Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вова
Я хочу вступити в Унвер але написав ЗНО досить погано понизіть пороговий бал прошу вас !
Ґ
Для Вова: як ти так хочеш вступити в універ, то чого не вчив нічого не зно??? Тупих не треба!
Я
Тебе понизят пороговый, а вместе с ним и рейтинговый убежит. Сразу видно, ты заслужил свой низкий балл. Кто с мозгами и понимает что гдето ошибся, не так перенес в бланки, тот хотябы переживает, чтоб не снизили рейтинговый,оставили как в прошлом году. И это правильно будет. Со своими 113 баллами ты и так никуда не поступишь, хоть снозь, хоть повысь порог.
Коментувати
Богдан
Зміна порогу до 19 балів є неприпустимою! Так ми тільки втратимо бали та можливість для справедливого вступу! Думаю, що не один я проти того, щоб його бали були несправедливо занижені! Краще вже тоді не змінювати нічого!
Mark
Для Богдан: ++,Нехай усе буде,як минулого року.
Коментувати
Викладачка
Абітурієнтам запропонували єдине випробування: розставити шар, кубик і пірамідку у відповідні отвори у дошечці. Усі абітурієнти розділилися на дуже сильних і тих, хто не вступив.
2020
Які ви тупі нелюди!! Ковід вам в хату ! .
Тігран
Поясніть,як можна бути такий відлюдьком , конченою твариною , щоб думати тільки за себе тобто ви,уроди які склали 170-190 будете плакати за сраних 10 балів,але не думаєте за людей які єлі набрали прохідний?.Якщо це так,то мені вас шкода , кончені тварини.
Полина
Для Тігран: Я не обязана думать о незнакомых мне людях,которые не удосужились подготовиться даже на проходной:) Эти "сраные 10 баллов" я заработала собственным трудом и не собираюсь терять их и бюджетное место в вузе из-за каких то лентяюг. Удачи.
...
Як можна бути таким тупим, щоб не здати 20 завдань з 104(!!!) на прохідний бал?
Елизавета Чайко
Люди, які склали 190+ хочуть на бюджет. А ті, хто нижче, тільки на контракт. Тому нам 10 балів дууже потрібно. Ну це ж природний відбір)) тому сподіваюся, що не будуть знижувати
Коментувати
А
Чи будуть знижуватись прохідні бали для вступу(наприклад медицина)? Хтось міг набрати 150+ за показниками 2019 року, а зараз пороговий буде нижчим тоді і рейтинговий нижче?? І все можливості поступити немає...
...
не можна занижувати, тести з математики і мови були значно легші, ніж минулих років + посписували
:-)
Для ...: якщо чесно, я не уявляю, як можно було списати на ЗНО....
Дорв
Так що навіть не перевіряли на наявність техніки! Посписувати навіть з телефонів можна було
Аноним
Ніхто не списував, по крайньому випадку у нас, 2 екзаменатора сиділи і слідкували, а в туалет вихидили максимум на 1-2 хвилини.
Коментувати
хп
Я не хочу, щоб мої 190 перетворилися на 179 через тупих, які не можуть набрати пару балів!!
Лена головач
Для хп: ой хтось дуже самовпевнений
Gosha8678
Ну, он хотя бы знаки препинания ставит
Mark
Для хп: Маячня .Я приділяв математиці по 4 год. в день,ходив до репетитора рік,усі пробні з математики писав не менше ніж на 155.А результат 119(через хвилювання,через яке появляється неуважність.Прийшовши до дому,дивувався,як я міг зробити такі дурні помилки.Тому,на ЗНО є багато аспектів,які в свою чергу впливають на роботу і результат.
Коментувати
Анонімус
Занижувати для того, щоб людина, яка ледь набрала декілька балів, змогла поступити? А для чого це тому, хто за 11 років навчання у школі не зміг здобути мінімального рівня знань? Чи думате, що якби дитина ще два місяці походила у школу, то написала б набагато краще? Не намагайтесь виправдати небажання вчитися труднощами з карантином. Набрати нормальний бал просто, якщо хоч трохи постаратися. Такі діти не те що за останні місяці не змогли підготуватися, їм 11 років не вистачило. Очевидно, що це для них не пріоритет. Не поступлять - хай знайдуть собі заняття за покликанням, хоч не будуть мучитися.
