Явка на ЗНО перевищила очікування. Київ лідирує

Попри очікування деяких представників влади та освітян, явка на ЗНО виявилась високою

Явка на ЗНО перевищила очікування. Київ лідирує

Попри очікування деяких представників влади та освітянської спільноти на те, що рішення про звільнення випускників від обов’язковості проходження ДПА значно вплине на навантаження на пунктів тестування, явка учасників на ЗНО з математики виявилась високою.

За оперативною інформацією, що надана Українським центром оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з математики взяли 152 180 осіб, що становить 81,79 % від загальної кількості зареєстрованих.

За іронією, найвищу явку в пунктах тестування зафіксовано у столиці України — 87,50%.

Загалом у 20 регіонах України явка учасників на зовнішнє оцінювання з математики перевищила 80%.

83 учасники ЗНО не були допущені до пунктів тестування, з них 30 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань.

Як відомо, напередодні проведення основної сесії ЗНО Верховною Радою за поданням Президента був ухвалений закон про всіх звільнення здобувачів повної загальної середньої освіти від обов’язковості проходження ДПА.

Разом з тим, учні мають можливість проходити державну підсумкову атестацію за власним бажанням та врахувати результати ЗНО як ДПА.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама
Для Covid-19: Бред ! І до чого тут ЗНО, до твоїх підписників, не туди горбатого до тину.
Covid-19
Щиро дякую українським учням! дуже ціную вашу підтримку! Нас вже більше 40 тисяч! І це ще не межа. За добу на мене підписалися 1109 людей і з них 113 з Києва! Ще раз дякую, ще кілька проведень ЗНО, і нас буде під 80 тисяч! P.S. Не забувайте, маски викликають пневмонію, а її носіння означанє що ви чіповані!
Мама
Для Covid-19: др чого тут ЗНО? Не туліть горбатого до тину
Коментувати
Дмитро
Так і знав, що явка буде високою. Більшість надає переваго здати зараз, а не потім.