Відбулось зовнішнє оцінювання з математики

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання оголосять 26 червня

Відбулось зовнішнє оцінювання з математики

У четвер тестуванням з математики в Україні стартувало проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році.

Результати зовнішнього оцінювання з математики зараховуватимуться як вступний тест для бажаючих вступати до закладів вищої освіти у цьому році, а також за бажанням випускника, як державна підсумкова атестація зі шкільного курсу з предмета.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна отримати правильно виконавши всі завдання, що за бажанням учасника будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 52 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту - 62 бали.

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з математики будуть оприлюднені 26 червня у розділі Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з математики відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 16 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів з математики та таблиця переведення тестових балів з математики у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування з математики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 17 липня.

Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації випускників, які виявили бажання проходити державну підсумкову атестацію з математики.

Результати зовнішнього оцінювання у вигляді рейтингових оцінок за шкалою 100-200 балів будуть передані до відповідного реєстру в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 01 липня подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО.

Додаткова сесія ЗНО у 2020 році відбудеться з 23 липня до 11 серпня.

ЗНО-2020: ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З МАТЕМАТИКИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
sddg
Зно, на щастя, було нормальне, але часу все ж таки мало, і приємно що були завдання неважко, але знову ж таки не вистачало часу
Юля
Будем писатискаргу! 34 завдання підступне! Чого добивались створювачі? Чи просто розуму не хватило по людські написать?
Наталія Ксьондзик
Ті що в міністерстві напевно зовсім не думали яки писали завдання 34. Це завдання некоректно сформульоване і взагалі не для такої стресової ситуації. Прохання усім написати листа скаргу у міністерство освіти щоб зняли це завдання взагалі при розрахунку балу.
Александр
Для Наталія Ксьондзик: Ну это неправильно ведь некоторые дети решили эту задачу!
Коментувати
Христина
Ну що,міністерство добилося свого,завалили дітей.Підготовки не було і ЗНО з математики написали погано.А тепер,як поступати.
Выпускник который смог
Для Христина: если готовились, то сдать можно было нормально
Олег
Для Христина: завалило дітей? Ви серйозно? Які завдання були настільки важкими, щоб через них не здати? Більшість завдань були легкими. З кожним роком ЗНО роблять все легшим і легшим. Цього року деякі завдання були особливо легкими. Просто порівняйте 33 завдання 2020 року, і 30 завдання минулих років. 35 завдання також було простіше в порівнянні з 33 завданням минулих років. Тільки декілька завдань можна було назвати навіть не важкими, а просто середніми по складності. Просто потрібно було самому готуватись і не нервувати на екзамені. Про 34 завдання я взагалі мовчу. Це всього-на-всього 4 бали з 62. Навіть якщо воно здалось занадто важким для вашого тендітного розуму, є ще багато інших завдань, за яких в сумі можна було отримати 58 балів. Проблема не в ЗНО, а в самих дітях, які не знають математики.
Коментувати
Павло
Ахахах, зно херня - вам это в универе скажут. Порог набрали и слава Богу. Вас там переучят и вы после первой же сессии будете вспоминать про зно как о усной контрольной в 5 классе ?. Всем сразу кажется что все не так и даже если бы были вентиляторы, то вы бы говорили: "где кодеционер" или "его шум меня отвлекает"
Ігор
