Усі пункти ЗНО в Україні провели тестування

Всі пункти тестування країни під час проведення ЗНО з математики були відкриті

Усі пункти ЗНО в Україні провели тестування

Усі пункти тестування країни під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики були відкриті.

Про це, під час брифінгу в Кабінеті Міністрів, повідомила заступник міністра освіти Любомира Мандзій.

Також, незважаючи на стихію, усі пункти тестування працювали у Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій і Львівський областях.

За словами Любомири Мандзій, через негоду до пунктів тестування не змогли добратись 7 учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Вони зможуть взяти участь у додатковій сесії ЗНО.

«Всі пункти тестування були забезпечені засобами індивідуального захисту, а саме, медичними масками, антисептиками, безконтактними термометрами, дезінфекторами для поверхонь, щитками і халатами для медиків», - сказала Мандзій.

Окрім того, вона звернулась до учасників ЗНО з проханням повідомити регіональні центри оцінювання якості освіти, якщо вони помітили порушення правил безпеки або нестачу засобів індивідуального захисту.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Roman Veselovskyi
Потрібно вирішити проблему скупчень учасників перед початком тестування. Сьогодні багато людей натовпами чекали свого часу перед пунктами.