Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
олена
Дати можливість злати ЗНО усім бажаючим. А хто не бажає, нехай йдуть у ПТУ! Таким чином, до ВНЗ підуть найкращі, впевнені у своїх знаннях діти. А слабкі поповнють робочі професії, які нам дуже потрібні.
Влад
Для олена: Учитывая как ты пишешь, видимо ты пошла в рабочий класс, и у дитей есть разные склонности к предметам, например я, хорошо знаю укр мову географию, но вот математика не мой канек, и я иду на профессию 3D моделирования и анимации в каком я хорошо разбираюсь, и ты хочешь сказать что иза математики я должен ити в ПТУ?
Aleksandr
Олена:Не неси брёд дура
Руби†
Піду скажу поварам, які вчаться в ПТУ, щоб плюнули вам у борщ! І швеї, яка вшивватиме вам сукню, щоб порвала її і викинула нафіг, або може електрику, який прийде лагодити проводку, щоб оголив дроти і вам трошки мізків прибавилось. ПТУ, не ПТУ- не важливо. Люди, які там вчаться - спеціалісти і досить кращі, ніж в тих ваших " крутих" універах. В кожному універі є корупція, нормальна така, хто би що не казав. Я пркрасно знаю, які в універі дають знання і повірте, вони нічим не краще, так завного, ПТУ. Якщо людина хоче вивчати те, що їй подобається - вона буде і це ніяк не залежить від "крутого" універу, окей? ЗНО не робить людину свідомішою, мудрішою і ніяк не допоможе їй у майбутньому. Багато пеціалістів закінчивши ваше ПТУ фірми повідкривали і дають вам те, що ви маєте, безтактна недалека жіночка.
Коментувати
Ірина
А що на рахунок студентів 4 курсів? Цоього року вперше було введено зно для магістратури, його ще можна цього року відмінити.
Тетяна
Добавлю к предыдущему моему коментарию.Английский думаете можно выучить к ЗНО с такой подготовкой? как дают?Нет.А Если вы считаете что Да. то тогда вообще зачем нам школы!Платить им еще за ремонт. Вон в садике затребовали 2.000 на ремонт сейчас.Через онлайн обучение министерству образования легче контролировать учителей смотреть ихнюю квалификацию и как они преподают. а то на курсах с военного какого-то училища была у нас учительница украинской мовы смотрела как правильно в интернете, когда её ошибки ученики исправляли. кроме того учителя всегда будут со своей семьёй рядом. моя учительница на курсы и даже в школе было- таскала ребенка своего на уроки. И есть еще плюс учителя не смогут говорить гадости ученикам и давать затрещины как это не делали раньше. И какое это может быть обучение если из ща карантина вообще все люди в стрессе?
Тетяна
Маю середньо-спеціальну освіту вирішила отримати в 30років вищу юридичну, та скласти ЗНО.В тому році у вересні записалася до курсів і почала навчатися. Спочатку один карантин, а тепер другий та ще й такий: як сідаю займатися,вилазять новини де і скільки людей захворіло і померло,отримаю стрес,плачу.Садочки закриті,моя дитина хоче увагу а мама намагається навчатися та ще й часом плаче. Крім того на курсах де крім мене в класі було ще 40 дітей отримають підготовку у пісьмовому вигляді.А як думаєте одинадцятикласнки який стрес отримали?Дехто має кілька дітей, вони через замкнуте пространство сваряться(сусідка має 4ро 14,15 і 2-16років усі дівчата).Чому не можна у ВНЗ провести співбесіду - результати надрукувати і відправити до МО,копію надати батькам про висновки зачислення чи ні, провести з вересня підготовку кого беруть,на рік відминити заочне, хай сидять,Хто добре навчався усі роки та йшов на красний- на бюджет.Провести ЗНО усім в 2021р, і відсортувати.+додаткові місця праці вчителям.
Іван
А для студентів 4-го курсу ЗНО навіщо? Для вступу в магістратуру потрібно здати ЗНО. Перший рік таке ввели на деякі спеціальності. Думаю таке ЗНО ще можна відмінити.