тому що за цим ніхто неслідкував і державні кошти знову пішли в трубу! а маски в аптеку.
Леся
Для Ігор: маски ж не за державні кошти закуплені !! їх купив швейцарський фонд . перш ніж щось писати , поцікавтеся інформацією ближче.
Коментувати
Ігор
для Галина були закуплені маски за кошти державного бюджету для всіх учнів які здають зно ,в розрахунку по 2маски на кожного ’і не треба ля-ля!
Ирина
Для Ігор: Ну и почему их не выдавали при входе каждому в руки? Ля-ля??
Мирося
Для Ігор: Для Ирина: ну так на вході видавали , питали ж чи є достатньо масок, якщо - ні , то видавали
Коментувати
Вікторія
Шановні репетитори та вчителі, я згодна, що ЗНО було легке, але в масці дихати немає чим, ще до початку тестування у мене почала боліти голова, я просто задихалась, голова як в дурмані, кисень в мозок не надходить взагалі, одягніть маску та вирішуйте завдання в жарких кабінетах!
Елена
Для НЕБАЙДУЖОГО- предудыщие 5 лет дети писали ЗНО в масках? без возможности нормально дышать? С перерывом в 4 месяца? Всегда писали в мае- не так жарко как сейчас!!! Часов не было видно. Время не говорили. Сказали только осталось 30 минут до конца. А если вы НЕ НЯНЬКА НЕ МАМА-ПАПА - то вам вообще нельзя доверять обучение детей. У нас был прекрасный репетитор, которой я безмерно благодарна и сильный математик в школе. Я говорю сейчас о детях от которых мы ждали максимальных баллов, которые решали без проблем все прелыдущие ЗНО и у кот.не было проблем с мат.в школе. 10 баллов было потеряно из-за всей этой ситуации в кот.попали выпускники!!! И у меня вопрос: это была проверка знаний по математике или тест на догадайся что написано в задании-формулиррвка нек.задач была не корректной.
Олег
Для Елена: формулировка задач показалась некорректной конкретно вам, или этим детям, которые рассчитывали сдать на максимальный балл? Я из самой обычной школы, сдавал вообще без репетиторов, не ходил ни на какие доп. курсы. Для меня "некорректной" показалась только формулировка одного-единственного теста, где спрашивалось про производную (20 тест по-моему). Все остальные задачи были намного легче аналогичных из ЗНО прошлых лет. Особенно это касается 33 и 35 задания. Насчет организации: вам что, должны были всё на блюдечке подносить? Слюнки за вами вытирать? Дышать не давали?) Всё эти "проблемы" с масками - простые оправдания. Часов не было видно? Всё было прекрасно видно, это опять же просто глупое оправдание. По крайней мере мне, как и многим моим знакомым, всё было хорошо видно. И все эти факторы не помешали мне потерять всего 6 баллов. И то, львиная доля этих баллов были потеряны на последнем задании, которое я в шк. не учил совсем, пришлось самому осваивать эту тему за пару дней
Коментувати
Ігор
діти як приїхали в своїх масках так і поїхали з ними назад.куди пішли маски виділені на зно незрозуміло. можливо перед українською виправлять ситуацію?
Галина
Для Ігор: маски не зобов’язані були роздавати. Вони мали бути в наявності на випадок, що хтось прийде без маски.
Коментувати
Дарина
А я впевнена, що наступного року ЗНО скасують назавжди. Все до того йде, якби не кричали фіктивні прихильники ЗНО. Тож, вітаю! Ви станете випускниками, які в останнє мордуються на такого роду випробуваннях! А крикуни проти відміни ЗНО залишаться без фін.надходжень. Вчителі, нарешті, стануть вчителями, а не копілками батьківських грошей!
Софі
Для Дарина: В честь чого це ЗНО наступного року відмінять? Звідки така впевненість? Ну, допустимо, ви праві, і ЗНО відмінять. Що буде далі? Як відбуватиметься вступ? Шляхом вступних екзаменів?
я
дуже багато людей - за зно, особливо ті,хто памятає часи, коли вступити до хорошого вишу можна було лише по знайомству або за великі гроші
Стефанія
Скасують ЗНО, будете "копілками" для університетських викладачів. Заодно відчуєте розмах їхнього апетиту. Я ЗНО не складала (бо ще не було тоді), вступала в університет за їхніми тестами і репетиторами, бо інакше шлях був лиш на платне. Тепер порівнюю тести ЗНО і колишні. Ясна річ, ЗНО - не ідеальне, але шансів для "простих" старанних абітурієнтів вступити є значно більше.
