МОН: кожен крок учасника в пункті ЗНО є продуманим

Відомство розробило алгоритм дій для учасника ЗНО оцінювання у пункті тестування

МОН: кожен крок учасника в пункті ЗНО є продуманим

Міністерство освіти і науки розробило алгоритм дій для учасника зовнішнього незалежного оцінювання у пункті тестування, який має зробити участь у ЗНО безпечною.

Про це, під час години запитань до уряду у парламенті, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, всі учасники ЗНО отримали запрошення із визначенням часу входу, місця та часу тестування.

«Учасники самостійно або організованим транспортом будуть довезені до пункту тестування. До пункту тестування учасники допускаються з 9:50 до 10:50. На вулиці, перед пунктом тестування, в коридорах самих пунктів необхідно дотримуватись соціальної дистанції. І учасники про це будуть повідомлені і вже знають. На вході учасникам буде проводитись термометрія та оцінка на ознаки гострого респіраторного захворювання». - сказала Мандзій.

Також вона повідомила, що всі учасники ЗНО отримають маски та зможуть продезінфікувати руки.

«Кожен крок учасника є продуманим. З правилами ознайомлені всі учасники та інструктори. Ми будемо контролювати дотримання всіх цих правил, щоб безпечно провести зовнішнє незалежне оцінювання, і воно було безпечним для усіх», - наголосила Любомира Мандзій.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
19.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лікар-інфекціоніст
Хворих на коронавірус в Україні дійсно майже немає. Це правда. Керівництво постійно пресує нас з приводу того, щоб ми штучно накручували статистику. На мою думку це пов’язано не лише зі спробою скасувати місцеві вибори, але й з крадіжкою 65 мільярдів гривень з державного бюджету, які виділили на боротьбу з неіснуючою епідемією коронавірусу і які зникли в невідомому напрямку. Лікарі цих грошей не отримували точно. Нам спочатку обіціяли доплати в 300% якщо ми будемо працювати з хворими на коронавірус, тому на початку так званої епідемії ми писали діагноз "коронавірус" всім підряд: дітям з грипом, пенсіонерам з пневмонією, дорослим параноїкам, які передивившись телевізора знаходили у себе коронавірус і т.д. Однак, обіцяної доплати лікарі так і не отримали. Ніяких ліків, медичного обладання і т.д. в лікарнях теж не побільшало. Тобто 65 мільярдів гривень просто зникли в невідомому напрямку. Думаю через кільки років вони випливуть у вигляді маєтків в Іспанії та Швейцарії.
Серхіо Гомес
Президент зробив добре, але він грубо помилився в депутаті Бабаку. Це нечесна і корумпована, брехлива людина. Непрофесійна і зла ,пішов проти волі гаранта під тиском соросят .Надутий синочок багатого папіка...
Истина
Почему одни должны сдавать ЗНО, а другие нет? http://ru.osvita.ua/vnz/74698/ Ну, и где же Ваша хвалённая справедливость?
Надя
Для Истина: одни ходят в туалет, а другие нет
Коментувати
Истина
Заболеваемость резко подняли вверх, когда нужно было убрать ДПА. Убрали ДПА, теперь деткам олигархов можно ехать с отличными баллами аттестатов поступать за границу. И не надо подтверждать золотые медали и тратить время на прохождение ЗНО. Как только приняли закон об отмене ДПА, заболеваемость резко начала падать. Зачем волноваться государству за здоровье остальных детей? Во всём мире заболеваемость ростёт, а в Украине вдруг стала падать...хм. К чему бы это? Лаборатории по областям скрывают заболеваемость, чтобы народ опять не заставили жить на жёстком карантине. Тогда снова наступит безработница и недовольство народых масс. Вот бы всем выпускникам договориться и не придти на ЗНО. Чтобы тогда делали политики и ВУЗы?:)
Angry вчитель
Для Истина: і плюс до цього всі вчителі відмовилися бути інструкторами, ото картина ...
Коментувати
Зеленский, молодец!
https://youtu.be/4nTm3Ki29GU Думаю, что с тех пор ничего не изменилось (( Cмотрите и делайте выводы.
Олександр
А якщо я навчаюсь в коледжі і планую поступати в ВНЗ наступного року, то мені обов’язково здавати ЗНО цього року?
Виталина
Бред и показуха! "Разработан алгоритм действий участника зно"! Зайдите в любую кафешку. Все сидят без масок и по несколько человек за одним столиком. Без всякого алгоритма.
Vladimir
Ну все, господа. Это конец. 2 варианта не будет) Всем удачи на ЗНО и будьте аккуратнее. Ждем 1000+ заболевших в день после 25 #ЗНОНАВИЖИВАННЯ
Таня
Ви що не знаєте нашу владу,їм немає ніякого діла до нас і наших дітей,одні слова.Добре,що в них все чесно і справедливо.Цікаво,чи хтось з них зміг би скласти ЗНО в масках, при жарі,при загрозі заразитися?Тримайтеся,діти,ви сильні!
Angry вчитель
Нам сьогодні сказали, інструктори приходять зі своїми масками, бо не вистачить тим хто пише зно. Уже слова розходяться з ділом...а що далі. Знімемо маски, бо жарко, давайте заходити гуртом, щоб швидше. Люди, не буде у нас ніякого дотримання норм карантину. Зате поборемо корупцію у вузах. Не розумію чому не можна в цьому році дозволити вишам самим приймати майбутніх студентів ( наприклад, за атестами), а мон та омбудсмен перевірять їх ( з усіма витікаючими наслідками для порушників), а не як завжди за копійки провели тестування ( кажу так, бо відповідальності гора, а отримуєш " кіт наплакав", та ще якщо щось не так зробив, цілий рік " полоскати " будуть) та за рахунок вчителів ... Не розумію тих " хто втрачає свідомість" або тих ," бідненьких у яких руки трусяться, так плаче", бо без зно не вступить. Що у вас такі жахливі оцінки, що тільки зно врятує? Так треба було всі роки навчатися, а не байдики бити на уроках. Сьогодні я дуже-дуже зла.
Iryna
Для Angry вчитель: а якщо вчитель неадекватно ставиться до учня. Ітог дитина має занижена оцінку. І цілий рік жде ЗНО щоб даказати що не дурень. Тоді як? Ак ії дитина, що навчається в цьому ж класі і незнає як перевести метри в км, має золоту медаль.
Angry вчитель
Для Iryna: завжди можна перездати семестрову, отримати, так звану, скореговану оцінку, яка ставиться в журнал. Обговорити проблему з адміністрацією, якщо нічого не допомагає звернутися до освітнього омбудсмена, а не чекати цілий рік і заздрити більш старанним дітям ( її це дитина, чи не її, думаю, в класі ще знайдуться більш успішні діти, я не помиляюся?)
Колись
І всеодно оцінки - це не показник знань. Багато хто заробляє свої "чесні" бали за участь в олімпіадах. До того ж, різні школи по-різному оцінюють. Є заклади, де дитині доведеться книжку напам’ять вивчити, щоб хорошу оцінку заробити, а є ті, де достатньо бути присутнім, щоб мати 12. Такі оцінки оспорювати не буде ніхто. Тому, якщо підсумувати, виходить, що хтось розумний, хто цілий рік старався, не поступить в ВНЗ, тому що знайдеться хтось, хто просто був на уроках, де вчителям всерівно на навчання, або ж брав участь в олімпіадах чи змаганнях.
Коментувати
Инна
Вита и unforgiven 2 с вами согласна!! Мон в очередной раз показывает полную свою неспособность ... Они вообще не знают, что бы им такого сделать, чтобы погромче прозвучало и погероичнее, может медаль дадут за такое решение в период пандемии... Мало ли.. Так пусть кто - нибудь из них напишет хоть на каком - то сайте, что ребёнок из семьи чиновников МОН , с реальной фамилией..например., ...идёт сдавать ЗНО вместе со всеми детьми, а не потом, на доп сессии... Вот это показательно... Что ЗНО- это безопасно... А пока только слова и лозунги про коррупцию А здоровье детей никого не интересует.. Это ж не их дети.
unforgiven 2
ЗНО в масках - не кращий спосіб боротьби з корупцією у вузах. Тим більше, що українське ЗНО теж своєрідна корупція, лише в значно більших масштабах. Приймаючи таке рішення, міністерство освіти і науки України, в котрий раз показує свою безпорадність і непотрібність.
Віталій
Для unforgiven 2: Але щоб та своєрідна корупція на ЗНО була ефективною, то треба мати ХОЧА Б ПРЯМІ ЗВ’ЯЗКИ З ПЕВНИМИ ЛЮДЬМИ УКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ. Це кажу для всіх, хто говорить про те, що ЗНО - корумпована фігня: перш ніж звинувачувати, то СПОЧАТКУ СПРОБУЙТЕ ТУ ФІГНЮ ХОЧ ЯКОСЬ ПІДКУПИТИ, РОЗУМНИКИ!!!
?
Вiталiй вы далбоеб?
Коментувати
Віта
Ууууу, серьёзно? Сидеть три часа в маске, в жару? Да ну вас нахрен???????? Не каждый ребёнок сможет выдержать и потерять сознание... Чушь собачья
ПРОСТО
Для Віта: Це ж просто маски, не робіть трагедії. Не зимовий одяг просять одягнути, а прості тонкі маскі для безпеки. Я напевно ніколи не зрозумію тих, хто жаліється на це.
$
Для просто, а какой смысл от тонких масок?? Они нихрена не защитят!!! Если вы не сталкивалась с этим то не говорите херни...
Коментувати
Инна
Не в истерике дело, а в том, что люди не понимают опасность ситуации Спорить с теми , кто чушь пишет. , что вируса нет- так это как со столбом разговаривать Нет никакого смысла. Чтобы наших детей уберечь надо ЗНО отменить в этом году. Абсолютно согласна, что есть аттестаты, за двадцать три года... Там. По оценкам все понятно. А в такой ситуации дети и так все нервничают, а им в кучи собираться надо... В Германии были экзамены для выпускников 12 классов Так по 3-5 человек максимум и один н преподаватель Там детей берегут. Э то же будущее страны А у нас- никто никому не нужен Люблииру Мандзий приглашаем в классы с нашими детьми на ЗНО Почему бы ей лично не присутствовать в этих же кабинетах, где будут наши дети по 15 человек... Там же обещает она полную безопасность ... Хотелось бы понимать реальную заботу ио министра образования.
Таня
Для Инна: +
Анна
Підтримую
Лика
Для Инны; Поддерживаю!!!
Коментувати
Свідок секти коронавіруса
АААААААА! Коронавірус! Ми всє умрьом!
Виктория
Собой нужно взять паспор, сертификат и что еще? Регистрационное уведомление нужно?
Стоять, Зорька!
Для Виктория: Сертификат, паспорт и ПРИГЛАШЕНИЕ НА ВНО, которое ты с личного кабинета участника ВНО разпечатываешь!
Виктория
Спасибо
Коментувати
Олег
Параноїки і шизофреніки це ті,які не працюють в лікарнях і не мають жодного уявлення про те,що відбувається.Може хтось хоче волонтером допомогти медикам без засобів захисту?Вірусу ж нема
.
Для Олег: +
Сторонній спостерігач
Волонтером - це значить безкоштовно? Іди ти нах..! Краще на пляж сходити, відпочити. Звісно без усіляких ідіотських масок.
Свідок секти коронавіруса
Олег, гомосек ти пасивний, ти чому не в бункері? Ти що, не знаєш, що в світі лютує смертельний коронавірус? Всі вулиці завалені трупами, не встигають хоронити.
Коментувати
Сторонній спостерігач
А чому б параноїкам і шизофренікам, які так бояться "смертельного коронавірусу" просто не викопати собі бункер і пересидіти там "епідемію"? Навіщо свідки коронавірусу тиняються по вулицям і отруюють життя нормальним людям?
.
Для Сторонній спостерігач: а почему бы тебе не сходить к ближайшей инфекционной больнице и не убиться лично, в заразности уовида
Стоять, Зорька!
Для точки в заточке: сарказм никто не отменял!
Свідок секти коронавіруса
Точка, ти що педик? Ти чому зараз не ховаєшся в бункері від страшного смертельного коронавірусу? ти що, не знаєш, що вже всі вулиці завалені трупами, не встигають хоронити?
Коментувати
Тетяна
Могли хоча б не возити дітей по різних школах,хай здають на місці.При такій захворюваності враховуйте середній бал атестату,дивіться успішність за всі роки навчання.Пожалійте дітей,їм і так не легко!
Істерична мама тупої дитини
Для Тетяна: так-так, жахлива захворюваність, жахлива смертність, всі вулиці завалені трупами померлих від коронавіруса. Так-так. Так-так. Скасувати ЗНО. Ми й без ЗНО зможемо поступити за хабаря. Так-так. Ми всє умрьоммммммммммм! Коронавірус!
Олег
Для Істерична мама тупої дитини: Весь світ дурний,а ви розумні
Свідок секти коронавіруса
Олег, ти тупий педик. Ти чому зараз не в бункері? Треба ховатися тобі від страшного коронавірусу. Зроби собі ще в сраку десять вакцин. І не шастай по вулиці!
Коментувати
Татьяна
Для я. Уже все, даже те, кто не здает тесты, знают правила поведения в общественных местах. С чем тебя ещё надо ознакомить? Как много глупости. По