Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Може й справді дозволити уже за партами зняти чи спустити маски. На вулиці жарко вікна всі будуть відкриті між учнями буде дистанція тому загрози ,мені здається ,не буде..Ну на крайній випадок дозволити марлеві маски( здається їх уже і дозволили)
Я
Скажіть, будь ласка, п. Мандзій, хто ознайомлював учасників ЗНО з правилами? Вам би в кварталі 95 виступати. Подумайте, може візьмуть. Я більш ніж упевнена, що абітурієнти не знають, що і як. А бабло списали і спишуть на ЗНО не але. От і влада. Який прєзік, такі й міністри. Шкода українців
Михайло Чиж
Для Я: Згідно з процедурою проведення ЗНО, попередньо ознайомлюють інструкторів, останні, в свою чергу, вже ознайомлюють під підпис інших учасників.
Віталій
Для Я: Доповню останнє речення: шкода українців, які окрім "зради" і "ганьби" уже в цьому світі нічого не бачать. Їм уже нічого не допоможе.
Коментувати
Анна
Разрешите детям снять маски за партой! В такую жару невозможно находиться в маске в помещениях без кондиционера длительное время! Почему в спортзалах разрешено заниматься без маски, дети в детсадах без масок, а школьники должны сидеть в маске? Тем более что расстояние между партами безопасное!
Лікар-інфекціоніст
Для Анна: я, взагалі, не розумію, навіщо продовжувати увесь цей цирк із масками. Здається вже майже до всіх (окрім самих тупих пацієнтів) дійшло, що "епідемія коронавірусу" - це фейк. Я, як лікар і то не бачив жодного пацієнта хворого через "страшний коронавірус". І мої знайомі лікарі теж не бачили. Ніде! Так, ми дійсно писали липові діагнози "коронавірус", але ми робили це тільки тому, що нам обіцяли 300% доплати, якщо ти працюєш з хворими на коронавірус. Оскільки нас надурили і ніяких надбавок не виплатили - не бачу причин особисто для себе продовжувати участь у цьому цирку.
гепа
Для Лікар-інфекціоніст: Дура !
Михайло Чиж
Для Лікар-інфекціоніст: Час йти до прокуратури і писати заяву та явку з повинною. А в якості сповідування провини раджу відпрацювати зміну в Олександівській лікарні м. Києва без засобів захисту. Слабо?
Коментувати
Максим
Всё продумано? Может вы забыли с кем имеете дело? Так я вас отвечу , с подростками. Подростки - неконтролируемые люди (большинство) , которые чихать хотели на рекомендации. "З правилами ознайомлені всі учасники та інструктор" - лично я не ознакомлен с правилами пребывания на пункте проведения ЗНО.
...
Для Максим: ну так зайти на сайт ЗНО и прочитай рекомендации, а то что нужно перенести это ЗНО то это да, а лучше отменить его.
ЗНО
Тупо писати про те, що ти не ознайомлений. Той, хто хотів щось дізнатися - вже давно дізнався, кому не треба, то і не треба. А якщо дитині не хватає розуму, щоб посидіти пару годин за рекомендаціями для його ж здоров’я, то тут і зно не треба складати, щоб дізнатися про склад розуму))
Коментувати
Дід Панас
А сьогодні, малята, я розповім вам казочку про хворих на коронавірус. Хворі на коронавірус - це такі ж міфічні істоти, як і єдинороги: усі про них чули, проте ніхто й ніколи не бачив. В народі існує легенда: хто темної ночі на Івана Купала піде в ліс і знайде там хворого на коронавірус, тому непорочна соросівська діва Уляна Супрун покаже свою пілотку. Ось така фуйня, малята.
Професор
Вимагаю негайного скасування ЗНО у зв’язку з коронавірусом! Готовий прийняти удар на себе та індивідуально зустрітися з батьками абітурієнтів з дотриманням всіх протиепідемічних заходів (буду в масочці). Беру хабарі за вступ, як у гривнях так і в доларах та євро.
Доцент
Для Професор: пан професор, ви такий мужній! Ви наш герой. Повністю підтримую вас з приводу необхідності скасування ЗНО. Не можна в час цієї страшної епідемії, коли всі вулиці завалені трупами померлих від коронавірусу (яких просто не встигають ховати), збирати дітей в одній аудиторії. Краще, дійсно зустрітися з їхніми батьками індивідуально і розглянути їхні фінансові можливості, наскільки вони дозволяють їхнім дітям вчитися в університеті.