Коментувати
Вітрик
34 завдання- це кошмар! Некоректна формуліровка! Навіщо давати такі завдання?!
Выпускник который смог
Для Вітрик: да что вы все так ненавидите это 34 задание. Как раз такое задание и проверяет умение ребенка думать. Это задание как раз и проверяло умение строить сечения. Как по мне одно из самых лёгких заданий этого гтда
я
Для Вітрик: у нас схоже завдання на контрольній було в 9 класі (1 пункт) , тобто у нас уже тоді мало б бути достатньо знань, щоб його зробити .
Коментувати
Виктория
Зно - это просто кошмар. В аудиториях нету часов. Как ориентироваться во времени,? Спросить время нельзя. Пару раз написали время на доске, небольшими буквами. Но , когда сидиш на последней парте со зрением минус 8. опять же, спросить нельзя. Это просто дескриминация детей. Так нельзя издеваться. Когда ребенок хорошо знает математику, просто не может сориентироваться во времени. Еще плюс маска, очки щапотевают. Открываешь нос - моментально замечание.
Галина
Для Виктория: А хіба наручні годинники заборонені?
Виктория
Нельзя
Никита
Да можно, сам вчера в часах сидел
Коментувати
Елена
Согласна.Я вообще в шоке,пришли в рекомендованное время получилось за 1,5 часа до ЗНО.Промариновали детей в кабинете, солнечная сторона и открыто одно окно на проветривание с масками на лице.После такого ожидания ,писать ЗНО уже просто не было сил,реакции никакой,все как варенные,сидят и не могут понять ,что от них требуется.Условий никаких для прохождения ЗНО,хоть бы вентилятор поставили.Математика был наш козырь,самый любимый предмет превратился на ЗНО в пытку.И так душно,одна мысль не задыхнуться в маске,оттягивали ее чтоб хоть какой то воздух запустить под нее.В результате давление 90 на 60 второй день.
Елена
Это ЗНО было сложным по сравнению с прошлыми годами. Это факт. Пробного ЗНО не было-не получилось прочуствовать весь этот ужас заранее. Опять же маска- нечем дышать. Считайте, что математика и была пробником. Полчаса ушло только на то, чтобы понять куда ты попал и что происходит. Поэтому времени не хватило-это для тех кто старался, все решал и полностью по правилам описывал решение задач и старательно все вычерчивал, а не просто писал на отвали!!!
Небайдужий
Для Елена: Не пишіть дурниць! Найлегше ЗНО за останні 5 років -- це точно! Я професійний репетитор, тому добре знаю, що кажу. І хоч я і добре підготував своїх підопічних, і результати показали більш-менш нормальні -- але далеко не блискучі. Дві основні причини: 1) теперішні діти не готові до стресових ситуацій на екзаменах, бо не здають екзамени в школах регулярно в перехідних класах, і через це лишнє хвилювання, і поки оговтуються -- пролітає час, який надолужити вже неможливо, тому не встигають перевірити себе, більше подумати над складнішими завданнями. 2) неуважність просто катастрофічна, і це проблема переважної більшості сучасних учнів. Через неуважність величезеа кількість елементарних помилок, і, відповідно, втрата балів. Моєї вини як репетитора, звичайно немає (тому в мене завжди є клієнти, передають по естафеті), я не нянька, не мама-тато, щоб виховувати стресостійкість і уважність. Тут потрібна системна і систематична робота школи і сім"ї в плані формування готовності до екзаменів.
Тетяна
неуважність - бо діти 4 місяці відсиділи дома. Вони як після літніх канікул. Якщо раніше ЗНО було відразу після ітогових самостійних та контрольних - діти були зібрані, а зараз .... маємо те що маємо. І це проблема нашої держави та чиновників, які організовували ЗНО. ЧОМУ У ТРАВНІ ЙОГО НЕ ПРОВЕЛИ?
Леся
Для Тетяна: при тому що в травні було 500-600 хворих в день , а зараз 900-1000
Коментувати
Елена
