Учасники ЗНО писатимуть тести без рукавичок

Учасники зовнішнього оцінювання складатимуть тести у масках, але без рукавичок

Учасники ЗНО писатимуть тести без рукавичок

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання складатимуть тести у масках, але без рукавичок.

Про це в коментарі ВЗ повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

За її словами, протокол безпечного проведення ЗНО у пунктах тестування має схвалити головний державний санітарний лікар.

«Рукавичок там точно не буде. Як можуть діти писати у рукавич­ках?! Ми обговорювали, що ма­ють бути маски, можливо, буде вимірювання температури без­контактними термометрами, зрозуміло, що буде і рідке мило, і антисептики — усе, що має бути у людних місцях. Та, попри все, ми з нетерпінням чекаємо на той документ, який нам напише Міністерство охорони здоров’я», - зазначила директор ЛРЦОЯО.

Як відомо, Міністерство освіти і науки планує розпочати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 25 червня.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вера
Многие тут в комментариях, такие смешные... Неужели кто-то думает что коронавирус останавливает кусок тряпки толщиной в 0.1 мм? Даже медики в нормальных странах ходят в респираторах и очках! Вирус передаётся через слизистые, глаза в том числе. Так что вся эта клоунада "мы выдадим вам маски" и "не выдадим перчатки"... Маски практически бесполезны (Сами медики это говорят). Я считаю что детей на ЗНО пускать нельзя, риск смерти дедушки и бабушки, которых отроки заразят вирусом куда страшнее чем не сдача какого-то экзамена. Люди. Вы жизнями рискуете! Опомнитесь!
Eugen Zimmermann
Для Вера: діти тоже вмирають, до речі. Який зараз у дітей імунітет? - ніякий!
Коментувати
Fkz
ЗНО потрібне. Обовязково! Але відмінити ДПА. Тоді ЗНО заватимуть тільки ті діти, які планують вступати в ВНЗ.
Ася
Для Fkz: зно - в ж....!
Коментувати
Правденко Ілля, Суми
Дискусія абсурдна- треба чи не треба Зно? Треба здорові діти- ось головне!!! А ці ненормальні соросомонівці оруть про корупцію... До чого тут корупція? Засуньте своі проекти , гранти , Зно в т.ч. в одне місце. Треба пройти епідемію, дітей зберегти, а не гвалт піднімати із- за Зно!!! Буде Зно наступного року, як виживемо . Збільшіть держзамовленя , проведіть конкурс атестатів,візьміть іх на навчання, не викидайте дітей на вулицю. Не казіться, дбайте за майбутнє, за молодь.
Роман
Для Правденко Ілля, Суми: чи Ви знаєте що означає ЗНО для молоді? Я як учень 11 класу, скажу вам, воно необхідне. І якщо його відмінять, хоча б на один рік, то це зіпсує тисячі доль. Паніка дорослих може нашкодити дітям більше за усі епідемії.
Вера
Не зіпсує. Треба виставити оцінки по поточним и не займатися маячнею.
Семен
Що - якщо в цьому році не ходили на Великдень в церкву, то в наступному теж не підуть? Такі обставини. Буде Зно в наступному, якщо живі будемо
Коментувати
Ольга
Пусть дети сдают ЗНО в своих школах , по 10 человек , инструктора с других школ
Дмитрий
Какие же в комментах нытики одни. Лишь бы не сдавать зно. Мне похер! Я при любых условиях буду сдавать зно!!! Я готовился к этому дерьмищу целый год!!!Каждый день читал это дерьмо и учил!!! 3 часа сидеть не буду!!!Максимум 1час ,потому что знаю хорошо предмет! А те кто не знают,сидите и гадайте!!! И кто -то говорит ,что зно это бесполезное тестирование и ничего оно не проверяет....трындеж то и всего!!!
Несвідомий Іван
Для Дмитрий: Дядя не придуривайся!
Коментувати
Человек
Мне одному наплевать на ЗНО?
Галина
Для Человек: тебе одному
Коментувати
Zxcvbnm
