Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Я считаю, что самое тупое решение это сдавать ЗНО студентам колледжей, впу и т.д. Эти дети уже выбрали себе профессию для будущего и вместо того чтобы приделять внимание предмета по профилю, они учат ЗНО забивая на профильные предметы. И что в итоге? - Получаются специалисты, которые даже элементарно не знают по своей профессии!!! И вообще раз ДПА отменили, так чем же хуже дети которые учатся в колледжах и сдают тоже самое ДПА только в форме ЗНО?
Мама
Для Елена: Совершенно верно! Эти соросята СОЗНАТЕЛЬНО убивают профессиональное образование. В СССР всегда понимали,что если пошёл человек после школы получать профессию,то профильные предметы ВАЖНЕЕ! И какие специалисты выходили! А сейчас забивают детям мозг черте чем!
Коментувати
Руслан
Хворих на корнавірус звільняють від ЗНО?) По ходу в цьому році бюджетні місця займуть "корнавірусні", що були звільнені від ЗНО. Міністерство освіти добре зробить на хабарях. Можна вже шукати в кого купити справку про хворобу, бо без неї навіть з максимальним балом можна буде полетіти зі вступом.
Окси Окси
Для Руслан: а яким чином вони зможуть поступити без балів? Я чогось не знаю?
Коментувати
Учитель
Виставте річні оцінки і видайте атестати вже до 15 червня. Відчепіться від шкіл (хай закінчать навчальний рік) і дітей (хай влаштовують своє майбутнє за своїм бажанням), яким ЗНО ніколи і не було потрібне . Зменшіть собі проблеми від 400 тисяч до 200 тисяч. Врешті своїм бажанням загнати на ЗНО усіх ви спровокуєте хаос! 40-50% учнів не прийдуть (розумні батьки не пустять), школи не закінчать навчальний рік у вересні (з усіма наслідками), коли проведуть оцінювання нинішніх випускників... Уже давно треба було на ЗНО реєструвати лише бажаючих, а гроші, які вивільнилися б при цьому витрачати на покращення матеріальної, методичної бази шкіл, чи на нормальні сайти шкільні виділити, щоб дистанційне була можливість забезпечувати, чи планшети учням закупити... Але ж за друк 400 тисяч зошитів держава комусь платить...
Галина Гребенькова
Може, ЗНО буде корисним для утворення групового імунітету серед підлітків. Але, серед учасників є діти з хронічними захворюваннями. Про них хтось думає? А про інструкторів, серед яких багато осіб з групи ризику?
Альона
Як видати свідоцтва 9 класу - то з дотриманням протиепідемічних заходів, а як 11 клас - то здавайте ЗНО! в масках, рукавичках, давайте ще й захисні костюми одягнемо - буде весело! та не всім...хіба всі діти 9-го класу прийдуть до 10 класу? НІ, НЕ ВСІ!!! але в них ДПА відмінили! чого боїться МОН? прийняти рішення на користь дітей 11 класу? за кожною дитиною стоїть родина, тому рішення буде на користь багатьох українців! почекаємо, що вирішить МОН, наприклад поминальні дні перенесені і вони відбуваються на відкритому просторі! Для всіх дітей(і дорослих також) - цей досвід (карантин, самоізоляція) - вперше, спочатку не збиратись по троє, не гуляти дітям без дорослих, без потреби не виходити з дому і тут - ЗНО: в класі - 15+2, на технічну перерву прийдуть ще 3 осіб, яка буде дистанція у поліцейського і дитини?, а між тим, хто ставить відмітку в сертифікат і дитиною? хіба здача ЗНО цього року - це не надзвичайна ситуація? здача ЗНО - це не ризик для здоров’я і життя учасників ЗНО???
алінка
Для Альона: Тоді і школа у вересні потенційний ризик ,бо в класах не 17 людей ,а 30-35 не говорячи про коридори на перервах
Коментувати
Alexander Koni
На кожне питання відповідь може і має бути іншою. Просто для них краще їхати по накатаній колії, ніж подумати про здоров’я 400 тисяч учасників ЗНО. Ганьба нашім горе-урядовцям.