Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ким
Ощущение, что в нашем правительстве вообще нет адекватных министров, они чем то обдолбанные, что принимают дебильные решения. Им насрать на детей, преподавателей, родителей. Почему, в других странах, смогли изменить ход ЗНО и обезопасить детей, а наши предуры, не могут. Денег им не хватает! Так пусть, удавятся! А наш в.о.министр, она вообще не компетентна в вопросах образования. Дура.
mihark
Для Ким: Полностью с вами согласен!
Коментувати
Ira
Не перекручуйте фактів, пані міністерко. Основні дискусії ведуться щодо відміни ДПА!!!
Анна
А чому це ви забороняєте людям висловлювати власну думку? "Дискусії щодо ЗНО треба припинити". Ми маємо право висловлювати свої думки і будемо дискутувати стільки, скільки вважаємо за потрібне. Єдине, що ви, можновладці, не прислухаєтесь до думок людей, або прислухаєтесь до тих, які вам вигідні. Мамочки вийшли під Кабмін, покричали - і на тобі, садочки відкрили. Ви не прислухаєтесь до думок людей, а тільки до їх крику і галасу. От якби всі випускники разом з батьками та прийшли до Кабміну, погаласували, то й справа б зійшла з мертвої точки. Ніхто не проти ЗНО, але ДПА можна було б відмінити, таким чином зменшивши кількість тих, хто прийшов би на пункт тестування.
mihark
Для Анна: Полностью согласен.
Коментувати
Саша
Я от не розумію, коли ви припинете знущатися. Говорете то не буде, то під питанням, то буде, оприділіться будь ласка. Я як випускник переживаю і це дуже впливає на мій стан, тому що я не знаю, що буде далі і чи вступимо ми всі в цьому році. Мені вже набридло це знущання
Для Саша:
Зі своєю грамотністю ти гарантовано нікуди не вступиш.
Коментувати
Katarina
А ещё многие забывают, что ДПА была введена как альтернатива выпускным экзаменам. Для самого минимального контроля оценок в аттестате за 11 класс. Вон, прошлым летом сколько учителей писало здесь, что оценка по ДПА не может и НЕ ДОЛЖНА коррелировать с годовой оценкой. А ведь вопросы , которые отбираются для контроля ДПА, полностью отвечают программе 10-11 класса. По истории, математике знаю точно. Украинский-все по языку (без литературы, не понятно почему, но то такое). Иностранные языки вообще наша боль и стыд, как по ним в школах рисуют оценки, знают все и скромно молчат. ДПА это выпускные экзамены, если кому-то непонятно. Как можно без экзаменов выдать аттестат? Да, страшно, да корона всех пугает... Но посмотрите по сторонам- что, только на ЗНО можно заразиться? Народ толпами без масок по кафе ходит... А наши выпускники, можно подумать, с 12 марта из дома ни ногой... Лично знаю- оценка по англ. В аттестате 11, а ДПА-6, по истории в аттестате 7, ДПА- 12. Как то так....
Юрий
Для Katarina: Народ толпами без масок по кафешкам ходит по своей тупости, но добровольно. А на ЗНО - всем идти обязательно.
Коментувати
Марія
ЗНО потрібно для вступу у виші та коледжі, а ДПА у формі ЗНО потрібно відмінити. Хто не хоче вчитися, йому документи про освіту не потрібні. Закінчив школу і пішов працювати. Так будуть розвантажені пункти здачі ЗНО і не буде масового скупчення людей.
Інна
Для Марія: Повністю з вами згодна.Моя донька провчилась у медичному коледжі 2 роки,і далі вступати не збирається.Так що,можна звільнити від ЗНО тих,кому воно не потрібне.І владі було б легше це контролювати,тому що таких студентів багато.
Коментувати
Лариса
Як мама випускника, я тільки за проведення ЗНО. Як на мою думку це єдиний правильний метод та спосіб визначення рівня знань та шанс для багатьох дітей отримати вищу освіту безкоштовно. Я не розумію позицію не проведення ЗНО. Чому діти які цілий рік сидять у книжках та займаються з репетиторами мають бути позбавлені можливості вступу до вишів? Хто не має бажання здавати - не здавайте,ідіть в ВПУ або в коледжі, а цілеспрямованих і налаштованих на краще майбутнє дітей ніхто не має права позбавляти можливості на здобуття вищої освіти.