Не ЗНО-а бред сумашедшего. Читаешь и не понимаешь тупо условие. Зачем так составлять задания? Чтобы сломать мозг? Одно задание 34- просто не корректно составлено-"провести через середину ребра"-не бывает так в жизни. Цель этого ЗНО-завалить всех? Сломать детям психику? Дети и так в стрессе то переносят ЗНО, то отменяют!!! 3-х часов было мало чтобы это все решить. Маски выдавали у кого не было. Парились 3 часа в маске при 30 градусной жаре. Вышли после ЗНО с чувством как буд-то в душу плюнули. Год усердно готовились к ЗНО и все зря...
Никита Никита
Для Елена: якщо ви не можете зрозуміти умову, то це лише Ваша проблема. Я, наприклад, зрозумів що від мене вимагали в завданні з перерізом
Nick
Егеж, "це лише ваша проблема". Не тільки "ваша", а ще й багатьох, хто так думав. І я також неправильно, виявляється, вирішив те завдання через некоректну умову. Можете хоч 100 разів казати, який ви крутий, але дуже багато людей недурних, яких я знаю, також на ці граблі наступили.
Pretty
Ну я трішки голову ламала з перерізом , але зрозуміла його , а от параметр - це суперечливе питання
Коментувати
Христина
Здається,що вчителі у нас /тупі/,бо комусь дуже легкі завдання,бред.Завдання не легкі,задачі вообще тяжкі.Маски ніхто не роздавав.Все роблять,щоб дітей завалити.
ІВАНЧЕЛО339
Для Христина:а що ти можеш розуміти з тих завдань- ЗНО як раз було легше , треба було готуватись а не байдики бити
Pretty girl
На вході у нас питали чи є маски , якби і зразу видавали , там де температуру міряли
Коментувати
Валерка
Кароче, здание не продезенфицировано, антисептиков нет. Маски никто не выдавал, можно было и без маски(никто ничего и не сказал бы, так как большиство без масок). На входе были бои, человек 200-300 лезут один на одного, толкают, бьют. Кароче если хоть один был болен то все завтра уже здохнут. Насчёт заданий это пиздец, шо за хуйня, какого хуя оно такое сложное? Пробное вобще легко написал, а сдесь только штук 5 знал.
Dorian
Для Валерка: 1) В школі, де проходили мої учні, такого не було. Маски роздавали всім. 2)На вході запускали по одній людині. Без "толканий". Я б припустив, що тут все залежить від ментальності людей певного населеного пункту.
Pretty girl
А як можна було зрозуміти чи будівля була продезинфікована ????????????????‍♀️?
Выпускник который смог
Задания ЗНО были одними из самых лёгких за последние года. Задания были упакованы в герметичную упаковку.
Коментувати
Максим
Задания были сложными, всё делают для того чтоб завалить, зечем уменшать количество балов в заданиях на соответствие
Марина
Для Максим: задания на пробном всегда легче, чем на основной сессии. Так было и в прошлом году, я писала математику год назад и тоже говорили, что задания сложные. На мой взгляд, в 2016 были самые лёгкие задания
girl
Ну у моєму класі десь 80% вважає , що пробне було заплутанішим тому , кому як
Коментувати
Костя
Завдання були важкими, навіть вчителі говорили, що той рік завдання були набагато легшим.
ЗаЗНО
Для Костя: Треба було готуватись, вам і так його передвинули на місяць, так що не треба нити, готуйся до української, друже
Qwerty1980
А ви б не розуміли. Завдання важкі , рівень ліцею а не звичайної школи.
Ярослав
Для ЗаЗНО: В мене вже накипіло...Я ось готувався 2 роки і завдання які були поставлені я вдома з легкістю розвязував без книжок. На основній сесії зно я перенервував і допустив дуже багато дрібних помилок, хоча хід розв’язку був абсолютно правильним. Перед тим, як говорити те ,що у нас був час, подумайте...чи легко здавати сесії на архітектурному факультеті, робити дуже багато робіт де не просто потрібно викласти інформацію з книжки, а щось дійсно робити(до прикладу можна віднести практичні з інженерної геодезії, архітектурного проектування та інші види робіт). Додайте ще те , що при цьому всьому , я маю якось підготуватися до ЗНО. І не думайте, що я байдики бив , як ви говорите. Я взагалі забув поняття "відпочинок" та вихідний. Тому перед тим, як говорити щось, поставте себе на місце студента.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!