Татьяна
ЗНО конечно нужно потому что дети к нему готовились,но сейчас из-за карантина и дистанционного обучения у них реально не хватает времени готовиться.Репетиторы отказали а учителя требуют выполнение обсолютно каждого предмета вплоть до физ- ры,это бред.Закрывайте учебный год!! Пусть дети спокойно готовят свои предметы к ЗНО.нНас никто не слышит!
Антихайп
Йобаный ваш рот! Отмените этот ебаный тест! Сколько школьников полягло из-за него! Не нажрались вы этими деньгами создатели ЗНО?! Что бы вы сдохли твари нищебродные!!!
олена
Не хочуть писати ЗНО ледарі. Я знаю багато учнів, які працюють наполегливо з репетиторами в скайпі та самостійно. Діти готуються. Відміна ЗНО-це злочин проти тих, хто готувався. Які ж будуть у нас через 5 років фахівці? Ледарі не витрачайте час. Готуйтесь.
Анна
Для олена: что ты несёшь дурочка... это *
Коментатор
Відміна ЗНО це точно не злочин, як Ви кажете. Я не думаю, що діти які готуються, готуються тільки для ЗНО! Я не маю на увазі відмінити зовсім іспити. Краще ввести один найголовніший іспит при університеті!Злочин буде провести ЗНО під час пандемії Коронавірусу
Коментувати
Лера
Пожалуйста отмените ЗНО. Прошу вас. Вся Украина об этом мечтает. ОТМЕНИТЕ ЗНО
олена
Для Лера: Лера вчи ЗНОабо йди працювати двірником. Там тобі місце.
Ігор
Ти знаєш де чиє місце ?
???
Для ХоЛера: Чому ти розписуєшся за всю Україну? Тоді і вступну кампанію треба відмінити? Чим кращі вступні іспити з точки зору скупчення абітурієнтів?
Коментувати
Вера
Неужели нас услышат и всё - таки не будет зно... А то уж слишком сильно переживают за это ЗНО чем за здоровье наше
ольга
Важливо зберегти життя дітей. Невже це не головне? Щоб не було скупчення учнів ЗНО здають тількі ті учні ,які хочуть навчатись у ВУЗах ,а іншим видайте свідоцтва за річним оцінюванням! Навіщо непотрібні стреси?
Лера
так, ЗНО дає змогу здібним дітям отримати місце у вишах, але разом з тим навіть ті самі 200 балів тепер можна купити за певну суму, корупція є усюди. може випускникам шкіл ця кампанія і потрібна,якщо вони хочуть навчатись у ВНЗ, але навіщо вона студентам закладів профосвіти? вибачте мені, але цілковита маячня. нема сенсу наражати дітей на небезпеку, якщо їм той вуз як п’яте колесо.
Микола
ЗНО це добре але зараз ніхто нічого не робить в принципі хоть я не відмінник але і не двіюшник я переймаюсь за нього тому що не знаю чи зможу його скласти зараз через коронавірус не хочеться розслаблятися звісно деякі готуються до ЗНО деякі ні але я вважаю що його можна відмінити дуже багато людей хворіють коронавірусом і не знають про це????
Олена
Думати потрібно як вижити.А не як зно здати.В мени також дитина закінчує 11клас але зно мене менчи всього хвилює на даний час.колись без зно вчились і хороші розумні спеціалісти були і є.хто придумав зно він закінчував школу без нього.і на мій погляд хай всі вчителі здадуть зно тоді і діти за ними....
Ольга
Повністю підтримую ініціативу відміни ЗНО, адже зараз як ніколи потрібно приділити всю силу держави більш нагальним проблемам. У світі зараз пандемія. Потрібно розуміти, що карантин в Україні це лише захід захисту громадян. Ми повинні усвідомити навіть якщо нам завтра скажуть, що уряд відмінить карантин, хвороба нікуди не зникне. Свідомі українці розуміють всю відповідальність, але здоров’я людей важливіше ніж збагачення урядовців на ЗНО. Як вихід із цієї ситуації: можна здати іспити в університетах, як і було раніше, за спеціальними графіками здачи. З повагою, Ольга
Юлія
Для Ольга: А про таке поняття, як корупція ви чули? Відмінять зно і діточки багатих батьків побіжать дават хабарі в університети. А діти, які живуть в не багатих сім’ях та хочуть досягти всього своїм розумом навіть не матимуть змоги отримати своє місце в університеті.
