Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лера
Если ЗНО можно сдавать добровольно, то можно сдавать не 3 предмета, а 2? Мне для поступления на бакалаврат надо только украинский и биологию сдавать, но также я сдаю историю. Так вот, я могу историю не сдавать?
Влад
Для Лера: цікаво, де це таке, що всього 2 зно треба на бакалавра? Який універ і спеціальність? Ви вступаєте після школи?
Олександр
Ймовірно Фізкультура, там третім йде творчий конкурс
Vlad
Так, можете просто не прийти на історію.
Коментувати
Оксана
Стосовно ЗНО-зрозуміло... а от вступ до гімназій маленьких дітей 11 років по 350-400 чоловік за один день! Це що? Не геноцид в таких уиовах. Чи це вступ до аспірантури?
Дарія
Я не понимаю чего вы ноете,"какой ужас в маске 3 часа" , да трудно, но продавцы на кассе по 12 часов сидят и ничего, никто от этого не умер, как будто если перенести на месяц не нужно будет в маске сидеть или ситуация улучшится, никто не знает что будет через месяц, а не дай Бог хуже? Что тогда? Как поступать и когда? Думайте пожалуйста прежде чем писать, сейчас ситуация позволяет 40 человек на сто тысяч (при норме 60) Думайте пожалуйста о детях и о их психологическом состоянии, а то все умные сидеть и писать "перенести сложно что-ли", и ни кто не думает на сколько тяжело детям!!!!
Vladimir
Для Дарія: манипулируешь)
....
Вот именно думай что пишешь, продавцв сидят в масках в помещениях с кондиционерами и меняют переодически маски. А в наших заведениях (не во всех) нету кондиционеров, да и вряд-ли разрешат с собой взять ещё одну маску, к закрытому помещению добавить 35-40 градусов жары и 15 человек не дай бог один из них будет переносчиком полезным никакая маска не поможет.... А если вы не разбираетесь в графиках и не умеете сравнивать их то вам не понять что вирус будет бушевать не вечно и абсолютно логистов что через 1 месяц все станет на круги своя, или по крайней мере станет по спокойнее...
Дарія
Во первых детям выдается 2 маски что бы они меняли их каждые полтора часа, Во вторых вируса через месяц не будет? Он в августе возьмёт и исчезнит, да? Или в середине августа жары нет? Август-сентябрь жара ещё хуже, сейчас ещё норм 25-28 градусов, а в августе обычно +35 это минимум
Коментувати
Кто-то
Как вы себе это представляете??? Мне дико страшно за тех, кто сдаёт зно: сидеть в ужасную жару в не менее жаркой аудитории 3 часа, в маске, и при этом нужно думать, вспоминать формулы и все такое. Всем плевать на здоровье детей? Почему нельзя перенести экзамен на более благоприятный период. Сейчас вводят карантин, снова, но зно всё ещё не перенесли. ЗНО НА ВЫЖИВАНИЕ прямо таки. Мне лично сложно дышать и без маски....
ЩОЧЬ
Для Кто-то: Як людина, що здає ЗНО в цьому році, можу сказати, що я (думаю, не тільки) жахливо втомлена від цього і буду розчарована, якщо екзамен перенесуть ще раз. Вже дістали оці всі зміни, невизначеність, повторення матеріалів і підготовка до зно без вихідних. Хочу написати його і забути. До того ж, жарко буде завжди, тим більше якщо це буде серпень. Перенесуть чи ні, а писати зно в масках і під час жари будуть всі точно, зараз чи через місяць. Ну і плюс, я б хотіла почати навчання з вересня, а не розпочати тільки написання екзамену, а потім навчатися літом, щоб все наздогнати. Якщо є можливість писати зараз, то думаю варто це зробити, а не чекати "чогось кращого".
Коментувати
Гость
Отмените в этом году укр мову и литератературу,самое масштабное мероприятие в стране
Випускник
Як круто придумали, за власним бажанням. Це щоб відхилитися від проблем після зно? Я розумію,що потрібно вступати у виш,сам переживаю, але те ,що робить наша влада - дико і страшно!
Світлана
По вулиці йдеш в масці в спеку і дихати важко, а як сидіти в приміщенні, то взагалі буде капєц. В мого сина одне ЗНО на 10:15, а решта на 9:55. Тобто крім 3 годин тестування ще плюс година в духоті. Сподіваюсь діти витримають.
Olga
Для Світлана: просидели три часа с закрытыми окнами при аудировании в маске, брюках и рубашке?! Накините полтора часа на доехать. Это ДНО!!!
КОЛИСЬ
Пропонуєте скасувати ЗНО взагалі? Навіть якщо ЗНО перенесуть, маски не скасують точно. А чекати осені, щоб написати екзамен, дуже нерозумно, тому що це стане причиною перенесення початку навчанні і його закінченню відповідно, а сидіти на парах щодень літом в +30, мені здається, значно гірше, ніж по три годинки 3-4 рази посидіти зараз.
