Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
просто людина
просто ніколи не думала , що коли-небудь мене обдурить моя власна держава . Думала так робив тільки колишній радянський союз. 350 грн це не так і багато , але всерівно неприємно. КРАЩЕ ВІДДАЛА ЦИГАНАМ
Уряду
А вас нічого у душі не шкрибе, що багато дітей по 2 роки до репетиторів ходять щоб через ЗНО отримати державні місця? Але ми забули. Да здраствует перестройка. Головне щоб діти чиновників усіх рангів позабирали місця у пед, мед, юридичних вищих закладах. А ви народ всього то бидло. Без права жодного голосу. Вашим дітям не місце у ВНЗ. Ваші діти мають на проспектах яйцями торгувати і мішки вантажити. Кожен має знати своє місце. Так що тримайтеся. А Вова після відміни ЗНО зніме наступний випуск 95 кварталу де висміють ЗНО, а ви посмієтеся. Чого бідний бо дурний. Чого дурний бо бідний.
Ололо
Для Уряду: Не шкрэбэ. Господи, взывать к совести в такой ситуации это уже апофеоз.
Міра
Для уряду: знання за плечима не носити. Якщо діти ходили до репетиторів, то вже, напевно, отримали знання. В школі ж їх не дають, і це теж нікого не шкребе. Не всі батьки можуть дозволити репетиторів своїм дітям. Чиїсь діти займаються самотужки. І це нікого не шкребе. Одне питання: за що переживають батьки чиї діти ходили до репетиторів? Якщо маєте знання вступите. Якщо ні, ви ж знайшли гроші на репетиторів, то й на контракт знайдете.
гість
У школі дають знання всім, хто їх бере! Знання потрібно здобувати! Потрібно пахати, щоб вчитися! Всім, хто не сидить у телефоні, не базікає з сусідом по парті і не спить - знання чомусь дають. А тим, кому все по шарабану, кому батьки кажуть: підеш все одно до репетитора - знання школи не потрібні. Батьки, схаменіться! Школа дає знання, але ваші діти - розбещені й розпущені - не хочуть їх брати! А ви не бачите, кого виховуєте, якщо взагалі виховуєте, а не просто годуєте. Ви не бачите ліні й хамства діточок, не бачите, що вони просто тупіють у гаджетах і сприймають батьків та вчителя як того, хто повинен їх обслуговувати. Ви власними руками зрощуєте тих, кому тільки можна щость давати, але у відповідь дати щось вони не можуть - вони тільки користувачі. Вітаю вас із цим!
Коментувати
MashaMashaa
Якщо скасували пробне,то скасуйте і основну сесію,хай діти здають вступні екзамени в університетах
Ололо
Для MashaMashaa: Нет, так нельзя.
Лалала
Для Ололо: Так можно і так нужно!
Ірина
Що кращого у вступних екзаменах??? Я,наприклад,за те,що ЗНО відбулося. Той хто справді хотів поступити у ВНЗ готувався до нього цілий рік Як тоді бути таким дітям? Вважаю,що буде справедливо провести ЗНО. А щодо пробного, це добре,що відмінили. Для чого воно взагалі. Побачити атмосферу ? Теж закінчую 11 клас і на пробне не йшла. Розумію, що це без потреби. А зараз, враховуючи ситуацію зараз з коронавірусом ,уряд поступив дуже розумно, заборонивши пробне
Коментувати
Світлана
Ви відкриваете ТРЦ,клуби ,ресторани і скасовуете ЗНО до якого діти все життя готувалися Навіть не пробуйте основну сесію скасувати.Ми цього всерівно не допусти У Польші на минулому тижні розпочалося тестування чому ми так само не зробили?
Татьяна
Для Світлана: так мандуйте в Польшу и сдавайте своё гребное зно! Для польских грядок зно не надо. Достали уже своим зно! Кому надо пусть тот и сдаёт! Предоставьте детям право выбора.
Коментувати
Олегv may
В метро ,магазах ,ночных клубах толпы - в классе 10 человек с дистанцией 2 метра низ НУ ЭТО ВЕРХ ЦИНИЗМА!!
