Онлайн тест пробного ЗНО-2020 з української мови

На сайті «ЗНО онлайн» розміщено пробний тест з української мови та літератури

Онлайн тест пробного ЗНО-2020 з української мови

На сайті «ЗНО онлайн» розміщено тест пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року з української мови та літератури.

Завдяки онлайн сервісу всі майбутні учасники ЗНО можуть безкоштовно пройти тест, що був запропонований для виконання учасникам пробного ЗНО у понеділок 15 червня. В онлайн тесті використані завдання тестового зошиту, що отримали учасники пробного ЗНО.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованому тесті максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Окрім того, кожне завдання тесту містить правильну відповідь на нього. Відповіді надані фахівцями сайту Освіта.ua. Офіційні відповіді, затверджені УЦОЯО, будуть розміщені на сайті після 19 червня 2020 року.

Загальна кількість завдань тесту з української мови і літератури – 58, на їх виконання учасникам буде відведено 180 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови, правильно виконавши всі завдання №1-33 та №58, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 68 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів, що може отримати учасник тесту з української мови та літератури, дорівнює 104 балам.

ПРОБНИЙ ОНЛАЙН-ТЕСТ

Окрім тесту пробного ЗНО 2020 року, на сайті також пропонуються всі інші онлайн-тести з української мови та літератури, що були запропоновані для виконання абітурієнтам починаючи з 2009 року.

Для отримання інформації про проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії в 2020 році приєднуйтесь до груп Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
....
Так как отменить они не могут ЗНО, его сдует перенести на август. Сейчас очень опасно ехать на ЗНО, 2 часа сидеть с разными людьми из разных частей района в душном кабинете - тут маска не поможет.
Дмитро
Я тут онлайн пройшов тест, хоч Зно не здаю зараз, бо вже здав минулого, але є питання: "Чому такі легкі завданя, наче для середнього рівня?". У тім є цікаві завдання. Наприклад, де схема понять. Багато текстів в аналізу на гарну тему. Багато речень в завданнях мови є з психології, що буде усім корисно. Тема твору хороша, хоча дехто, як завжди, не можуть підібрати літературу, хоча можна багато прикладів дібрати. Є ще цікаві завдання з літератури, зокрема з тим сонетом. І ще багато чого. Багато цікавих тестів, але всі - легкі. За нові завдання ставлю великий +. Мені чомусь здається, що всі завдання так чи інакше пов’язані з подічми, що відбулись до створення тестів.
Марина Лендел
Для Дмитро: я минулорічне зно онлайн проходила з цікавості, в порівнянні з завданнями 2009 року теж набагато легші
Ірина
Пробне ЗНО завжди легше, ніж справжнє. Але в порівнянні із завданнями з літератури 2014, 2015 років завдання 2020 року складніші та цікавіші.
Марина Лендел
До Ірини: я не пробне зно мала на увазі, я минулого року основні завдання найшла, і ті дивилася
Коментувати
Андрій
скажіть, будь ласка, чи буде перевірятися власне висловлення пробного зно, якщо відправити його через кабінет?
Lena
Я звіряла тут https://erudyt.net/pidgotovka-do-zno/ukrainska-literatura/zno-2020-zavdannia-ta-vidpovidi-probnoho-zno-2020-z-ukrains-koi-movy-i-literatury.html
Алекс
Отменить нахер это ЗНО тогда. КОГДА НОМЕР 58 БУДЕТ СЧИТАТЬСЯ КАК ПИДСУМКОВА АТЕСТАЦИЯ.
ШО ОПЯТЬ
"Результат виконання завдань №1-33 частини «Українська мова» та №58 частини «Власне висловлення» буде зараховуватися як ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ з української мови." Потрібно вже якось перестати копіпастити з старих методичок. ;)))