Кошти за пробне ЗНО повертатимуть кілька місяців

Здійснення компенсаційних виплат учасникам ЗНО відбуватиметься упродовж багатьох місяців

Кошти за пробне ЗНО повертатимуть кілька місяців

Запропонований Кабінетом Міністрів механізм повернення коштів за непроведене пробне ЗНО є доволі складним, а здійснення виплат відбуватиметься упродовж багатьох місяців.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти у відповідь на розроблений Міністерством фінансів алгоритм компенсації коштів учасникам пробного тестування.

«На сьогодні Президент поставив завдання повернення коштів учасникам пробного ЗНО у 2020 році. Відповідно до теперішніх вимог щодо повернення коштів регіональні центри оцінювання якості освіти мають зібрати оригінали заяв учасників, реквізити банківських рахунків отримувачів коштів, квитанцію за сплату цих коштів учасником / його батьками або законними представниками. Тобто запропонований механізм повернення коштів є доволі складним, а здійснення виплат відбуватиметься упродовж багатьох місяців», - повідомили в УЦОЯО.

Також в Українському центрі оцінювання якості освіти зазначають, що відтермінування виплат призведе до хвилі суспільного збурення та заяв про невиконання Урядом узятих зобов'язань.

«Порушуємо клопотання щодо врахування у Порядку повернення коштів за участь у пробному ЗНО у 2020 році необхідності створення спрощеної системи виплати. Ми просимо передати реалізацію виплат уповноваженим фінансовим установам, які здатні опрацьовувати масові виплати», - заявляють в УЦОЯО.

Як відомо, Кабінет Міністрів ухвалив рішення про скасування пробного ЗНО напередодні його проведення.

Рішення чиновників, через необхідність компенсації вартості пробного тестування його учасникам, коштуватиме українським платникам податків 53 млн грн.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
16.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сторонній спостерігач
Давайте будемо реалістами: Клоун зі своїми "слугами" таки украли 54 млн грн. Причому зробили це дуже тупо, цинічно і не ховаючись.
Анна
Для Сторонній спостерігач: не смішіть. Не будьте самі клоуном. На такі суми так публічно політики не розмінюються
Коментувати
скептик
"Когда рак свистнет, а щука запоёт". Или: "После дождичка в четверг на святую пятницу". Еще можно вспомнить: "Обещанного три года ждут". "Свежо придание, но верится с трудом". Медикам тоже обещали... . "Где деньги, - Зин?"
я
кілька місяців(років(ніколи))
Сергей Лимонов
Для я: Евогреч оволабїан ! (читати з права на ліво )
Коментувати