Елена
Платили за пробное ,чтобы дети прочувствовали атмосферу и правильно рассчитали время. А теперь что получается ,пройдите онлайн? За что мы заплатили деньги? Собираются их возвращать?
Економіст
Для Елена: ну як же їх повернуть? Більшу їх частину вже витратили на друк зошитів, листи їз запрошеннями. Хочете аби повернули ті копійки які лишились? Їх з’їсть вартість переводу.
Віталій
Ні. Хай повертають повну суму з урахуванням тої комісії яку ми заплатили. І мене мало що обходить звідки вони будуть брати це гроші. З точки зору закону це неякісне виконання оплаченої послуги, і якщо не захочуть по-доброму, то в суді таке діло виграти як нефіг робити
Ололо
Для Віталій: Уже вернули. Проверь карточку.
Коментувати
Пожилая собака 54 года
Не ну это пипец предлагаю Зеленского обратно в квартальчик турнуть тупа пажилой хоббот. Даб даб да я, продам гараж я Тигипко
Олег
Для Пожилая собака 54 года: Все верно( Туда его
Коментувати
Ліля
Спочатку 2 бюджетні заяви забрали, а тепер взагалі ЗНО . Не розгубились. Хочуть хабарники цього року відірватись. Не бісіть людей.
Ололо
Для Ліля: Тебя, наверно, аж трясет от злости. И это здорово.
Ліля
Для Ололо: Так, трясе. Тому що моя дитина старанно вчилась 11 років не для того, щоб потім з нею так повелись. І повірте, трясе не лише мене. Нас таких багато. Так що не бісіть.
Ололо
Для Ліля: Выпей валерьяночки и не шуми. Ок?
Коментувати
Людмила
Тільки спробуйте скасувати ЗНО (((Ми вам такі акції протесту " замутим" Уже всі координуються ...і батьки ,і діти Чому відновлюются навіть міжнародні авіаперевезення з 15 червня ?Працюе скрізь і все тільки ЗНО заборонити!
Марія
Для Людмила: ВІРНО сказано, підтримую!
Ірина
Для Людмила Також маемо протестні настрої .і всім классом збираемося під Мін освіти,в разі чого( скасування ЗНО)
Алекс
Поддерживаем .Кто не сможет приехать в Киев перекроем дороги! Если только попытаются слить основное ЗНО.
Коментувати
Ирина Самойлова
Требуем возврата наших денег за пробные!! Он лайн бесплатно 100 раз проходили, они нам не нужны! Т.е. ,те кто не платил , тоже спокойно будут проходить дистанционно? Да и не в этом дело, а в том ,что наши деньги украли, и, как всегда министерство выпишет себе премии за сэкономленные ресурсы! + Не будет оплачена работа персонала ЗНО, а это тоже большие деньги. Все просто круто!
Ололо
Для Ирина Самойлова: Деньги твои не украли. Ты за них получишь услугу. Ну а то, что она тебе не нравится - твои проблемы. Обтекай.
просто людина просто
Ололо , таке відчуття , що це ви працюєте в міністерстві , бо як на мене то ця ситуація є прикладом недбалості чиновників і того, що всім начхати на людей
Ололо
Для просто людина просто: Суть в том, что даже если бы и работал, то перед вами всеми не отчитывался и не отписывал бы. Ваша проблема в том, что вы всегда будете платить. Всегда. И, при этом, вести диалог с вами не обязательно.
Коментувати
Випускник
А чому не буде? Чому свайби,спортзали, дитсадки можна ,а ЗНО - ні? Це що вимога МВФ?
Сергей Лимонов
Для Випускник:масони- соросята - рептилоїди- іллюмінати -в усьому винні!
Коментувати
Nonna
Возвращайте деньги!!! Платили не за онлайн тестирование. Если услуга не оказана Вы обязаны вернуть деньги. Что за развод!
Ололо
Для Nonna: "Пок-пок-пок, куд-кудах, кококо" - как я вижу твои требования.
