Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Я в этом году сдавала зно. И ничего. 30 лет после окончания школы. Это вполне реально! Просто я считаю, что если сдал зно по профильному предмету на отлично, то нет смысла ещё сдавать дополнительно экзамены при поступлении в вуз.
VESNA2020
Давайте їм одразу дипломи видамо! Навіщо дорослих людей з певними професійним навичками ще вчитися примушувати!
Галина
Який шанс? Кращий ніж у багатьох школярів. Бо є життєвий досвід та досвід роботи. Коли донька нашої колеги завалила ЗНО з історії (донька ходила до репетиторів), і колега розповідала, що ЗНО це лотерея, ми вирішили пройти ЗНО з історії он-лайн. Вчились ще в радянські часи, коли історія була геть іншою. Проте, за обідній час (не 3 години як дається на ЗНО), набрали більше 160 балів. Потім для інтересу пройшли укр. мову та математику. Теж цілком гарні результати. Нагаду, тестування проходили без будь-якої підготовки, просто в обідню перерву. Тому не треба розповідати, що здати ЗНО для дорослої людини дуже важке завдання. І якщо в людини немає мізків, то весь її досвід роботи ні до чого.
Наталья
Для Галина: да ЗНО часто двоечники сдают лучше, чем отличники. Об этом говорят все. ЗНО тестовая система, она не для всех подходит(. И, часто люди в расслабленном состоянии показывают превосходные результаты(, а отличники мудрят и ищут подвохов(
Галина
Для Наталья: це не "відмінники мудрять", а є два варіанти: 1 - липові відмінники (в клсі мого сина, коли здавали ЗНО, то ті хто здавали хімію, в них оцінки співпали з річними: син, якщо річну мав 12, то і на ЗНО отримав 12, а ось в тих, хто здавав біологію оцінки виявились на 3 бали нижчими: вителька сама була не ахті (син казав вона предмету зовсім не знає), і оцінки ставила "по собі"). 2. - дуже нервові діти з нервовими батьками. Я як подивилась на маму синового однокласника, то мені самій хотілось її чимось напоїти (заспокійливими), вона така нервова і так накручує себе й свого сина, що звісно він потім не може зібратись. Але це не означає, що ЗНО не об’єктивне, бо зі своїми нервами він і звиайний іспит так само міг завалити (він не завалив просто отримав на бал нижче ніж міг).
Зоя Бобкова
Для Галина: на ЗНО 12 немає
Коментувати
іновація
Можна ще видавати, як каже Шкарлет, університетські "корочки" не тільки для тих, хто з житєвим досвідом, але й за певним майновим станом. Наприклад, показав, що маєш певну суму грошей - ось тобі диплом бакалавра, показав більшу суму грошей - ось диплом магістра, ще більшу суму грошей маєш - получи диплом кандидата наук, а якщо ти ще більше грошей маєш - то тоді будь доктором наук, ну а якщо ще більще грошей маєш - будеш проФФесором, як Янукович :)
ЛЮБОВ
Я випускник минулих років.Закінчила школу понад 20 років тому.В цьому році складаю ЗНО.Не треба лякати.За попередніми розрахунками за тести з української мови і літератури отримала 177 балів.Зробила тільки 3 помилки.Не знаю скільки ще отримаю за власне висловлювання.Не пишіть дурниці, що доросла людина не має шансів скласти ЗНО.
Дмитро
Пане Шкарлет і прихильники його. Скажіть, скільки буде 32*98, не використовуючи калькулятора? Хочу перевірити вас.
cos
Для Дмитро: Просто Для Дмитро: Елементарно просто: 32*98=(32*100)-32-32=3200-64=3136.
Коментувати
вчитель
Пане в.о.!!!ВИ ЗА РОЗВИТОК ОСВІТИ!!!! Чи за те,щоб вищу освіту отримали навіть ті, що таблиця множення з трудом. І всі мають бути проффесори!
для вчитель
Для вчитель: Пане вчитель, а ви за те щоб вищу освіту здобули ті хто ледь "переліз" поріг "склав"
Павло
Для вчитель: позиция понятна и так - за ваши бабки любой диплом (можно не учиться)
Коментувати
Вова
Питання потрібео ставити а навіщо ьакі знання отримувати в школі які непотрібні щоб стати успішним бізнесменом чи міністром, чи депутатом чи фаховим механікум чи кухарем. Досить брехаьи що шкільна освіта тим паче у сьаргих класах потрібна в такому вигляді як вона є
RuTa
Таке враження що слуги народу хочуть мати кірочку про вищу освіту, а ЗНО здати не можуть, от і почали інформаційну артпідготовку. А взагалі - брехня, мій син зараз здає зно, я його завдання з математики бачив - балів на 120-140 я напишу без підготовки (мені 43 якби хто питав)
Павло
Для RuTa: в соседней новости писали же, что Зе в министры берет только докторов наук - значит депутатам нужно закупаться дипломами
Правда
Для Павло:один час було що лікар’ю потрібно мати юридичну освіту я так памятаю любу(не має значення вищу),то лікарі технікум закінчували"вчилися",знайома поступила в медичне(стаціонар),а юридичний заочно.Один час було права на автомобіль маєш мати обов’язково бо щось там не пам’ятаю,купували.Може це так масово не була а така хвиля і те все пройшло.Все щось видумують аби з чогось гроші здерти.Якщо я не права справи.