Владислав
Для Анонімус: чтобы поступали на контракт, очевидно же. Никогда не интересуют бюджетные места, а чем больше людей получат хотя бы 100 баллов, тем лучше университетам.
Mark
Для Анонімус: Маячня .Я приділяв математиці по 4 год. в день,ходив до репетитора рік,усі пробні з математики писав не менше ніж на 155.А результат 119(через хвилювання,через яке появляється неуважність.Прийшовши до дому,дивувався,як я міг зробити такі дурні помилки.Тому,на ЗНО є багато аспектів,які в свою чергу впливають на роботу і результат.
Mark
Для Анонімус: Але в дечому я з тобою погоджуюся.Є діти,яким пофіг на навчання,вони поступають у виші,але в кінцевому результаті з них нічого не буде.Для мене навчання і здобування вищої освіти справді важливе.Я готувався протягом 2-х років.Мову я написав десь на 180 без репетитора,а на математиці все було вперше,я був розгублений.Прийшовши до дому,думав,що 150 точно набрав.Від хвилювання я правильну відповідь переніс в бланк неправильно.У співвідношеннях від того що я думав,що мені не вистачить часу наробив дурні помилки.Пробне я написав на 166,а основне на 199.Репетитор казав,що він такого старанного і наполегливого хлопця ще не бачив.Я думаю,що заслуговую на навчання в університеті,навіть якщо завалив одне ЗНО.
Коментувати
Богдана
Чим нижчий поріг,тим гірший результат,за 2019 рік-170,а пробним 2020 151. Навпаки краще підняти поріг на 1-2
Надія
Для Богдана: Ви загалом хоч розумієте принцип дії поргового бала ? ! Чим нижчий пороговий бал , тим вищий рейтинговий результат ... а ваші бали пов’язані тільки з неякісним виконанням завдань
Дорв
Краще подивись рейтингову шкалу переведення, 2019 року і 2020 пробного!!! Тоді побачиш, що чим вищий пороговий, тим вищий бал для тих, хто нормально написав!
Владислав
Для Дорв: Для Владислав: але це стосується тих, хто набрал 180+ а інші?
Коментувати
Богдан
Вы дибилы?никакого заниження,карантин был да,но кто этим даунам мешал учиться я не хочу чтоб могу бал был понижен
Поля
Ніякого зниження!!!! Ті хто нічо не робив, пройдуть, а ті що вчили отримають низький бал. Нехай буде такий, як минулого року!!! І так посписували!
...
ну вот, отакі люди і хочуть заниження балу, а то тестики виявилися занадто важкими для їх курячого мозку(( бидло, надіюся ти нікуди не вступиш
Коментувати
РОСТЯН
Задания на ЗНО по сравнению с 2019 годом немного сложнее, по крайней мере в математике. Подготовки не было, а консультации это так сказать кому повезло, кому нет... Так что всё честно, а вообще минимальный порог не стоит опускать как по мне, логичне просто накинуть 20 балов тем у кого результат не более 150 из 200
Лина
Для РОСТЯН: накинуть? за что интересно? глупости какие-то, а не логика)
Коментувати
Юля
Чим нижче поріг, тим нижчий рейтинговий бал?
Кель
Для Юля:да
Коментувати
Світлана
Доброго дня всім!Я за те щоб знизили прохідний бал для вступу в вузи заочно,або зробили окрему шкалу для розрахунку прохідного балу,для тих ,хто 20-30 років після школи складає ЗНО.Повірте,це нелегко:шкільну програму за весь період навчання зрівняти з підготовкою до ЗНО і здати тести на високий бал,а вчитись далі треба,цього вимагають додаткові обов"язки згідно посади,а тобі вже за сорок...
Кель
Не за весь період! Є програма, по ній треба готуватись!
