Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталій
Чому ніхто не думаю про психічний стан дітей. Що в такий тяжкий період (карантину) діти повинні наражати себе на небезпеку. Є багато факторів які впливають на здачу і інколи із за одної помилки яка допустила через хвилювання може зламатися ЖИТТЯ.
Вікторія
Для Віталій: може. То нехай ваша дитина не вступає в цьому році нікуди. Якщо ви так хвилюєтеся. Інші ж тут до чого?
Коментувати
yevgenia
ЗНО нехай залишають, але скасують ДПА для 11 класу. Тоді і людей менше буде складати ЗНО, оскільки не всі планують вступати у ВНЗ!
Викладач справжній
В духовній Академіі у Лаврі не послухали епідеміологів, вели заняття. 16 студентів і ректор інфіковані. Пане Бабак, яке Зно? Ви дітей маєте? Включіть голову. Чи турборежим все випалив? І друзі , не спекулюйте. Хай школа, як в Іспаніі , виставить оцінки, а вузи по них приймуть на навчання. Збільшіть держзамовлення. Не підвищуйте плату за навчання.
Іван
Відмініть це прекрасне ЗНО! Воно нікому не потрібне, принаймні студентам 4-курсникам!
Руби†
Для Іван: ні, ти що, ми маємо, як придурки, вчити все те, що вони вчать кожн день, за пару місяців, готуватись до вступу у вуз та щей до своїх екзаменів. Дуже розумні там сидять люди, я бачу. В мене просто немаж слів, щоб описати всю цю тупсть.
Коментувати
Валентина
ні в якому разі не відміняти, ви що! маю надію, хватить розуму не скасовувати зно ))
Маодз
Для Валентина: А голова є? Як провести?
Коментувати
Елена
Люди!!!! Вы что!???? Вам некуда деньги девать??? ЗНО обязательно. В каком формате, я думаю решат.
Елена
У меня ребёнок готовиться и готовился все 11 лет, у неё хорошие результаты, и поступать будет на престижный факультет. А если кто то ничего не делал в школе и во время карантина, так это ваши проблемы. У вас одна цель,,,, убрать зно и платить бабки за обучение, вот поэтому так и живём. Зно будет, хочеться вам или нет. В какой форме, вам скажут.
Калянчік
Для Елена: потім і ви будете ...
Irina
Для Елена: в морзі ЗНО не згодиться, Ви не любите свою дитину, бо думали б про її здоров’я, а Ви про гроші..
Коментувати
Марина
Перенести можно, но отменять нельзя!!! Не нужно впадать в крайности! Выход найти можно всегда!
Мария
ЗНО нужно отменить,дети не подгатпвливаются к нему , в стране карантин репетиторы не работают.Мы лучше умрём за то ЗНО сдадим ?Да?Так по-вашему?Это не конец света если не будет ЗНО .!
Віталій
Для Мария: якщо дитина має бажання ,вона готується. А якщо ви надієтесь на своє бабло , а не на знання дитина то вам звісно ЗНО не треба.Зелебобіки!
Witalina
Для Мария: НЕ говоріть дурниць. На початок карантину програма11 класу, в основному була виконана.Час готуватися був і Є. Ресурсів безліч: онлайн-курси (море), тренажери,тести на будь який вибір і смак ,візуальні джерела - все ,чого душа бажає. Одна проблема - ВІДСУТНІСТЬ БАЖАННЯ вчитися,повторювати у випускників. Готується відсотків 15-20.
Руби†
Для Віталій: сядь підготуйся до зно, раз такий розуминий.
Коментувати
Оксана
Я думаю что ЗНО лучше отменить ведь на кануне стоит Здоровье наших детей!
Елена
Можно онлайн, можно перенести, но отменять нельзя. Неужели вы не понимаете, кому это выгодно. Это же ваши дети, это ваше будущее. Боритесь за своих детей!!!!
