ЗНО відбувається у безпечних умовах, - Мандзій

Тестування з української мови і літератури відбулось у безпечних умовах і згідно з рекомендаціями

ЗНО відбувається у безпечних умовах, - Мандзій

Тестування з української мови і літератури, як і перше ЗНО з математики, відбулось у безпечних умовах і згідно з рекомендаціями Головного державного санітарного лікаря України.

На цьому наголосила заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

«Традиційно ЗНО з української мови і літератури є найчисельнішим з-поміж усіх тестувань. І те, що його вдалось провести в безпечних умовах, свідчить про готовність МОН, УЦОЯО та пунктів тестування дбати про здоров’я учасників і педагогів протягом всієї основної та додаткової сесій ЗНО», – зазначила Мандзій.

Участь у тестуванні з української мови і літератури взяли 275 081 особа – це 74,44% від загальної кількості зареєстрованих.

Як відомо, найвища явка учасників тестування зафіксована у столиці України — 84,27%, найменша у Чернівецькій області — 61,83%

Поріг «склав/не склав» та результати ЗНО з української мови і літератури буде визначено до 24 липня. Результати тестування будуть опубліковані 25 липня.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
30.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Так. У мене питання. Міністром є Шкарлет і взагалі не чути його? А його заступницю Мандзій чути? Так і нічого не зрозумів. Шкарлупа виходь! Не сри і не сци!
1
Для Дмитро: Человек в отпуске. Это у тебя круглогодично либо грядки либоунитазы в Польше.
Коментувати
Кирилл
Ложь. Я выпускник 11 класса, сегодня писал ВНО по украинскому языку и литературе, а ещё ранее, 25 июня — математику. Обещанные МОН «безопасные условия» не соблюдались от слова совсем. У входа в заведение практически все стояли без масок, в огромной толпе. Далее её надевали только при входе в аудиторию (нереально жаркую и душную), потом маски нам разрешили спустить на подбородок. Температуру мерили странными недотермометрами, на результаты которых никто не обращал внимания. В общем, да, всё очень «безопасно». По ГОСТу.
Лаура
Для Кирилл: согласна, абсолютная антисанитария, в аудиториях высокая температура, тяжело дышать, НИКТО, НИЧЕМ НЕ ОБЕСПЕЧЕН
Вероника
Для Кирилл: паникуешь и преувеличиваешь; как ты предствляешь, чтобы тебе в такую жару обеспечили прохладную аудиторию: быстренько везде поставили кондиционеры?
Коментувати
Дима
Никто НИ К ЧЕМУ НЕ ГОТОВ! Школа 46, Киев, масок нет, инструктора без ничего, антисептиком пользоваться нельзя, МОН И УЦОЯО НАСР@ТЬ на нас и наших детей. Одну инструкторшу уже госпитализировали с Ковидом, дети на 2х недельном карантине
1
Для Дима: больше верится Мандзий.
Коментувати
Лаура
Ага, безопасные условия. Писали украинский в КНУБА. Заходили толпой, без масок, инструктора без масок, температуру меряли тем кто пришёл раньше всех, надзиратели без масок. В аудиториях жара, соответсвенно никаких масок. Так как это архитектурный университет, писали на партах для черчения, они под наклоном, никаких 15 человек не было. В стандартной (не лекционной) аудитории было 42 человека. На протяжении теста скорая забрала 6 человек, 2 без сознания. Надо ли говорить, что тетрадки все забирали той же толпой без масок. Контроля никакого, в туалетах все с телефонами (это плюс для абитуриентов). ОЧЕНЬ БЕЗОПАСНОЕ ЗНО
1
Для Лаура: врать ненадо. Все там было нормально
Лаура
Для 1: тупой бот, который кроме однотипных комментариев ничего не знает. Брысь отсюда, маромойка продажная
Вероника
Для Лаура:все вранье: и о 42 человеках в аудитории, и о скорой, которая забирала без сознания
Коментувати