Під час роботи на ЗНО діти весь час будуть у масках

Учасники зовнішнього оцінювання під час усього часу роботи над тестом мають бути у масках

Під час роботи на ЗНО діти весь час будуть у масках

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання під час усього часу роботи над тестом мають бути у масках.

Про це в інтерв'ю Ліга.нет сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами відповідна норма передбачена постановою головного санітарного лікаря України, що містить вимоги до проведення ЗНО в умовах пандемії.

Вона також повідомила, що кожен учасник тестування буде забезпечений двома масками.

Двері аудиторії будуть відчиненими, щоб діти не брали дверну ручку руками під час входу в аудиторію. До того аудиторії мають бути провітрені упродовж пів години.

Також буде забезпечений рух учасників в пункті тестування одному напрямі.

«Головне, щоб учасники йшли в одному напрямі, щоб люди не йшли один навпроти одного. Всі заходимо в один бік, і всі виходимо в один бік. Не створюємо зустрічний рух», - сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Освіта.ua
21.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Назар
Добрий день) скажіть будь-ласка, чи можна самостійно добиратись до проходження ЗНО своїм транспортом. Бо нам сказали що не можна... Сказали що потрібно шкільним автобусом це правда ??? Бо як би я не зобов’язаний когось слухати, я не від кого незалежу. Скажіть будь-ласка чи можна добиратись своїм транспортом ??? Дуже жду відповіді ))
Окси Окси
А маски будуть видавати ті, що зараз по всім аптекам? Обличчя та вуха натирає, свої якісні вивезли за кордон, а завезли китайські.
Софі
Пробне зно з одного предмету коштувало 150-170 грн/ за предмет, 218 тисяч осіб зареєструвалося. Скільки МОН заробило грошей?
Олекса Позняк
Для Софі: вони за гроші усіх у домовину
Коментувати
Софі
Якщо в дитини через хвилювання підвищиться температура тіла? Вона не зможе скласти іспит?
Софі
Якщо дитина, яка хворіє на covid-19 прийняла жарознижуючий засіб і прийшла складати іспит, в неї не виявили температуру 37,2. Хто буде відповідальний за те що діти заразяться коронавірусом?
Софі
Добрий день! «Мандзий уточнила, что 9 июня ожидаетсят первая поставка этих средств от UNICEF и посольства Швейцарии.По ее словам, МОН предоставит более трех миллионов масок, в министерстве учли каждый пункт тестирования, каждую аудиторию, всех участников.» Чому діти мають приходити з власними масками на зно?
Вчитель
Як здавати ЗНО,якщо в усіх областях немає ще навіть 2 етапу пом’якшення карантину?Транспорт для пробного ЗНО ви що теж будете надавати чомусь цю інформація ніде не вказана????
Ох!
Тернопільські випускники вимагають дозволити проведення випускних вечорів. Тобто, ЗНО здавати боязко, а вечірки влаштовувати нормально?
Дана
Не розумію чому всі так сильно хочуть відміни ЗНО.Тим більше,в той час,коли вже ніхто не дотримується правил карантину,всі познімали маски і рукавички і ходять куди хочуть.І ніхто вже не боїться заразитися.Всі ми знаємо,що вірус не передається повітрям,тому,якщо всі випускники будуть мати засоби індивідуального захисту і їх розмістять на безбечній відстані,то нікому нічого не станеться.Ніхто ж не буде кашляти на когось спеціально.Заспокойтеся трохи,не нервуйте і бережіть свій імунітет.Все буде добре
Alice
Для Дана: Имунитет тебя и убивает, в случае коронавируса)
Коментувати
людмила
Пропоную, зробити пробне ЗНО для тих, хто все це видумав. Три години в масках, хлопки побільше, питання поскладніше. В якості експерименту!!!. А що, такого ще не було ніколи, чого експериментувати на дітях. Нехай покажуть майстер-клас!
Вікторія
Для Мама: Для людмила: Я вас повністю підтримую!!! Нехай спробує наше " вельмишановне" МОН здати ЗНО у масці! Це нереально! Ніхто про наших дітей не думає, якісь деспоти!
Тетяна
Тааааак,деспоти,що намагаються навпаки захистити ваших дітей і забезпечити прозорість оцінювання
Олена
Підтримую. Всіх зібрати і протестувати, знущання над дітьми.
Коментувати
Мама
Чтоб пани министр летом в офисе сидела все время в маске и без кондиционера. Издеваются над детьми. Сил нет.
Олена
Для Мама: ????????????
Коментувати
Алла
Та хто видерже скільки часу в масках.Багато кому може стати погано і як тоді дитина буде здавати те ЗНО.Можна провести ЗНО по місцях проживання,а не возити дітей хтозна куди.
Світлана
І які будуть результати ЗНО? Скільки відповідальних дітей не складе? Очевидно(
Лофт
Для Світлана: нічо, поступлять на той рік!
Лофт
Для Світлана: нічо, поступлять на той рік!
Мама
