСШЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ. Как говорится, без бумажки -- ты какашка! Я поддерживаю инициативу Министра! Молодец!
Х Х
Для Саша: де і коли вчителя були із середньо-спеціальною освітою? В СРСР вчителя мали вищу освіту. Ви їх плутаєте із вихователями садочків або свідомо пишите НЕПРАВДУ.
Коментувати
студенти
Ви хоч один раз бачили, як відбувається вступ? Якщо дурниці пишете, тоді точно ні. На 25 ПЛАТНИХ місць, 32 абітурієнти. Причому рейтин по балах ЗНО. А ви тут говорите про якихось старших на контракт. Тобто ви уважайже, що усіх 32 треба вишвирнути геть. І наприймати без ЗНО. Чи яка ваша думка? Ніхто i нічого не має проти. Але для них окремий ліцензійний обсяг.
Сергей Лимонов
А де ж боти і палкі прихильники Шкарлета на сайті ??? Аж переймаюся їх самопочуттям! В таку спеку-треба голівоньку берегти- то буде бобо!
Наталія
Шкарлет абсолютно правий, а соплі- воплі гидких Соросят тому підтвердження!! Він говорить про старших людей, які працюють і хочуть на контракті вчиться. А хочеш на бюджет- як зараз, здавай Зно!! Розумно!!
Для Наталія:
Та не вчитися вони хочуть, а "корочку" отримати. Ти читати не вмієш, що сказано в інтерв’ю?
Ірина Шевченко
Повторю сказане. Бо бачу Наталя таки відпрацьовує свою зарплатню. Тролям з таким рівнем інтелекту, шановна, Наталія Черна , точно ЗНО - недосяжна висота! Навіть гидко відповідати! І за що вам тільки платять))) Наталія, ви засланий козачок, за що боретеся? За корочку? Хоть би тексти міняли від коментаря до коментаря...
Коментувати
студенти
І що ВО пропонує? Усіх 190 і 130 бальників, які подали документи на заочку відшити, а бездарь, яка ймовірно буде вступати по лінії професії приймати! Це у цьому раціоналізаторське рішення? Якщо хочете заочників без ЗНО, тоді нехай ВНЗ окремо отримають ліцензійні місця на такий контенгент. Цей шут дійсно гірше від Табачника. Що тільки вартує його ідея про навчання у зміни. Але що йому вигадувати. Балакати це не вчитися у 2 зміну до 20.00 ночі. А він хоч розуміє, що Україна велика. І дуже багато учнів йдуть пішки до школи по 5 км. Це не витримує жодної критики. Учні це не студенти, котрі живуть у гуртожитках і за 15 хв. вже добралися. Хто цього ВО відкопав?
Черняк
Для студенти: друже , ти з головкою не дружиш!? Це стосується контрактників із стажем ...
Коментувати
Andrew Brown
Безумовно, цей "токсичний" в.о. міністра судить по собі. Як і передбачалося, зелена команда продовжує наступ на ЗНО як ледь не єдину успішну реформу в галузі української освіти. Наголошуємо і попереджаємо ще раз: ГЕТЬ БРУДНІ РУКИ ВІД ЗНО!
Павло
Для Andrew Brown: Він сам ректор, йому це вигідно
Коментувати
Nic
В 2017-ом году, в возрасте 29 лет сдал зно по мове (около 160), биологии (около 190) и химии (около 150). Готовился чуть больше 3-х месяцев параллельно с работой. Не пойму, в чем проблема.
УХА
Читайте уважно цю цитату пана Ш: "уявіть, людина працює, має фахові навички і їй треба формально підтвердити свої знання згідно, отримати внормовану державою корочку". 1) Для Ш диплом про вищу освіту = корочка. 2) Сенс його слів ще й в тому, що вищу освіту повноцінно багато хто отримує без університету, університет лише має видати "корочку". 3) робимо висновок, університети НЕ потрібні для набуття української вищої освіти. Пан міністр Ш зрозумів, що віе сказав?
не боюсь ЗНО, 72 роки
Для УХА: Напевне, тому його рекомендували ректори тих вузів, які дають корочки, а не знання, і ті, хто має корочки, а не має знань. Щодо ЗНО для заочників, то якщо такий, що не здасть ЗНО на рівні мізерного порогу ( це 1-2, від сили 3 бали за звичною системою), то що йому робити навіть біля вишу, спеціальні дипломи для заочників -дурниця, адже багато на стаціонарах працюючих, або спорстмени, або артисти, або щось подібне, тоді очникам треба відвідувати не менше 80-90 % занять, щоб отримати ДИПЛОМ, а корочку можна купити,
Кирилюк
Для УХА: я бакалавр працюю в галузі права серед колективу магістрів і маю найвищі показники служби, а деяким навіть представництво в суді не можна довірити, бо навіть безкоштовний адвокат заганяє в кут. Так що не кажіть мені про те в кого який диплом
УХА
для Киррилюк: Ви праві в тому, що "ганяти когось по кутах" можна і без освіти, тим більше в Україні, та ще й в українських судах :) Гопники "ганяють ще по підворітнях", на це теж взагалі освіта не потрібна. Нажаль, Ваша позиція свідчить не тільки про те, що Ви так і не зрозуміли, що таке вища освіта, але й про те, що Ви вже стали представником або навіть жертвою слабкої сучасної української вищої освіти, яка істотно впала за останні 25 років. Тому у Вас і склалось враження, що справжня вища освіта не потрібна. Будь ласка, не ображайтесь, але той хто навчився добре плавати в річці край села, звісно, може думати, що він знає як ходити по морю. Але така думка, думаю Ви погодитесь, буде помилковою. Така помилка обумовлена тим, що особа просто не бачила ні моря, ні кораблів і не розуміє масштабів морських просторів ... так само з’являється висновок про те, що вища освіта непотрібна :)
Коментувати
Vlad
А вступні іспити скласти шанс є?
Таня
В 2018 складала ЗНО : математика 172, українська мова 174, біологія 170 Школу закінчила 21 рік назад ( 9 класів)+ 3 роки медучилища
Ірина Шевченко
Маю не одного знайомого зрілого віку, які дуже добре склали зно без додаткової підготовки. Будь який кров в бік від ЗНО - це вірний шлях до сприяння корупції! Добре починає новий в.о.!!!
Ірина Шевченко
Тролям з таким рівнем інтелекту, шановна, Наталія Черна , точно ЗНО - недосяжна висота! Навіть гидко відповідати! І за що вам тільки платять)))
Для Ірина Шевченко
За те що і Вам.
Коментувати
Олена
Якщо доросла людина не може скласти ЗНО, то можливо їй і не варти вступати до закладу вищої освіти, вона ж там і вчитися не зможе :). В минулому році складала ЗНО з біології (на мою думку - одне з легких ЗНО, школу закінчила 25 років тому, спеціально не готувалась, оцінка в перерахунку на 12-ти бальну шкалу "8")
Оксана
в минулому році складала ЗНО. Українськаа - 187, біологія - 192 бали. Мені був 41 рік. Я достатньо доросла?
Для Оксана:
Шкарпет по собі судить.
Пенсионер
Сделать ОТДЕЛЬНЫЕ группы взрослых на контрактной форме обучения без вступительных экзаменов и ЗНО. Определить другое время поступления от потоков бюджетного и контрактного стационара. Взрослый человек осознанно подходит к получению высшего образования. В дипломе указывать, окончил вуз заочно.
Тетяна
Цікаво, а чому європейські університети приймають нащих випускників без ЗНО?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!