Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рина
". Її більше відчують ті абітурієнти, котрі успішно складуть тестування і опиняться на верхівці рейтингової шкали" Вже відчули отримавши на 10-20 балів менше ніж могли отримати! Не чіпайте поріг хай буде таким як минулого року. Через ваш карантин псуєте бали дітям. вони не винні що ви зробили карантин у школі
Є
У тих в кого найвищі бали, цього року за шкалою матимуть на 10-20 балів менше ніж за шкалою минулого року. Де логіка у вашій турботі? Найтупнішим будь ласка, а інші готувались, вчили, а інші вибачте але ви не поступите бо у нас карантин то ми ще і цим вас добєм
Наталія
Так, усе ж таки, цікаво, якщо прохідний бал знижують, відповідно загальні результати теж буду дуть значно нижчими, порівняно з таблицями минулих років... А чи буде знижено мінімум для окремих спеціальностей (правових, медичних тощо)??? Крім того, говорять, що навчатись було важко, діти погано підготувалися і тут же: 200-бальників буде більше, ніж минулого року. Де логіка? Усі були в однакових умовах: і слабкі, і середнячки, і відмінники. Усім було складно. А тепер виходить: щоб урятувати найслабших, треба покарати всіх інших.
Тарас Жеребецький
Знизьте пороговий бал ЄВІ до 0. А то раптом хтось проспав, а поступити ну дуууже хочеться.
Юрій
Треба знизити поріг ЄВІ з англійської мови до 7 балів.
Sveta
Снижайте пожалуйста проходной балл для магистров по ЕВИ.
Ольга
Снижайте пожалуйста проходной балл до 7 баллов пожалуйста!!!
Олег
Бал з ЕВІ треба встановити на рівні 2018 року. Особисто мені не хватило часу + сидиш в цій масці, дихати нічим. Окрім того з репетиторами цього року особливо не позаймаєшся, хіба онлайн, мені особисто ці заняття не багато дали. Прошу понизити прохідний бал з ЕВІ до 9.
Катерина
Діти писали ЄВІ та ЄФВІ в масках,не було чим дихати, пагано себе почували-це ЖАХЛИВО!!! Прохідний поріг потрібно зменшити з минулим роаом в 2 рази. Пожалійте наших дітей.
Ну да, ну да
Для Катерина: какие дети???? взрослые мужики и тетки
Виктория
Наши дети!!! А чужих детей не бывает!!! Тесты при поступлении в магистратуру были очень сложные. А в масках и в такой духоте очень сложно сконцентрироваться. Проходной порог нужно УМЕНЬШИТЬ!!!
Коментувати
Олександр
Цк лише для вступників-випускників шкіл? На ЗНО ЄВІ це розповсюджується? Дуже тривожно з цього приводу
Віктор
Якою ж потрібно бути дурою, щоб пропонувати ще знижувати пороговий бал. Та з більшістю завдань цьогорічного ЗНО з математики успішно справиться навіть семикласник. Чи ви думаєте, що ті остолопи, які не здатні зробити навіть такі прості завдання раптом в університеті осилять вищу математику? Баранам там не місце!
ЗеЗНО
Для Віктор: Коли ти в житті використовував вищу математику. Те що ти свою дитину змушуєш зубрити не робить її кращою.
Віталій
Для ЗеЗНО: якщо ваша колгоспна голова не змогла вивчити і тим більше застосувати вищу математику, обґрунтовуючись відсутністю її потреби для ваших повсякденних цілей або кар’єри (якщо присутня), це ЩЕ НЕ ОЗНАЧАЄ, що вона взагалі нікому не потрібна. А вашу дитину ніхто НЕ ПОВИНЕН ЗМУШУВАТИ обирати саме той університет/ПТУ/бурсу/школу/дитсадок, де ту математику викладають. Справжня розумна дитина САМА ЗНАЄ, що хоче, а що ні, що б там не було. І якщо дитина хоче в університет, щоб потім стати інженером чи програмістом - будь-ласка! Тільки ХАЙ ХОЧ ЯКОСЬ ДОВЕДЕ, що ГІДНА ТОГО, ЩОБ ТАМ ВЧИТИСЬ. А то понабирають в університети тих, хто ледве склав на прохідний бал, а в нас ще ниють, що медицина/дороги/вчите... лі/чиновники/зарплати... погані. Цілком згоден з позицією Віктора - баранам там не місце!
