Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nasdta
Нашу країну вже нічого не врятує. ЗНО можна було перенести на наступний рік, коли цей короновірус закінчиться. Учні та студенти можуть пройти ЗНО і на наступний рік. Учні хіба не можуть здати його на першому курсі університету, чи де вони там поступлять? А навіщо студентам, які пішли після 9 класу десь навчатися, потрібно здавати ЗНО я зовсім не розумію. Студенти після 9 класів писали ДПА, потім вступні екзамени. На другому курсі у студентів окрім ЗНО є ще екзамени. Якщо ЗНО зробили для студентів, щоб показати, що ви типо щось робите, то це тупо. У країні зараз така ситуація з вірусом, якщо, звичайно, влада не влаштувала цей цирк з карантином, щоб від чогось відволікти людей. ЗНО це масове скупчення. І дуже велике. Маски, кажуть лікарі, не допомагають. Тим паче буде жарко. А в масках зараз стає погано, а там може і зовсім швидку викликать для дітей будуть. Страшна спека+нерви. І, виходить, воду брати не можна. Бо щоб попити її треба зняти маску. Це просто геніально!!!!
juliatcher
Для Nasdta: "Учні хіба не можуть здати його (ЗНО) на першому курсі університету, чи де вони там поступлять?" Як же ж вони тоді потраплять до ВНЗ? До вишів зараховують за результатами ЗНО. Саме тому його ніяк відмінити не можна
Nasdta
По атестату
Думайте
Для Nasdta: ... по Купленому в рідній школі атестату!
Коментувати
Альона
Не розказуйте анекдотів...ЗНО-це рівень знань...брєд...у мене дитина на англ.мові провалилась на тестах,а твір написала на максимум....який там рівень знань...самий тупий може краще вгадати,бо розумна дитина сумнівається з правильною відповіддю
Віталій
Для Альона: Тут вже питання до вашої дитини. Як так можна тести завалити, а твір написати на максимум?
Макс
А це вам сучасна освіта. Повинен бути індивідуальний підхід. Діти різні... А наші реформісти відносяться до дітей, як до "біомаси"... А тому питання вже точно ге до дитини, яка віртуозно справилася з творчим завданням.
Коментувати
Лидия
ЗНО здати в школах на місцях. Не зводити дітей у регіонах, даби запобігти зараження вірусом. Як колись проводили ДПА. Я вважаю що в освіті меньше корупції ніж у інших галузях. Тому можна довіряти школам на місцях провести іспит.
Думайте
Для Лидия: А Ви таки зацікавлена! Здалеку видно!
Коментувати
Адріан
Я нерозумію чому наша держава настільки перепрошую "туподоходяща". Нашим міністрам освіти важливіша репутація ЗНО. А про дітей вони неподумали. Невже так важко нехай не відміняти а просто поставити середній бал. Росія відмінила свої екзамени, а наша країна я так розумію не хоче цього робити. Чи просто хоче доказати що незважаючи на карантин вони змогли здати екзамени. Якби це виявилось правдою це щераз доказалоб що нашою країною правлять люди яким байдуже на інших. Як ви думаєте ви б відпустили свою дитину на здачу ЗНО в аудиторію де неменше 50 студентів в жару, в масках, а якщо хтось з присутніх є носієм коронавірусу, ви розумієте до яких наслідків призведе це ваше ЗНО і ваші слова -ми маємо піклуватися про репутацію ЗНО- я всеж таки надіюсь що ви або відміните абож поставите середній бал студентам і учням. Якщож всі коментарі з проханнями вам незрозумілі це в котре доказує що нашою державою правлять" ДИБІЛИ"
Вчитель
Для Адріан: В аудиторіях де здають ЗНО сидить 15 а не 50 учнів
juliatcher
для Адріан: що Ви маєте на увазі під "середній бал"? За якими критеріями? За що бал? ЗНО це тести з окремих предметів, результати яких дозволяють вступати до ВНЗ. І так, в кожній аудиторії на ЗНО присутні максимум 15 учнів. Це аж ніяк не близько до 50. А Росія у якості прикладу знецінює Ваш коментар остаточно.