НЕ ОТМЕНЯЙТЕ ЗНО! ВЕСОМЫЕ ПРИЧИНЫ: Я весь год усердно готовилась к зно, как и многие На самом деле не все так и страшно постепенно число тех, кто выздоровел увеличивается. Есть люди которые очень старались и учили, а за год точно все забудешь, мне и многим знакомым лично очень не хочется еще год все повторять затягивать. Я думаю много кто согласен. Не отменяйте пожалуйста, Те люди которые не учились нормально не понимают как неприятно терять результат и все наработки.. Еще огромная просьба ответить: А что если у меня или любого участника зно повышена температура из за волнения, ну так и будет, это же человеческих фактор... та и плюс жара ужасная, не выгонят?!?? Если температура нужно уточнять что с человеком нет ли симптомов подозрительных.. Потому что температура реально может быть без вирусных заболеваний...
Alina
Для Zxcvbnm: досить дивно, якщо ви так гарно все знаєте, то чому думаєте, що за певний час все забудете? Те, що вивчив раз, уже не забудеш. Готові ризикувати життям, тільки щоб окупити гроші витрачені на репетиторів?
Роман
Для Alina: по статистике. Больше шанс, умереть по дороге к ЗНО, чем заразиться на нём.
Возмущён
Лол, и откуда ты взял такую статистику ?? Сам прикинул ?! Вдумайся, 10 учинеков в 1 помещении на несколько часов, помимо того что в 1 кабинете такое количество так и в самом здании огромное количество детей и проверяющих. И просто из-за того что государство зажмет бабло на нормальные средства защиты и безолаберности некоторых людей шансы заболеть возрастают в разы, и пускай вирус может и не проявиться в первые часы или дни но задавать 3 предмета минимум. И каждый екзаминуемый станет потанцеальным переносчиком .
Коментувати
Л.
Чому не думають про безпеку дітей? Чому не скасують ДПА і не дадуть батькам вирішувати, зваживши всі ризики, чи піде дитина на ЗНО. Чому МОН не дослухається до думки батьків, експертів. Таке враження, що цілеспрямовано хочуть наразити дітей на небезпеку. Не кажучи вже, про психологічне навантаження дітей цьогоріч (невизначеність, маски, і т. д.)
Мария
Для Л.: А почему родители должны решать за детей? Мы целый год готовились не для того, чтобы его сейчас отменили. И как тогда принимать в университеты? Как ученик хочу сказать что учиться на 12 в школе, очень легко. Оценки в аттестате, это вообще не показатель знаний. А вот за ЗНО, действительно покажет кто на что способен. Если отменят ЗНО и будут выбирать по баллам аттестата, в университеты поступят идиоты
Коментувати
Maryna
Як!!! Як модна висидіти 3 години на ЗНО у масках. Хвилювання іноді заважає думати так ще у масках писати. Нехай міністри самі сядуть і напуть тест у масках
Катя
Хто про що а МОН про ЗНО. в мене немає слів. тимбаче зараз така ситуація . А якщо вже так хочете ЗНО то нехай здають ті які їдуть на вище навчатися або незгідні з своїми оцінками.
Alina
Для Катя: Абсолютно згодна, тільки МОН озвучило про екзамени у вишах або ЗНО. Але ж є іще один норм варіант. Чом би не зробити, що по балу атестату за 2 роки, а ті, хто не згодні з балом атестату, зможуть показати рівень знань вищий на ЗНО. Багато дітей відсіється, і загроза зменшиться, можна буде і розсаджувати на більшій відстані, і все уже краще
Коментувати
Серёга
https://petition.president.gov.ua/petition/89992. Петиция на отмену зно ! Там Бакалавр, Магистратура, После коледжа , крок м
Анна
Я вообще считаю что зачем тем детям ЗНО которые сдают его после 2 курса в колледже , они же не будут сразу поступать после 2 курса !!! И тем самым можно уменьшить количество детей , ведь это и в наших целях безопасности!!!!
Оксана
Боже , о каком ЗНО вообще идёт речь количество больных все увеличивается и увеличивается !! У вас уже крыша едет с этим ЗНО !
Де  проблема?
Де проблема? Зайшли по одному в масках та своїх/арсенівських рукавичках, збризнули на вході в клас, в чистий/прочищений клас, сіли за парти далеко один від одного, зняли рукавичка, маски. Та й пишемо! Вділись за партами, та й - на вихід! Де проблема?
Alina
Для Де проблема?: А нічого, що коронавірус не сидить на місці? Хтось передав повітряно-крапельним, і пішло...