Коментувати
Татьяна
Полностью согласна, пробное зно было намного легче чем основное, + без маски, и не в таком стрессе. На основной сессии было сделано много глупых ошибок из за жары, в аудиториях было очень душно, окна закрыты, в туалет не выпустили ( а дома когда отдохнул, открыл тетрадь и офигел от глупых ошибок, и на те вопросы что знал). Так что я за снижение порога
Mark
Для Татьяна: Я за те щоб все залишилось,так як є.Погоджуюся з вами,у мене за пробне в нормальних умовах вийшло 166,а на основній сесії,наробив дурні помилки і вийшло 119-122.
Коментувати
Олександр
Дивна комунікація про турботу в УЦОЯО. Вкинули дві тези про зменшення порогу і про те, що це вже зробили на пробному е-зно. Цим збурили вступників, які планують зачепитися за бюджет. Ті, хто писав цьогоріч пробне ЗНО з "приємністю" дізнались, що після того, як УЦОЯО про них потурбувався, їх бал ЗМЕНШИВСЯ (у порівнянні з 2019 роком). Але замість того щоб пояснити, чому так сталося (припускаю, що через - невелику "популяцію" учасників і значну кількість тих, хто ввів до системи списані правильні відповіді) і, що при автентичному ЗНО турбота призведе до невеличкого підвищення балу, вони сказали, що потурбуються, як на пробному. Ну добре, ви тоді не все сказали чи журналісти не так зрозуміли. Так реагуйте ж - напишіть на сайті роз’яснення ! ! ! Впевнений, що турбота про учасників ЗНО має стосуватися всіх (а не лише тих, хто поганенько написав). І в жодному разі турбота не має призвести до ЗАНИЖЕННЯ балів тих, хто написав непогано, добре і відмінно, бо це вже не турбота, а щось протилежне!
Оля
Знущеєтесь? Куди вже нижче?! Ітак уже на межі порогу вгадування!! Цього року завдання були найпростіші за всю історію ЗНО. Простих завдань на зразок два плюс два чотири було багато. Семикласник середнячок завиграшки подолає поріг!!! Не знущайтесь з працьовитих дітей!!! Лінюхам це не допоможе.
Зоя Бобкова
Для Оля: хай працьовиті здають на 200 балів.
Коментувати
Олена
Нас знову обдурили.Як не було держави, так і немає.Нічого не можна планувати.Чому не говорилося про зниження порогового балу,коли писали заяви про відмову від зарахування ДПА за ЗНО?Чому ніхто про це не говорив?Дитина розраховувала підвищити бал атестату за показниками ЗНО,а виявляється,що її обдурили.Тому що зниження балу до 19,це зниження ЗНО на 10-15 балів,відповідно і оцінки в атестаті на 1-2 бали.Обідно не за бали, не за атестат,не за прохідний бал,а за нашу Україну,де ці діти розпочинають свій дорослий шлях з обману і відсутності впевненості у завтрашньому дні.І чому так?Всім керують гроші!!!Бо потрібно,щоб діти,які не дуже гарно вчилися, поступали на контракт.Шкодую,що я живу у країні ,де панує беззаконня та обман,адже знизити пороговий бал планували ще раніше,чи не так???