Коментувати
Валентина
Це ЗНО у цей час знущання над нашими дітьми. Тепер головне їх здоров’я а те що ви пишете. Що може бути важливіше за них. У такий важкий час трохи одумайтесь.
Ellie
Для Валентина: зно це не знущання для дітей, я без репетиторов за місяць підготувала б до ЗНО сама без репетиторов, тільки потім при всіх мене вчителі позорили, що я не здам зно, хоча я добре завжди навчалась, ще мене відмовляли, щоб я не задавала деякі предмети, бо здам на 150 і опозорю школу, а на справді здала навіть краще ніж ті які 2 роки витратили час і гроші на репетиторов. Зно - знущання для батьківськіих гаманців, до речі про якість освіти в школах, я завжди навчалась в школі та до ЗНО з української мови мені було дуже легко підготуватися, з історії теж саме, а вот англійська караул, було би добре посилити англійську. Мені не зрозуміло навіщо такий тиск давати перед зно, ніби страшний екзамен, зно як зно, нічого там немає такого щоб плакати, самовбивство робити, було би добре якщо бвчителі не чинили тиск і не змушували дітей ходити до репетиторів на підготовку, як мене наприклад. Корупція так і залишилась, як і була, у мене в університеті всі бюджетники 10 місць-льготники. Було би добре, якщо б льготники навчались окремо, а відмінники мали змогу навчатися безкоштовно, так як вони на це заслуговують.
Виктория
Согласна
Коментувати
Татьяна
Я тоже думаю што щас важно што б дети не поболели короновирусом а не ето зно. Здоровье ребенка важнее!
Олександр
Нічого страшного з відміною ЗНО не станеться. Що дає ЗНО? Перевірку знань? А кому вони потрібні? Всі чудово знають і розуміють як вчаться діти у всіх навчальних закладах України, звісно ж за гроші (хабарі). То кому і для чого потрібне ЗНО? Той хто хоче чомусь навчитися він навчить у вищому навчальному закладі сам, а хто не схоче, то завжди у нашому суспільстві допоможуть гроші. Це звичайно прикро але факт.
Олександр
Якщо що, то це думки іншого Олександра ;) Я за збереження 2 предметів ЗНО і скасування ДПА.
Коментувати
Мари
Необходимо отменить ЗНО как для учащихся второго курса колледжей, так и детей 11 классов.Выдать всем аттестаты и пусть желающие поступают в Вузы. Перестаньте издеваться над детьми и родителями. Дайте им спокойствие. Весь пандемия случается не каждый год. В первую очередь, необходимо думать о безопасности и здоровье наших детей. И не надо говорить, что благодаря ЗНО, равенство при поступлении. Равенство, когда на бюджетные места льготники поступают на тех же основаниях что без льготы. А то получается, что у льготника сертификат по ЗНО ниже,чем у ребенка без льготы и льгоник поступит на бюджет, а у кого выше балл по ЗНО пойдет на контракт. Вот ваше равенство.
Наталья
Для Мари: не утрируйте насчёт льгот. Издевательство над детьми будет, если вернётся старая вступительная кампания: конкурс родительских кошельков.
Мари
Для Натальи: у моей подруги дочь в прошлом году сдала ЗНО на 190 баллов и захотела поступить в универ, но она не смогла поступить куда хотела, мест бюджетных было мало и их заняли льготники с низким баллом по ЗНО, и девочке пришлось подавать документы на другую специальность. И я не утрирую, это случай из жизни. И он не единичен. Очень много таких случаев, что льготники занимают места детей, которые сдают ЗНО на высокие баллы. Это и есть коррупция. Льготу при поступлении необходимо отменить и дети должны быть в равных условиях.
Виктория
Согласна на 100% по поводу отмены поступления льготников с более низкими баллами.
Коментувати
Лілія
Відмінити в 11 класі не ЗНО,а ДПА, як це зробили в 4 і 9 класах, спокійно видати учням атестати і не тримати у невизначеному стані ні дітей, ні вчителів. А ЗНО залишити, як вступні випробування для тих учнів, хто хоче вступати до Вузів.