Коментувати
Наталья
Высшее образование на то и высшее, что человек, получивший его должен быть не только грамотным, но и уметь учиться. В том числе и получать самообразование. Если ты не способен подготовиться и сдать ВНО на проходной балл, нужно задуматься о своем уровне интеллекта. Нельзя диплом о высшем образовании приравнивать к "корочке". Можно купить "корочку", но не умение думать, анализировать, запоминать и делать адекватные выводы. Если человек талантлив и целеустремлён, он получит диплом, а не корочку. К сожалению, даже ВНО не избавляет нас от желающих покупать и продавать дипломы. Поэтому сегодня человек с дипломом о ВО не является синонимом человека образованного и интеллигентного. Мне нужно было - я сдала иностранный язык для обучения на магистратуре. Кто действительно стремится - тот достигает.
Влад
Шкарлет, ти прийшов розвалити освіту? Руки свої забери від ЗНО!!!! Нема чого дурням дипломи роздавати!
Наталія
Мені 40, українську мову пройшла на 164. Не здати може тільки довбень. А вы тім довбням вищу освіту!!!
Павло
Для Наталія: табожемой при чем здесь освіта, он же ректор, ему виднее где можно баблишка поднять
Коментувати
Ярик
Задля експерименту пройшов пробне тестування з української мови і літератури. В сумі набрав майже 160 балів (без можливих додаткових за письмову роботу). Хоча школу закінчував ще в кінці 60-х у минулому столітті. І нічого... А міністр лякає.
препод
на заочку и на дневное должны быть одинаковые правила поступления. Результат и того, и другое - высшее образование. Тему соросят и прочего подымают те, КТО ХОТЯТ КУПИТЬ ДИПЛОМ ЗА ДЕНЬГИ "в рассрочку" через заочную форму обучения и те, кто в системе и хотят себе таких студентов ("контингент" дающий деньги). их интересы и представляет Шкарлет. Все кто идут в университеты за знаниями, а не за корочками сдают ЗНО без проблем, когда б они не учились. Коменты ниже это подтвердили
для препод
Для препод: Ідуть в університет за знаннями, а потім "ВІЛЬНА КАСА" , Шкарлет все правильно робить. Людина працює за фахом і їй потрібні професійні компетенції, і нічого страшного якщо в неї не буде ЗНО з загальноосвітніх дисциалін. А Ви "препод" може ще й репетитор?
препод
1. За "фахом" работают далеко не все и идут на заочку лишь бы была корочка. Открою вам эту истину. И таких большинство. 2. Я не репетитор. 3. И те кто работают за "фахом" не такие они уже и профессионалы. Мы ставим В НЕРАВНОЕ ПОЛОЖЕНИЕ школьников после 11 класса и тех, кто будет поступать на заочку без ЗНО. Зачем ЗНО, зачем знания, готовиться, если опять "бабки решают все"?
Коментувати
Юрій Ніколаєв
Есть много опытных и талантливых людей в своей сфере. Но не все школьные предметы им были интересны - для них это пустая трата времени. Нынешняя украинская система ЗНО отсекает эти таланты от возможности получения высшего образования. Талантливый фельдшер мог бы стать отличным хирургом, но у него проблема с языком, с историей, с математикой... Бог может дать талант в одной сфере за счёт других сфер. Не было бы в Одессе знаменитой на весь мир музыкальной школы Столярского - этот еврей никогда бы не сдал ЗНО по украинскому или по русскому языку. Тысячи людей умрут под ножами бездарных хирургов, которые по всем вступительным предметам ЗНО сдали на 190 и выше баллов. Надеюсь, ярым защитникам безальтернативного ЗНО известны цены взяток за получение внесённых в базу данных документов об успешном прохождении ЗНО. Дети высшей украинской элиты в основном не сдают никакого ЗНО. Очень многие получившие самые высокие баллы за ЗНО выпускники украинских ВНЗ не состоялись профессионально.
Павло
Для Юрій Ніколаєв: "Дети высшей украинской элиты в основном не сдают никакого ЗНО" - так эти дети не учатся в Украине, зачем им ЗНО?