Вот такие"ничо"и в МОНе сидят...
Коментувати
Олександр
Три години це лише ЗНО. До цього з годину, а то й більше, в автобусі і ще з годину-другу на логістику - чергу біля пункту ЗНО (якщо дотримуватися всіх вимог) і прохід "виокремленими повітряними коридорами" в пошуках конкретних класів. І це все в літню спеку. І, як можна попити води не знімаючи маску?
Tatyana Svetlova
У нас не было случаев коронвируса. После ЗНО , когда детей везут незнамо куда, с разных районов и городов, я почти уверена, что он появится. МОН берет на себя ответственность за здоровье детей, инструкторов их близких??? Или им пофиг??? Это безответственное решение и издевательство! У классных руководителей и завучей отпуска не будет! Кто им заплатит? Полное нарушение прав и свобод человека! Жаль деток и их родителей!
Валентина
Я вже раніше нагадувала нашому шановному МОН, що ЗНО необхідно провести в рідних школах, в містах де мешкають діти. В школах є вся умови для проведення ЗНО. Дітей в класах мало, тому іх можна розмістити по 5 чоловік в одній класній кімнаті і на кожному поверсі школи!! А фахівців для проведення ЗНО можна і направити з інших шкіл, або з центру обласного. НЕ ТРЕБА МУЧИТИ ДІТЕЙ!!! Вони ж просто в масках задихнуться і результату написання не буде. ПОДУМАЙТЕ МІНІСТРИ, що ви рекомендуєте!!!
Трололо
Для Валентина: Треба, Валюша, ТРЕБА. Бы-гы-гы.
Katarina
Конечно, необходимо. А классуху и завучку возьмём в инспекторы. Вот ЗНО то получится! На все 210 баллов)))). Эту страну ничем не победишь.
Коментувати
Каріна
"Учасники зовнішнього незалежного оцінювання під час усього часу роботи над тестом мають бути у масках." Той хто це писав розум має?! Спека, хвилювання, більше трьох годин... Кому потрібні такі випробування?!! Заради чого? Чи можливо хтось, як завжди хоче "нагріти" руки на нових закупівлях??? А сума читала чи маленька! . . Куди ж тут думати про здоров’я дітей?! Шановні батьки! Не мовчіть! Скільки можна чекати, що хтось прийде і зробить добре нам і нашим дітям? ДПА треба відмінити, ЗНО для вступу до вузу провести в серпні, бо немає потреби ризикувати здоров’ям дітей, також створювати стресову ситуацію. Та й не буде потреби витрачати такої кількості державних грошей! А наступний навчальний рік можна відкорегувати. Правда, якщо є бажання і мізки.
Tatyana Svetlova
Для Каріна: никто о детях и не думает!!! Вы правы - кто-то хочет "нагреть" руки или карманы. Мне тоже интересно, пани министерка с подчиненными высидит три!!! часа в маске и не задохнется???
Оглядач
З такою владою, я щиро співчуваю дітям; і їхніх діях немає ніякої логіки, - ЗНО в масках, а діток в садочках теж в намордники одягнуть? Створіть для вступників умови, при яких вони зможуть показати гарні результати і мати змогу обрати той ВУЗ, на який заслуговують. Якщо є визначення безпечної дистанції, то збільште її з 1,5 до 2-3 м., а маски приберіть. Однозначно, результати ЗНО , при таких обмеженнях, будуть гіршими, а винні будуть хто? ...діти
Маргарита
Не три години будуть діти в масках, а мінімум 6. Порахуйте: поки будуть добиратися до пункту тестування, вони мають бути в масках, бо в громадських місцях всі мають бути в масках; далі черга на пункт тестування - теж у масках; заходять у пункт тестування і до кінця тестування - теж у масках; вийшли з пункту тестування і дорогою додому в транспорті -теж у масках. Це навіть не 6 годин, годин 8-9, а то й більше, якщо діти з районів їдуть в обласний центр. Я цього просто не уявляю. Так само і ті вчителі, які будуть проводити тестування, вони теж 8-9 годин будуть у масках. Учні будуть забезпечені двома масками. Шановні міністри і головні лікарі, ви ж знаєте, що маска може використовуватися лише 2 години!!! Ви самі наражаєте всіх учасників ЗНО на небезпеку, чи все, що ви раніше говорили про загрозу вірусу, брехня???
Коментувати
Ярык
+ шпаргалки на медицинских масках
Иногда нужно пострадывать
Это хорошо, это правильно. Еще бы в резиновых перчатках. И аудитории должны бить обработаны хлоркой для дезинфекции.
Vlad
Для Иногда нужно пострадывать: перчаток не будет, а дезинфекция будет и до и после екзамена
Ярык
Да-да, а лучше в противогазах, и каждый в отдельной камере под строгим надзором: не дай бог на встречку выйдет, когда заходить в помещение будет...
Оксана
Збільшити кількість пунктів тестування, щоб уникнути скупчення учнів. Це можна зробити, чи ніхто не думав над цим??? Підвіз учнів у щільно запакованих автобусах це - нормально. А тестування при відкритих дверях. Як ще можна познущатися над дітьми???
Коментувати