Олександр
Для Лариса: і я, як батько випускника за проведення ЗНО. Але ЗНО в умовах небезпеки має стати правом, а не обов’язком. Ті хто пише, що можна заразитися в магазині чи на вулиці не враховують те, що тут особа САМОСТІЙНО приймає рішення про відвідування чи не відвідування магазину і враховує чи ігнорує небезпеку зараження у скупченні людей. Однак ДПА у формі ЗНО є обов’язковим. Тобто в мене і моєї дитини не має можливості самостійно прийняти рішення чи ризикувати. Погляньте тут https://dt.ua/EDUCATION/chim-mozhu-348760_.html скільки дітей здає ЗНО для вступу в омріяні виші, а скільки сотень тисяч дітей примусово заганяють на ДПА (потрібне МОН для того щоб вчергове сказати, що лише у 6 тисяч з них були необ’єктивні оцінки). Тому я за ЗНО, як право і за скасування ДПА (випускники 11 класів нічим не гірші за випускників 4 та 9 класів).
Лариса
В частині вашого думки, щодо відокремлення ДПА від ЗНО , та проведення підсумкових іспитів у будь-якій іншій формі, або відміни його проведення взагалі - погоджуюсь. Все це можливо відокремити одне від одного , разом з тим, дати можливість учням самим обирати на скільки поглиблено та ретельно потрібно вивчати той чи інший предмет,адже це зовсім різні рівні підготовки. Я лише хочу підтримати можливість проведення ЗНО 2020 в умовах, що склалися на сьогоднішній день. Та надати право вирішувати здавати чи не здавати тестування, зважаючи на загрозу захворіти, учням та їх батькам.
Коментувати
Андрій
Пані Любомиро, запитання: навіщо мені ваше ЗНО, якщо я збираюся навчатися закордоном? От запитання - навіщо???? Скасуйте Ви вже, нарешті, ДПА і видайте свідоцтва, як і раніше планувалося. А ЗНО для всіх охочих проводьте на здоров’я скільки влізе.
Ніна
Для Андрій: то точно
Vano
ДПА дає можливість іноземним вузам приймати наші атестати при вступі.Довіра за кордоном до наших атестатів тільки через ДПА в формі ЗНО.Якщо у нас скасують ДПА і мамочки побіжать по вчителях,розносячи гроші за гарні оцінки в атестаті-то будеш здавати екзамени в закордонний університет при вступі на місці.А ти здаси,ти впевнений?Якщо ДПА для тебе така проблема.
Яна
От тому ,Андрію, ти і не хочеш здавати ЗНО, бо не знаєш , що за кордоном пишеться окремо. А за батьківські гроші ти отримав свідоцтво, можливо з гарними оцінками, але не знання.
Коментувати
Педагог
Молодець, пані Мандзій. Тільки ЗНО. Не потрібно реагувати на неуків. А для дурнів єдина порада - відкрийте книжку.
Інна
Для Педагог: і ви вважаєте це педагогічно, називати неуками та дурнями? Ви ж ПЕДАГОГ!!!! Де Ваша повага до частини учасників освітнього процесу, яких ви згадали?
Інна
Для Педагог: дуже співчуваю тим учням, яких Ви навчаєте!
Дина
Для педагог. Вам до педагога, як до Києва рачки. Троль, проплачений МОНом. Вони хочуть відмити заплановані грошики, порушуючи всі норми закону, а на здоров’я дітей їм наплювати.. Я б хотіла, щоб ви просто посиділи в середині літа в класі три години, та ще і в масці. На півдні України в цей час бувало і до 40 ° в тіні. Відмініть примусове ДПА. Від неї нічого не залежить. Атестати все рівно видадуть всім
Коментувати
Alex
https://petition.president.gov.ua/petition/91602 Люди голосуйте за отмену ДПА, вместе мы сможем это сделать!!!
Vano
Для Alex: Готуйтеся краще до зно)
Дина
Дурак ти, Vano, і зовсім не в темі. Тут усі коментатори за ЗНО, але проти ДПА, на якій тільки наші з вами кошти (податки) розбазарюють. ДПА з 3 предметів нічого не рішає. Атестати видадуть усім без винятку. Як барани, Монівці вперлися в ту ДПА, значить бабла мають зрубити чимало. Інакше для чого ця осляча впертість, цей цирк, який межує з ідіотизмом
Коментувати