Син заможних батьків
Це мінуси ставляють ті тупі підараси, що цілий рік, як підараси готувалися до ЗНО. Нах.. ЗНО!
ЗНО
Підтримую, скасовуємо ЗНО. У нас у всіх ж є атестати, у яких стоять чесні і справедливі оцінки, що були виставлені за однаковими критеріями. Якщо з атестатом щось не так, то є ще трохи грошей. ЗНО не потрібно, коли є такі чесні і об’єктивні методи оцінки знань.
Коментувати
Свідок секти коронавірусу
АААА! Ми всі помремо! Вже зараз вулиці завалені трупами померлих від коронавірусу, їх просто ніде ховати! Всі терміново повинні вдягнути протичумні костюми і вколоти собі по десять вакцин! АААА!!!! Святий Біл Гейтс і непорочна діва Уляна Супрун, допоможіть! Врятуй нас священний ВООЗ! Коронавірус! АААААААААААААА!
606
Для Свідок секти коронавірусу: потом не до смеху будет, мамкин умник.
Covid-19
Для Свідок секти коронавірусу: Не слухайте цього дебіла! Я абсолютно вам не нашкоджу! Знімайте маски, тисніть один одному руки, перед цим обов’язково покашляйте, і не забудьте ходити разом тримаючись за руки. Антисептики викликають захворювання шкіри, від них теж потрібно відмовитися! Нікого не слухайте, бо якщо будете носити захисні костюми та маски, а також дотримуватися соціальної дистанції, то значить ви вже чіповані, і вас ізолюють у Нових Санжарах, де з вашої голови будуть найболючішим способом витягати чіп Microsoft`у!
Свідок секти коронавірусу
ААААА! На нас напали агенти кремля! Не знімайте маски! А ще краще, вдягніть протичумні костюми! Викопайте собі по бункеру і сидіть там не вилазячи. Всі ті, хто зараз спокійно гуляє на вулиці без масок - помруть! Можливо не сьогодні і не завтра, але років через 60 коронавірус їх таки доконає! Ми всі помремо! ААА!!! Коронавірус!
Коментувати
Сергій
Яке продумано??? залучена кількість вчителів максимальна..а ось відміна учасникам дпа приведе до напів заповненості приміщень.
Віталій
Для Сергій: Правильно, напівзаповнені аудиторії ЗНО - це як мінімум на 50% менший ризик підхопити заразу SARS-CoV-2 :)
Коментувати
Яна
Чудово, що кожен крок учасника продуманий. А про безпеку персоналу хтось подумав? Персонал здає тести ПЛР, а учасники??? На 36 осіб персоналу припадає 240 абітурієнтів. То ще питання, хто в групі ризику під час проведення ЗНО. А в персоналу теж є сім’ї, діти, батьки старшого віку, хтось з персоналу вагітний... Вони переживають за себе та здоров’я рідних. Коли було 50 хворих, то була біда, коли 850, то нормально. За святкування застіль на 60 осіб кримінальна відповідальність, а збирати по 250-350 осіб в пунктах тестування, то безпечно.
Vladimir
зношная мафия не пройдет. Такие как Мандзий уйдут под трибунал за геноцид. #ЗНО_ГЕТЬ
Віталій
Для Vladimir: Давай анархию в стране уже учредим, пусть царит ПОЛНОЕ беззаконье. Зачем с ВНО мелочиться? Поддерживаешь?
Артур
ну и не сдавай зно
Коментувати
Наталья
Я считаю, что не надо было переносить пробное зно с марта, а основное с мая т. к. не было такого количества заболевших, да и погодные условия были благоприятные. А теперь правительству надо запретить прохождение зно в других городах, тетради можно и перевести, да и классы в каждом городе подготовлены, можно же переделать приглашения. По моему проще перевести тетради и не создавать скопление людей из разных городов.
Артур
Для Наталья: Кто ж знал шо так будет
Коментувати
Наталья
Добрый день! Если я учусь в техникуме и мне надо пересдать зно украинский с прошлого года не сдал, поступать в высшее пока не планирую, я должен сдавать в этом году зно или можно не писать?