Думайте
Для Адріан: У цьому Вашому короткому тексті зразу бачу 21 помилку. Чи можна Вам довірити долю ЗНО? Питання реторичне...
Коментувати
Елена Глухих-Жила
Я вообще не понимаю - как можно проводить ЗНО в июне - если дети не посещали школу? Они дожны выйти на учёбу, проучиться 2 месяца, и только после этого сдавать! Ничего что у многих детей нет интернета и компьютеров?
Отпуск мне запили
Для Елена Глухих-Жила: Проще отправить личинок проходить сейчас так как 2 месяца обучения это отмена отпусков. Отмена отпусков = денежные компенсации. Кроме компенсаций нужно все равно выплатить отпускные и оздоровительные. Кому это надо? Слишком много геморроя.
Dorian
Для Елена Глухих-Жила: Нема комп’ютерів чи інтернету? Головне що є підручники. За ними хай вчаться. Номер параграфу чи номер вправи вчитель може надіслати совою до будинку в лісі учневі.
Ник
Для Рома: боже да у тебя нет нималейшего права говорить это, я учусь в 11 классе на зм но могу сказать что дома невозможно заниматься с новым материалом, ведь 11 лет нам все росказывали учителя а тут только интернет или учебник. Я же уверен что ты не был на месте учеников которые 2 месяца просидели дома а потом писали зно????‍♂️
Коментувати
Анна
Мне одно непонятно. На кой черт я платила 400 грн, чтобы пробное ЗНО проводили за неделю до основного????????????. Сколько у ребенка времени будет, чтобы подтянуть знания до основного????!!!
Табачник
Для Анна: К ВНО с нуля подготовится меньше чем за год невозможно. Если учился, то необходимо минимум 3 месяца. Это если без репетиторов.
Той, хто склав ЗНО
Дуже сумніваюся, що хтось прочитає мій коментар, але хочу сказати, що пробне зно НЕ показує і близько рівень знань, пробне потрібно для того, щоб знати куди ставити хрестики. Платити за нього 400 грн(я так розумію, що ви за два предмети заплатили?) Не потрібно, і цей тест не покаже вам повністю всі прогалини. І тим паче вам його перенесли аж на місяць. Проаналізуйте ситуацію і готуйтесь. І так, я готувався з укр. Мови за 8 місяців, з вересня, повністю з НУЛЯ. Так що все реально, тільки хто в цьому зацікавлений??? Мати чи майже повнолітня людина ?
Маргарита
Для Анна: Пробне ЗНО потрібне для того, щоб зрозуміти процедуру його проведення, а не для перевірки знань. Тим більше, що завдання на пробному ЗНО завжди легші, ніж на основному.
Коментувати
Рома
Як цього року подають документи абітурієнти пільгових категорій? Можна в електронному форматі чи особисто? Дякую
Петро
Коли має бути здача КРОК М вже 3 червня через 2 тижні, а про рішення щодо здачі цього екзамену ніде не повідомляється ні про відміну, ні про перенесення??? Жодного документа немає! ( лікувальна справа 4-й курс медичного коледжу)
Микола
Для Петро: до нас надійшли списки з кодами і без дати лише ... 06.2020, але сказали по телефону що крок буде
Петро
А про дати нічого ?
Микола
ні
Коментувати
Dorian
Під даною новиною я очкую коментарі стривожених батьків, які бояться проведення ЗНО у приміщеннях але їх не лякає навчання дітей в університетах у невеличких аудиторіях. ЗНО покаже хто чим займався всі попередні роки.
Анжела Ник
Для Dorian: пiдтримаю!
Коментувати
Антоніна
А коли відбудеться пробне ЗНО?? Чи про нього всі успішно забули?
Микола
Для Антоніна: на цьому сайті писали що пробне зно 15-17 червня
Марія
Для Антоніна: Десь була інформація, що, можливо, 15 та 17 червня.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!