ЗеСтудент
Як же смішно дивитися на мамочок, які заставляють своїх дітей зубрити речі , які ніколи не використовуються, і ще смішно те що вона ЗБИРАЛАСЯ повисити бал, а нічого що всі в рівних умовах, і у всіх на однаковий % збільш. бал. Вам потрібно дивитися не на тих хто здав гірше, а на тих хто краще, ті хто краще здав все одно поступлять. А якщо ні , то ви все одно попадете на бюджетне місце , через те що там конкурснійый бал"
Коментувати
ГурУ
Вот смотрю на комментарии и просто в шоке,ребят,а не кто не думал что тот проходной бал и начисление рейтинговых за пробное,который поставили,не показывает обширную статистику,ведь не все проходили его? Кто-то вбил вопросы в инет,и получил хороший бал,да и уверен что пробное проходили отличники,из-за этого такое начисление баллов,ведь все у нас "умные" и могут в гугле спросить,а такое было,у нас,парень набирал 104-115 а пробное сдал на 175,вот и думайте.А теперь возьмём всех кто писал ЗНО,ведь результат вычисляют из общего,+больше людей сдавало,кто как сдал,на каких вопросах тупил,так что бал и начисление может кардинально поменяться.
Mark
Для ГурУ: Цілком погоджуюся.Я пробне,сам,баз інтернету написав на 166,бо воно було легеньким+ писав дома.На основній сесії наробив дурних помилок і написав на 119-122бали.Я б міг його запросто на 150 балів написати,але переживання,+ спішив,щоб розв’язати все,в бланк переніс,не перевіривши,але на мові повністю зібрався і написав на 180.Всяке буває.
Коментувати
Саша
І не коментуйте ті які дуже розумні , бо ви не здавали зно з англійської мови в магістратуру , я ваших коментарів не потребую.
Ігор
Для Саша: Цілком погоджуюсь із вами Зно в магістратуру досить важке,потрібно понизити до 9 балів)))
Зоя Бобкова
І я здавала у свої 52 року, спека, немита підлога і на важкі завдання по одній хвилині на відповідь. Хай би вся ВР разом із нами потрудилася.
Коментувати
Саша
Чому тільки для школярів знизити пороговий. Для вступу в магістратуру це більш потрібно! Складання єві набагато важче - де справедливість? Понизьте пороговий бал для єві з англійської мови 2020 року!
Для Саша:
Чого ти ниєш? Радій, що тобі, безтолковому, диплом бакалавра видали.
Коментувати
Людина
Не понимаю почему вы ноете на счёт понижения если абсолютно для тех кто хорошо написал нету разницы, а только для тех кто написал плохо (А думаю в правительстве знают что твориться в универах "Что там никто не ходит на занятия") просто нужно закидать универы мясом которые будут ходить за деньги, ведь без коллектива вы не получите нормального образования (говорю по своему опыту, ходил 1 на пары , потому что все остальные забили ) . И если там конкурс, и если там ограниченное количество мест , если ты зависишь не от того кто хуже тебя напишет , а от тех кто лучше тебя напишет и подадут туда заявку , то не зависимо от того будет у тебя 170 или ниже то ты поступишь или не поступишь на бюджет.
Виктория
Для Людина: Вы забыли что поступают не только участники зно 2020, но и выпускники сдававшие в прошлых годах.
Коментувати
Юлия
Я в этом году здаю ЗНО. По порогу 2019 года у меня получается по математике 170, а если пороговый понизить то намного ниже, по украинскому тоже самое. ПРОШУ, НЕНУЖНО опускать пороговый бал! Я очень хочу поступить, те кто нездал они смогут поступить в следующем году! Почему остальные должны страдать? Если ониненабрали даже минимум, то значит нехотели!!! Дома были шикарный 3 месяца подготовиться, пройти все предыдущие тэсты, решать задачи, учить правила и т.д.. Даже те кто всю жизнь не учился за эти 3 месяца можно было просто идеально подготовится. Я ОЧЕНЬ ПРОШУ НЕНУЖНО ЗАНИЖАТЬ! Если вы его поднимите на один-два бала и то лучше будет или хоть так оставьте, только непонижайте!!!
Ирина
Для Юлия: Масса ошибок в одном только сообщении!!! Так хочу поступить...(
Евгения
согласна, по прошлому году 187, по этому 178, почему так?
Людина
Не понимаю разниц"и", если там конкурс, и если там ограниченное количество мест , если т"и" зависишь не от того кто хуже тебя напишет , а от тех кто лучше тебя напишет и подадут туда заявку , то не зависимо от того будет у тебя 170 или ниже то т"и" поступишь или не поступишь.
Коментувати