Коментувати
Олекса Позняк
У свій час я пропонував Лікарчуку не йти шляхом Росії та Китаю а як у цивілізованих країнах створити тестові центри, куди дитина за реєстрацією в іннеті приходить у будь який час на протязіі виконує завдання з велетенської бази даних вибрані випадковим чином.У Франції тв такому центрі немає ніяких комісій а є лише пара поліцейських з дубинками. Позняка не почули, бо тоді не вийде кожен рік розпиляти мало не мільярд гривен на ЗНО
Випускник
Температура може підніматися з різних причин,тоді що 80% дітей не допустять до ЗНО чи як?
Маша
Для Випускник: якщо будуть міряти тими китайськими градусниками ,тими що перевіряють на кордоні , то вищої темпаратури за 32 не буде
Випускник
Ойой,це точно, яке в нас халатне відношення до нашого здоров’я) багато батьків казали що не впустять своїх дітей через вірус,що тоді робити,як вони поступлять
Коментувати
Випускник
Я просто не розумію теперішнього міністерства освіти,як при жарі,в червні коли світить сонце можна зосередитися над питаннями, все одно різниця є,чи в червні чи в травні.В масках можна задихнутися, втратить дитина свідомість що робити далі,як складати ЗНО?
Олена
В кінці червня буде спека 40 градусів, в приміщенні духота, як же діти будуть складати ЗНО,якщо сидітимуть в масках? Зараз не спекотно, і то в магазин заходиш на 10 хв. і дихати нічим!!!! Як в таких умовах дітям думати над завданнями!!! У мене не вистачає злості на це безглуздя!!! Діти будуть втрачати свідомість!!! Хто на себе візьме відповідальність? Це по перше, а по друге, хто дасть гарантію,що діти не наражатимуться на небезпеку зараження Covid-19, який зараз і далі розповсюджується? Де гарантія, що всі будуть здорові, або не являтимуться перенощіками?Впевнена на 100 % що будуть ті які понапиваються парацитамолу і прийдуть на ЗНО, і температуру ніхто не побачить!!! В умовах пандемії проводити масові збори дітей це просто геноцид, схаменіться, відмініть його!! Це не головне, коли йде мова про здоровя і життя наших дітей!!!
Серёга
Для Олена: полностью согласен!!!! Есть петиция на отмену знооо , но ее никто не хочет подписывать , сами виноваты идите в 40 градусную жару и сдавайте свое зно + еще и в масках , сейчас градус жары 20 в масках не возможно по машазину ходить , а в 40 писать зно ????‍♂️????‍♂️????‍♂️????‍♂️????‍♂️????‍♂️????‍♂️ https://petition.president.gov.ua/petition/89992 Петиция на отмену ЗНО
Коментувати
Богдан
Ну а в чём проблема отменить ЗНО? ДПА же отменили, не переломились... Вы рискуете жизнями тысяч детей.
Дмитро
Для Богдан: ДПА - не гралі роль для вступу. ДПА - це не атестація, а імітація атестація. ЗНО вже впливає на вступ, якість освіти, корупцію, але все одно потребує вдосконалення.
Максим
А як приймати дітей в університети? ЗНО це ж і є ті самі вступні екзамени, за результатами яких дітей приймають до університетів, тобто відмінити його означати провал вступної кампанії
Аня
А зачем нужно ЗНО тем кто сейчас на втором курсе в техникуме и не собирается пока никуда поступать, тем кто сейчас уже учится , зачем его им сдавать???!!!! Бред , Система образования сейчас просто ужасная, программа школьная ничему не учит , главное денег побольше списать на ЗНО!
Коментувати
Дмитро
Замовкніть вже із тими і так зрозумілими порадами. Всі ці поради абсолютні логічні і не треба іх говорити.
Пухкало
Для Дмитро: А труси надівати?
М.О
Цікаво, як учасники ЗНО висидять по декілька годин у масках під час проведення тестування. На дворі червень, жара, а дітям нема чим дихати в масці. Зрозуміло, що без маски нікуди. Але про самопочуття дітей ви подумали?
Виктория
Маски будут выдавать или можно купить себе самой хороший респиратор? В респираторе вроде говорят легче дышать и он надежней от вируса. Они недешевые и понятно что их на всех не будут закупать.
Коментувати