Коментувати
Наталка
Продуманий у чому? Як дитина буде у масці 3години? Як доїхати до пункту здачі? Мама випускниці,лікар педіатр.
Катерина
Для Наталка: ґБоже мій, ви про що говорите? Та що? З цукру вони, чи що? Посидять, це не вагони розгружати, тим більше сидіти спокійно, думати, в туалет можна вийти, скільки хочеш раз. І ще, не факт що буде жара. Заспокойтесь, батьки! Не нюняйтеся вже з тими ВЕЛИКИМИ дітьми. Повірте, нич з ними ся нестане. A то ви оберігає те їх від усього. А потом ПОДЯКУЮТЬ ВАМ!
людмила
А хіба буде краще, коли ваша дитина буде здавати вступні екзамени у вузі?
Лика
Для Катерины: интересно много ли детей будут сидеть спокойно и просто расслабленно писать?никогда не встречала на Зно таких спокойных , хотя вру ,бывают такие , полный ноль . Они даже ,иногда ,не знают , какой предмет они будут писать . Вот , честно, есть такие, В данном случае вагоны легче разгрузить , мозги напрягать не надо. И поверьте , в туалеты дети тоже не бегают по сто раз . Нормальный ребёнок сразу погружается в процесс , волнуется.И , да , представьте, каждый нормальный родитель хочет защищать и оберегать своего ребёнка. И это нормальное состояние родителей , когда они волнуются за детей. Хуже , когда безразличны
Коментувати
Олька
На жаль, згоди у вчителів для роботи на ЗНО ніхто не питав, директора шкіл наказали і все!!!
Директор
Для Олька: Не поширюйте неправдивої інформації. Заяви вчителі писали власноруч. Не робіть з директорів монстрів і цапів-відбувайлів.
Леся
Для Директор: никто ничего не писал, заставили всех, в нашей школе некоторых детей будут садить по двое, ибо учителей не хватает
Катерина
Для Директор: неправда, мене теж викликала директор і сказала: ось, прийшов договір, відмовлятися неможна!. Я два роки тому назад написала відмову, а зараз, без моєї згоди, та що там, без мого відому прислали договір. Роблять що хочуть. Брееед. А не порядок!
Коментувати
Ладижинка
Наше Мон геть ялове. Жодного керівника чи заступника не можна розглядати, як серйозного професіонала. В Комітеті профільному парламенту править нещасний грантоід Бабак, близький коріш Стадного. Кругом пустота і беспам‘ ятство . Новосад правила по дитячому, а ці манзіі ще гірші... Всі вони з однієі когорти- соросівського гнізда шкідників. Нікого не пустять в своє кодло, Оруть проти нового міністра Шкарлета із Чернігівщини , як порізані... А зміни потрібні.
Дмитро
Для Ладижинка: коаще Кремень би найкраще підійшов, але він відмовився. Антонюк теж би підійшла, але відмовилась. Лишається Паращенко. А Шкарлет як був плагіатором, так і ним залишиться.
Олена
Для Ладижинка: Для Лера: Так, в Міністерство освіти потрібно ставити тих же вчителів, що мають стаж роботи в школі від 10-15 років. А не вчорашніх випускників із купленими дипломами.
Катря
В Украіні , якщо перевірить соросівський дисергейт(умапозбавлені грантоіди) , то всі - плагіатори... Ніхто не знає , що це таке.
Коментувати
Виктория
На пунктах термометров нет, дезинфекции не будет, никого ничем не обеспечили. И свои «рекомендации» приходить на 9:50 оставьте для себя. Все всё равно придут на 10:30, ибо сидеть в душных аудиториях лишний час - то ещё удовольствие. Так что продумано всё только на словах... очень жаль...
Володимир
Для Виктория: Сьогодні особисто отримав для пункту ЗНО 500 масок, засоби дезинфекції для рук и для вологого прибирання, два термометри. Так що не кажіть, будь ласка. що нікого і нічим не забезпечили. Бо це неправда. м. Славутич, Київська область. Отримував в м. Українка.
Ірина
Добре, дякую за гарну новину!
Виктория
Для Володимир: расскажи это госпоже мандзий, соросятко, В КИЕВЕ, В ШКОЛАХ ПОРОЖНЯК, НИЧЕГО НИКОМУ НЕ ПРЕДОСТАВИЛИ. Сказали на глаз определять есть ли температура и болен ли ребёнок. А тебе на последок: уже не раз сказали что «поставки» закончились деньги как минимум неделю назад, так что вот тут ты и прокололся. СЕГОДНЯ НИЧЕГО И НИКОМУ НЕ ДОСТАВЛЯЛИ, обеспечили только те пункты, куда придут снимать сюжеты телеканалы, вот и всё
Коментувати