Коментувати
Никель
К’мон, народ, кто учил, тот сдаст. Кто понимал, что ЗНО - ответственность в первую очередь ЕГО, тот сдаст. Да, этот год для выпускников трудный. А для выпускников, которые попросту не готовятся, он и без ковида был бы не ахти
Ольга
Для Никель: Слід брати до уваги той факт, що ті теми які вони повноцінно мали пройти за останні два місяці навчання діти вивчали самостійно. Відповідно і знання з них нульові. ЗНО все ж вміщає в себе завдання з цих тем. Тому зрозуміло що учні матимуть низький бал. Не слід забувати про стрес, який вони переживають ( відсутність нормального навчання, погана ситуація з короновірусом, незрозуміло взагалі куди і як поступати). Він часто є причиною допущення помилок. А тому є досить розумним зниження порогового балу
Рина
,якщо вони ВИВЧАЛИ самостійно, то чого ж тоді нульові?? кожного року у всіх є стрес, а якщо дитина нормально готувалась, то нормально і здасть!
Mark
Для Никель: Маячня .Я приділяв математиці по 4 год. в день,ходив до репетитора рік,усі пробні з математики писав не менше ніж на 155.А результат 119(через хвилювання,через яке появляється неуважність.Прийшовши до дому,дивувався,як я міг зробити такі дурні помилки.Тому,на ЗНО є багато аспектів,які в свою чергу впливають на роботу і результат
Коментувати
Полина
Кто нибудь может объяснить каким образом порог на пробном снизили,но баллы,по сравнению с таблицей 2019, стали ниже баллов на 10?
Віталій
Для Полина: Такой же самыф вопрос возник. Такими темпами можно и позабыть о бюджете
Коментувати
Катя
Випускниками цього року не дали жодних поблажок А тільки стрес, бо не було пробного Дайте хоч порі нижчий 18 балів хоча б, нехай діти поздають їм ітак цього року не пощастило
Костянтин
Розумію вас, однак попустки були, з боку працівників призначених у навчальні заклади, як інструкторів, так і перевіряючих. Детектора металлу на використовують, тому, якщо пощастило сидіти на останніх партах, можна списати. Я цього не перевіряв, бо впевнений у своїх силах, але невпевнені, звізно можуть це реалізувати. Також хочу наголосити, що і інструктори, і охоронці дуже добрі. Все підкажуть, та дадуть відповідь на ті питання, на які звісно зможуть відповісти, відповідно до регламенту та законів. Завдання теж не дуже важкі, хоча й заплутує, іноді, їх легкість. Порівняно з 2019 роком, трішки легше) Бо використовують найбільш популярні цитати та витримки з віршів.
Виктория
У нас на уже 2-х зно біло по разному. На первом не очень строго, а на втором "закрутили гайки" как положено. По поводу последней парты не советую экспериментировать.
Мила
вы шутите так,да???вы даже сами не смогли без ошибок написать свой комментарий,а говорите,что легкие задания)я бы вам как преподу не поставила проходной бал даже при написании легкого предложения!
Коментувати
Анастасія
Яка лафа? Ви б самі спробували! Учні навіть не мали пробного і не орієнтувались як проходитиме вся процедура! Завдання були важкі + вони стільки часу мучились, незнаючим коли ж буде проведене ЗНО ... і ви говорите лафа? Скажіть буль ласка, школи були закриті, ті діти що не мають змоги ходити на додаткове , а хочуть поступити, що їм робити? Ви подумали що як їм важко ? Тому знизити прохідний поріг це є найправильніше рішення влади! 9 класу і 4 взагалі скасувала дпа і добре є.
Анфіса
Мені цікаво, а на наступний рік студентам, які складатимуть ЗНО теж буде така лафа, чи це як кому повезе? Ну просто цього року вже стільки поблажок, шо на наступний рік певно поставлять поріг не менше 198, що ніхто не зможе здати і поступити , куди все життя хотів .... Ще й математика обов’язкова буде -НУ ШО ЦЕ ЗА НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ , ГА???? МОН ДУМАЙ(ТЕ)!!!
Костянтин
Гадаю, якщо єпідемологічна ситуація не покращиться, попустки будуть і у наступному році. А за математику я не знаю, але меня здається, якщо люди будуть однаково гарно знати математику та мову, то буде вже зовсім інший рівень людини. Як амбідекстер, чи амбіверт. Звісно ж навіть у таких є свій улублений предмет)
Коментувати