ЗНО з математики: напередодні тестування

25 червня основна сесія ЗНО розпочинається проведенням тестування з математики

ЗНО з математики: напередодні тестування

У четвер, 25 червня в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. У 2020 році програму проведення зовнішнього оцінювання відкриває тест з математики.

Тест входить до трійки найбільш популярних предметів серед випускників шкіл. До участі у тестуванні зареєстровано понад 186 тисяч осіб.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.

Для допуску до пункту тестування учаснику обов'язково необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2020 році складається із 35 завдань чотирьох форм, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин.

Результат виконання завдань №1-30, 33 та 34 за вибором випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з математики. Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти України.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту - 62 бали.

Під час тестування учасник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, а також друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

З метою підготовки до тестування учасники ЗНО можуть скористатись наступними матеріалами:

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook

Освіта.ua
24.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Щойно зрозуміла , що на бланку Б з математики з сторонньої сторони мені не поставили штрих кода ( як і всім , хто сидів у моїй аудиторії ) .Чи зарахують мою відповідь ?
Covid-19
Ну що ж, ЗНО з математики, учні зможуть після цього ЗНО якнайкраще розбиратися у статистиці. Оскільки саме вони зроблять з 994, 1994. Дякую пані Мандзій, пану Зеленському, за те що допомагають мені спілкуватися з українцями! Зараз літо, після ЗНО потрібно буде відпочити як слід, і нарешті всі знімуть ці кляті маски, і будуть спілкуватися один з одним. Оскільки жодна так звана пандемія не повинна знищувати соціальні зв’язки!
Тетяна
В першу чершу я кажу що дітям не потрібно ОЗН потрібно тільки відмінкам
Яна
Для Тетяна: а вступати до вишів як?
Тетяна
За хабарі.
Максим
Ну я бачу по тому як ви пишете, що ви точно за хабар поступали.
Коментувати
Учень
Вася забагато дивився телевізор і вирішив, що в нього коронавірус. Нащастя сусідом Васі був гарний лікар-психіатр. Запитання: скільки вась помре від неіснуючої епідемії?
Абітурієнт
Найбільша трагікомедія з вимірюванням температури, необхідно запасатися довідками.
Польова царівна
Для Абітурієнт: це справжня трагі без комедія. Моя дочка у меді через підвищення. Температуру не була допущена до кроку. Здаватиме у додатк сесію. Зробила тест на корону. Темп. Через хвилювання. Ось такі проблеми
Коментувати
Лидия
У нас сегодня на улицах города сотни людей повиходили отдихать,без масок,в кафешках на улицах курят кальян,никаких дистанций.А тут ученики будут в масках,по 15 чел.в аудитории.
Іра
В кінці тестового зошита є формули якісь?Просто в фізиці точно будуть. Можливо формули логарифмів?
Юлія
Для Іра: Зазвичай це таблиця значень деяких кутів тригонометричних функцій
Julia
В 2020 році будуть лише таблиця кутів тригонометричних функцій В 2021 році вже будуть формули
Коментувати
Валера
Ось і настав той час коли кожен випускик має право стати вбивцею своєї родини. Царство небесне, храни вас Аллах!
Светлана
Для Валера: Можно подумать,если бы не было ЗНО, то все бы соблюдали карантин,дети толпами гуляют в парках,кафе и на водохранилищах и речках,там они типа в масках или соблюдают дистанцию. А что творится в торговых центрах и кафешках?
Ліана
Для Валера: Сьогодні проводила дочку до пункту тестування. Так ось, ніякого скупчення перед приміщенням не було. Людей було навіть менше ніж на торолейсусній зупинці в час пік чи в супермаркеті в суботу. Чи ви громадським транспортом не користуєтесь і в магазини не ходите?
Ольга
Для Валера: Фу! Який цинізм!
Коментувати
Надія
Ура! Нарешті закінчиться агонія!. ЗНО- потрібне в першу чергу дітям,які готувались,в другу чергу батькам,які вже на межі від невизначеності.А віруси- були,є,і будуть треба навчитись з ними жити.Бажаю здоров’я усім,а Випускникам ще й високих балів.
Вячеслав
Та сколько можно про эти заболевания говорить, надоело уже!!! Если всё будут придерживаться правил, то всё будет хорошо. Дайте уже сдать ЗНО!!!!
Якось так
Для Вячеслав: можна й не говорити, але в києвській школі #160 завтра ЗНО не буде. Переносять в інші пункти тестування.
Коментувати
Олександр
Он будет уже после ЗНО по математике. В стране через день обновляется рекордное количество заболеваний, а они решили проводить ЗНО на 160000 люей
Сергей Лимонов
Глава парламентського комітету з питань соцполітики і захисту прав ветеранів, нардеп від фракції Слуга народу Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти «низької якості». На це відреагувала постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків, яка вимагає відставки Третьякової. Про це йдеться в заяві Постійної комісії ФПУ. У відкритому листі організація назвала позицію нардепа «антисоціальною та антигуманною». Зокрема, вона заявила, що в сім’ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти «дуже низької якості».
Олекса Позняк
Для Олександр: вони скажуть - а докажіть да ви заразились
Коментувати
????
Молодцы вообще ребята????????????. Через две недели будет новый антирекорд по заболеваемости????
Лариса
Чи потрібно на зно брати витяг з реестру-додаток жо пластикового паспорту? Бажаю всім діточкам гарно здати іспити і поступити у вузи за бажанням
Виктория
Для Лариса: ні витягу не потрібно самий паспорт
Коментувати
Анна
Почему нигде не трубят, что по мнению МОН угрозой заболеть выступают только учителя. Их втихую всех отправили сдавать ИФА тест на ковид. При этом детей никто и не подумал тестировать.
Angry вчитель
Для Анна: Нас ніхто не тестував, так що якось так...
Мила
Какой бред! Откуда вы это взяли?
Олекса Позняк
Для Анна: ъм плювати на учителів так же точно як і на дітей
Коментувати
Кетрін
Добрий день, скажіть будь ласка чи можна брати з собою на тестування калькулятор ?
даровчики
Для Кетрін: лол, звісно ні xD
Вишневський
Для Кетрін: нет
Моставчук Петро
Для Кетрін:так, звісно!
Коментувати
Вуйко
У васи было 5 арбузов, а у пети на 2 больше. Сколько арбузов было у саши?.
Настя
Для Вуйко: Летели 2 крокодила, один зелёный, другой на север. Сколько времени своей жизни ты потратил на подготовку к зно по математике?
Анжела
Саша косточкой перед этим подавился и не присутствовал при подсчёте.
Коментувати