Angry вчитель
Ознайомлені всі учасники? Ми проходили навчання на інструкторів 7 травня, розглядали ситуації за старими схемами, ніхто не обговорював як діяти під час карантину. Лише сказали, що всі мають бути в масках та пропускати учасників будуть довше. Бідкалися хто має забезпечити масками та деззасобами пункти (тоді ще не відомо було що їх закупить мон) Чесно, не хочеться в цьому році приймати участь, нічого не зрозуміло... Ще й умови зовсім не сприятливі для всіх сторін. Це якщо подумати, кожен повинен мати дві маски і змінювати їх необхідно через дві години, тобто ще одна маска залишатиметься на робочому місці? Щоб змінити маску руки треба продезинфікувати, як це зробити виконуючи завдання?
Аноним
А теперь вопрос, я как студент второго курса техникума который выбрал ДПА, могу ли я его не писать?
Влад
Для Аноним: да, если не планируешь поступать в вуз
Коментувати
Наталія
Мене дуже цікавить яким місцем думали наші освітяни з міністерства, коли розподіляли дітей по пунктах здачі зно! У Львові сотні шкіл!!!! Сотні!!! То чому ж дітей- львів’ян відправили здавати ЗНО у Винники? Мало того, що там дорогу ремонтують і доїзд ускладнено, так і транспорту мало. Хто так розпорядився? Звідки такі ідеї? Чи нам дякувати, що у Вінницю не відправили? Тупість якась!
Gggg
Добрый день ! Извините за вопрос.Если я выпускник 2020,был зарегистрирован на ВНО ,но не собираюсь поступать в этом году ,мне обязательно сдавать сейчас ?И можно ли зарегистрироваться ещё раз как выпускник прошлого года без сдачи в этом году и сдать в 2021?Спасибо.
Влад
Для Gggg: можна
Gggg
Спасибо ;)
Коментувати
Vanuatu
Раздражает это Мандзий уже, вообще не думает о том как это оно, несёт полный бред
....
Для Vanuatu: +
Коментувати
Ірина
Я мама випускника,і розумію дітей в цій невизначеності ЗНО.Бажаю всім хто здає ЗНО терпіння,здоровя в них все получиться.
Fiks
Для Ірина: получицця у тебе в туалеті. Не засмічуй мову і не засмучуй вчителів своїм #яжемать на освітянському сайті. Іди помідори покропи.
Чесність
Як невиховано????
NASA
Для Fiks: ахаха, причем тут помидоры дурачок?))
Коментувати
Ірина
Хто там буде давати маски,це тільки вони так пишуть і все так строго,а на самом ділі не така.Нам сказали собою брати маски і рукавички,то кому маски будуть видавати,знову гроші в кармани /одна корупція/
Щось
Для Ірина: Це ж твоя безпека. Хочеш - не бери нічого, но наїжджати через маски, що гарантують твою ж захищеність - верх тупості. За сам екзамен не платиш, а виділити пару гривень на своє здоров’я, думаю, можна.
Коментувати
Роман
Кожен крок на рункті тестування проумали? А як діти доїжджатимуть до пунктів за 100 км від дому, чому не продумали? Який сенс у таких строгих санітарних вимогаг на пункті тестування, якщо перед тим учні 2 години їхатимуть у тісному, задушливому автобусі, сидітимуть лікоть до ліктя? Перед входом на пункт мірятимуть температуру? А перед посадкою в автобус? А хто матиме повноваження вимагати одягти маски в автобусі і як змусити учнів це зробити у спеку? А ви знаєте, що на супроводжуючого, яким, скоріше за все, буде вчитель, що у цей час, найімовірніше, уже перебуває у відпустці, наказом покладається відповідальність за життя і ЗДОРОВ’Я учнів? Якщо, не дай Бог, якась дитина захворіє і батьки в суді доведуть, що зараження сталося по дорозі до пункту тестування, хто понесе відповідальність, платитиме компенсацію, чи, навіть, сяде у тюрму? Терміново продумайте і врегулюйте санітарні і ЮРИДИЧНІ аспекти, пов’язані з довезенням дітей до пунктів тестування!!!
....
Для Роман: согласен. Если вам так горит провести это ЗНО то перенесите его.
Olga
Для Роман: обіцянки - цяцянки. Ніхто не переймається доставкой учнів у місця здачі ЗНО. Взяли подписку з батьків, що вони самі забезпечують прибытия і доставку до дому випускників.
Коментувати