Правда
Для Юрій Ніколаєв:я за ЗНО з математики говорю і говорю що майбутньому медику воно не потрібно,Але ні оголосили рік математики і всі зразу будуть знати математику!Якщо немає нахилу нічого не вийде хіба що дибілізація нації!,Виникає додаткова проблема все наймай репетитора,з укр.м.спростити правопис і диктант тільки нехай майбутні філологи здають кому ці питання з мови і з літератури потрібні,там деякі такі що то ...а зараз 12 років,дармо в школі витрачати час, діти які не вчилися і не будуть.Президенти приходять нові,міністрів міняють і щораз "краще"!ЛЮДИ найбільше вчителі чому ви нічого не говорите,петиції вам підходить чи як говорять:"хата з краю".
Правда
Для тих хто не згідні,поясніть з чим саме ви не згідні!Може в освіті та взагалі в Україні все добре ні дуже добре,а людям все не так!
Коментувати
Мария
Поддерживаю на все сто процентов Шкарлета! Это шанс для многих, кто закончил ВУЗ 20 лет назад. Дайте хорошим специалистам шанс доучиться
Anna Staschenko
Для пана Шкарлета. Я і є та людина в якої "...так склалося по життю...". Закінчила школу у 1991 р., зараз мені 45. Мої результати ЗНО у 2017 році: укр.мова - 175, математика - 180, географія - 192, історія - 177. В тому ж 2017 р. за широким конкурсом вступила у ВНЗ на бюджетне місце (виявилось єдине) на заочну форму навчання. Від навчання просто кайфую, майже всі дисципліни - відмінно, оскільки працюю за спеціальністю і маю практичний досвід 25 років. І це дійсно навчання, а не відбування черги. Так от, пане Шкарлет, я претендую на ДИПЛОМ, а не на ... кимось "внормовану корочку"! Так сходіть і спробуйте!!! Руки геть від ЗНО!!!
cos
Для Anna Staschenko: Руки геть знищувати українську освіту за допомогою тестів. Подивіться, кожного року падаж рівень знань- завдяки тестам. Коли їх не було- тоді рівень знань був набагато кращим. Тому треба відмінити ЗНО на заочці- повністю погоджуюся зі Сергієм Шкарлетом. Він правий.
Коментувати
Павло
Якщо людина хоче навчатись і розвиватись, а після школи з якихось причин не склалось — то ,звичайно, це її право. Людина навчається власним коштом, то не так важливо, що на вході, головне —що на виході. У нас так багато уваги приділяють вступу, ніби вступ рівносильний диплому. Але суть вищої освіти полягає як раз в тому, що між вступом і випуском. А там зазвичай : не помастиш—не поїдеш.
Kira
Люди вы офигеги...Министр прав !!!! Вы жлобы,которые завидуете заочникам,которые могут учиться за свои деньги.Мне 26 лет,я сдавала зно 2 раза,чётыре раза училась в университетах,колледжах.Сейчас именно не поступаю в ВУЗ из-за этого ЗНО.Принципиально.Учу иностранный язык чтоб поступить в другую страну.Но лишь к 26 годам я поняла кем хочу быть -и это нормально.Он совершенно прав.Вы думаете взяток в университетах нет.Я училась в КНЕУ в последний раз ...Так перестала платить и ходить на сессию так как мне просто перехотелось учиться.И меня отчислили из-за того,что я лишь не заплатила за обучение,а не из-за несданной сессии.Вы говорите коррупции нет? Ну ну.Завалите рты.Честно.Вы ведь и есть жабы общества.
cos
Для Сергей Лимонов: Боти- це ті, які підтримають Гриневич, Мандзій, Новосад, Совсун та міністрів з американської Могисранки. Закрити і заборонити треба цей вуз- правильно казав Дмитро Володимирович Табачник. Раджу і Сергію Шкарлету це зробити. Заборонити Могисранці готувати журналістів та й прикрити інші проамериканські програми.
Дмитро
Для cos: Боти - це ті, що підтримують срусскій мір. Одна знайома переїхала із занедбанлї дири в Рашці в Україну. За 5 років вивчила Українську Іі не голочєсує за прихильників срусского міра. Вже каже, що забуває срусскій язік,бо українська їй здається кращою. Розказувала, як жила там у повній антисанітарії,зарплату платили мізерну, хоч на паперах була більше. Вона розказувала, що самостійно вчилась і склала у хрілому віці ЗНО. Хоча це не дивно, бо розказувала, що у неї прабабця була українкою. А у таких, як Ви, напевно моск@лі були предками. У цьому висері ключове - "корочка". Читайте уважніше.
cos
Для Дмитро: Дмитро, пишу українською мовою, а не російською. Про руський мір взагалі ні слова не сказав- де ви найшли такі слова? Нація- українець. Просто не можу терпіти Гриневич, Новосад, Мандзій та Совсун за те, що вони крали в інших людей статті і видавали їх за свої, і буцімто займаються, щоби була академічна доброчесність. Не соромно за такого екс-міністерку плагіаторку? (подивіться посилання) https://www.depo.ua/ukr/life/vcheni-znayshli-plagiat-u-stattyah-grinevich-18112016114600
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!