Віталій
Згідно з статтею 10 частиною 1 кодексу захисту прав споживачів, у разі неякісного виконання послуги, споживач має право вимагати компенсацію. Оскільки ніякого договору з міносвіти де би були зазначені права сторін у форс-мажорній ситуації ми не підписували, мені абсолютно посрать що зно не відбулося через карантин. Не захочуть віддавати по доброму, їх чекає суд Надіюсь тепер все ясно?
Коментувати
Вчитель
Ви мабуть так нічого не зрозуміли. Зно не буде. Двійочники черговий раз перемогли.
Светлана
Для Вчитель: И не только двоечники, а и рисованные отличники - кого вели на медали.
Ололо
Для Вчитель: О чудный новый мир. Ты заслужила в нем жить.
Юрий
Для Светлана: вот это в школах Ванги работают, еще год назад знали что будет короновирус и возможно, отменят ЗНО. Специально для Вас, т.к. я понимаю, что положение про медаль Вы не читали (не хочу оскорблять Вас высказыванием о чукче).Если б Вы его все таки прочитали, то увидели б, что для присвоения медали ученик должен иметь высокие оценки (не более двух 9, на серебро) протягом 10 (подчеркиваю) и 11 классов. И второе - полученная медаль НИКАКИХ льгот при поступлении не дает.
Коментувати
Дима Понамарев
я платив за те, щоб мені показали процедуру як це все проходить.. а що мені дають натомість? дають звичайний збірник завдань яких в інтернеті повно? Поверніть гроші!
гість
Для Дима Понамарев: Прийшов, показав паспорт, запрошення, сів, наліпили наліпки, зачитали вголос права та обов"язки. Все. Процедура)
Vlad
И потом эти сборники после пробного просто выложат в интернет бесплатно для всех
Ололо
Для Дима Понамарев: Ситуация просто шикарна. Я даже и не помню когда так явно лехам не указывали на их место.
Коментувати
Владислав
Добре що не в понеділок повідомили! Ви нормальні!!! Чого чекати напередодні основної сесії ЗНО! Треба дитину терміново відправляти за кордон. В Україні (як її не любити) нашим дітям нічого доброго "не світить". На жаль... Хотіли, як краще...
Ололо
Для Владислав: Чемодан, вокзал, польские грядки.
Коментувати
Інна
Вимагаємо повернути гроші. Рівень знань кожному відомий. Хотілось відчути, як це проходитиме, вживу.
Ололо
Для Інна: Ну если ты требуешь вернуть деньги на богом забытом сайте, то тебе их, конечно же, вернут. Голубиной почтой. Бггг.
Коментувати
Vano
В Польщі проводять зно,яке почалось 8 червня в понеділок,не зважаючи,що карантин і кількість захворілих,що збільшилась. https://www.gov.pl/web/edukacja/zasady-przeprowadzania-egzaminow-w-2020-r--regulacje-prawne
Татьяна
Верните деньги. Или их уже нет? В Украине это нормально" пропали, не знаем где делись"
Ололо
Для Татьяна: - Я тебе рубль дал? - Дал. - За кефиром послал? - Послал. - Кефира не было? - Не было. - Где деньги? - Какие деньги? (Ералаш ©®). Что же ты не смеешься? Че, не смешно?
Коментувати
Маша
Так давайте и основное отменим.Почему бы и нет.C нами как скотами поступают.Еще и деньги забрали не за что.
Татьяна
Для Маша: все может быть
Ололо
Для Маша: Маша, а почему бы с тобой себя так не вести?
Коментувати
w’z
В них є інфа, де хто вчиться. Чому неможна хоча б відправити ці довбані зошити на шкілу, та віддати в руки, щоб ознайомитися з тим як і що куди вписувати??
w’z
чи грошей типу немає, щоб порозвозити? Тоді навіщо платили, щоб отримати цю туфту в електронному варіанті, коли їх і так багато БЕЗКОШТОВНИХ?
Оксана
Зошити вже по школам розвезли, вчителі ще не знають що з ними робити
Ололо
Для Оксана: Тетрадки только в тех школах, где собиральсь проводить. А если розвозить, то это нужно в каждый хутор заежзать. Не много ли чести?
Коментувати