Онлайн тест 2020 року з української мови та літератури

Учасники ЗНО з української мови та літератури без зайвих зусиль можуть визначити свій тестовий бал

Онлайн тест 2020 року з української мови та літератури

Використовуючи сервіс ЗНО-онлайн, учасники тестування з української мови та літератури мають можливість без зайвих зусиль визначити свій тестовий бал за виконання завдань тесту, окрім завдань відкритої форми.

Для того щоб скористатись сервісом, учаснику ЗНО необхідно заповнити варіанти відповідей, що були надані ним під час виконання завдань тесту з української мови та літератури.

Після надання усіх відповідей учасник тестування отримає значення тестового бала за виконання завдань тесту.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови та літератури, дорівнює 104 балам.

Як державна підсумкова атестація з української мови буде зараховано виконання завдань №1-33 та 58 (максимум 68 бали за завдання ДПА).

Сервіс використовує правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з української мови та літератури, що були ухвалені на засіданні предметної фахової комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти.

ПЕРЕЙТИ ДО ОНЛАЙН ТЕСТУ

Також рекомендуємо ознайомитись з алгоритмом розрахунку тестового бала за виконання завдань тесту з української мови та літератури.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів