У Києві 7 пунктів тестування були не готові до ЗНО

У 7 пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання столиці були виявлені порушення вимог

У Києві 7 пунктів тестування були не готові до ЗНО

У 7 пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання столиці були виявлені порушення вимог постанови головного санітарного лікаря щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні ЗНО.

Про це йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби у м. Києві.

У службі зазначають, що за результатами відповідного моніторингу у зазначених пунктах тестування був відсутній медичний працівник, а співробітники недостатньо забезпечені засобами індивідуального захисту (маски медичні, рукавички), антисептичними та дезінфікуючими засобами, безконтактними термометрами.

Інші 95 пунктів тестування відповідають необхідним вимогам.

За словами керівника Головного столичного управління Держпродспоживслужби Олега Рубана, завдання моніторингових візитів - перевірити готовність до проведення ЗНО та переконатися, що учасникам оцінювання нічого не загрожує.

«Ми повинні створити умови, щоб ЗНО було безпечне і для тих, хто складатиме тести, і для тих, хто бере участь у їхній організації. Це теж своєрідний тест для киян, адже до процесу залучена велика кількість людей, вони зосереджені у закритих приміщеннях. Спільні зусилля і дотримання всіх необхідних вимог допоможуть захистити учасників тестування від ризику поширення COVID-19», – відзначив Рубан.

Він також повідомив, що 10 робочих груп для проведення моніторингу дотримання протиепідемічних заходів у пунктах тестування, розміщених на території Києва, працюватимуть напередодні початку кожної сесії зовнішнього оцінювання та вступних випробувань.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
18.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Клавдія
А по інших пунктах тестування така ж готовність? А тепер уявіть спека 30 градусів, до найлижчого пункту тестування 100 км. Які діти приїдуть на цей пункт? Чи зможуть вони пройти тестування як потрібно? А ще маски при такій спеці. Які будуть результати? Ія не впевнена, що по всій Україні пункти тестування готові до ЗНО так як говорилося. Чи не піде після цього зростання захворюваності серед молоді. Ви готові відповідати за це?