Особливості проведення аудіювання на ЗНО з іноземних мов

Тести з іноземних мов містять частини, скеровані на перевірку аудіювання, читання, використання мови та письма

Особливості проведення аудіювання на ЗНО з іноземних мов

Суттєвою відмінністю ЗНО з англійської, іспанської, німецької та французької мов є аудіювання. Саме цей компонент вирізняє тест з-поміж інших.

Учасникам варто знати, що після відкриття аудиторного пакета з матеріалами тестування та засвідчення його неушкодженості і комплектності їм буде запропоновано послухати короткий текст іноземною мовою, щоб мати змогу перевірити якість відтворення аудіозапису.

Зверніть увагу: якщо звук занадто тихий або занадто гучний, попросіть інструктора відрегулювати гучність відтворення аудіозапису, після чого засвідчіть якість звуку своїм підписом в аудиторному протоколі.

Далі старший інструктор роздасть учасникам бланки відповідей і здійснить їх кодування. Після цього кожен учасник має перевірити якість друку тестових матеріалів і самостійно ознайомитися з інструкціями щодо роботи в зошиті.

Разом зі старшим інструктором кожен повинен переконатись у правильності кодування бланків.

ЗНО з іноземних мов триватиме 150 хвилин, упродовж яких учасники виконуватимуть завдання з аудіювання, читання, використання мови та письма.

Виконання сертифікаційної роботи розпочинається з аудіювання. Під час аудіювання вікна в аудиторії мають бути зачиненими, щоб ніякі сторонні шуми не заважали учасникам.

Після оголошення початку виконання сертифікаційної роботи інструктор увімкне аудіозапис. Учасники мають уважно слухати запис і впродовж виконання цієї частини тесту дотримуватись усіх інструкцій, які будуть надаватися.

Після виконання аудіювання слід приступати до виконання наступної частини тесту.

Тестування з іноземних мов відбудеться 24 травня 2021 року (німецька, французька, іспанська) та 25 травня (англійська мова).

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
дубняк
Только как быть, если плохой звук не в тестовом диске, а уже в самом диске с заданием ЗНО?