Руби†
Для Елена: ну да, оцінки - найголовніше в житті!!! Без них...ну ніяк, всі помрем! От впровадити би ще зно для тих, хто закінчив 10 років назад школу, було би цікаво подивитись на їхні знання, які вони коли здобули в школі і поцікавитись, як це допомогло їм у житті)
Коментувати
Елена
Можно провести ЗНО онлайн во время карантина. Но отменять нельзя, ни в коем случае. Вы погубите образование.
Елена
Зно, только зно! Иначе дети вообще учиться не будут, родители заплатят
Аліна
Для Елена: бот чи Елена має аж такий багатий словниковий запас і відповідає однаковими реченнями. ЗНО здавали й зазубрили ідентичні фрази?
Коментувати
Виталий
ЗНО нужно отменить, вы представляете сколько заражённых будет после ЗНО статистика просто удвоится ну если вы хотите уничтожить всех граждан Ук то пожалуйста всё будет на вашей совести. Я думаю если один раз ЗНО перенесём на осень то ничего с нами не случится.
Анна
Для Виталий: Чем зараженных?! Вирусом скудоумия? Так таких и так полно! Какой коронавирус?! Очнитесь! Вас безсовестно надувают, а вы верите! ЗНО ни в коем случае нельзя отменить! Кто готовился весь период, тот и продолжает это делать! С репетиторами можно заниматься по Скайпу, Вайберу. Главное, чтоб желание было!
Олександр
Для Анна: це ж хто нас "надуває"? Напевно США з 678 тисячами підтверджених випадків зараження ВІРУСОМ разом із Італією, Іспанією, Францією, Німеччиною та Великобританією де в кожній більш ніж по 100-150 тисяч хворих, вигадали план, як завалити ЗНО в Україні. Це вИ ХВОРІ на недоумкуватість.
Руби†
Звісно США винні, то все пендоси придумали, щоб в Україні ЗНО скасували
Коментувати
Дана
К ЗНО натаскивают репетиторы, которые вытянут за уши кого угодно. Учат хитрить, угадывать. На репетиторов не у всех есть деньги. Так что о справедливости речь не идет. Талантливые и умные дети - это совсем другая история.
Елена
Если отменят ЗНО, будет коррупция . Талантливые и умные дети не смогут учиться в престижных ВУЗах.
Оксана
Просто интересно получается, как последний звонок и выпускной нужно отменить это скопление детей и людей, а на ЗНО получается нет скопления детей и людей его не нужно отменять, где логика?
Анна
Навіщо студентам другого курсу здавати ЗНО якщо вони нікуди не вступають? А ще якщо не здаси, то відразу відрахують
Руби†
Для Анна: Щоб діти тупорилими були. Щоб кількість самогубств і психічних захворювань зросла до небес. Ті, хто сидят там, гадки не мають, що роблять. Вони просто роблять ЩОСЬ.
Коментувати
Віка
Зараз стільки захисників ЗНО, чим воно краще ніж тест у ВНЗ? Єдиний його плюс за який усі говорять, це те, що здавши його один раз можна подати заявки у безліч ВНЗ. Багато людей пишуть, що це єдиний шанс самореалізуватися, але тут я не погоджуся, ЗНО ввели у 2007 році, до цього часу всі здавали державний екзамен і він нічим не гірший зараз є багато прекрасних спеціалістів. ЗНО не є гарантією того, що пройдуть кращі. Нехай буде вже це ЗНО, але давайте подумаємо про випускників 2020року, більлу половину навчального року вони просиділи на карантині, чому не можна принаймні полегшити програму ЗНО, або зменшити кількість завдань? І мене турбує ЗНО з англійської, в середньому учні розуміють важливість іноземної в класі 9 за цей час нереально вивчити усе.
Артем
Для Віка: уже в конце девятого класса ученик должен знать, какие будет сдавать экзамены. Даже не так, ученик должен знать, какие экзамены сдавать не будет. Если заниматься нормально, то за два года можно без проблем дотянуть английский с абсолютного нуля до 175 балов. Без репетитора, конечно, это не реально (труднодостижимо). Зно должно остаться, т.к. это ограничение коррупции, хотя даже сейчас есть те, кто поступают на бюджет через "деньги". Пусть и в меньших количествах и с большим риском. Для сдающих ЗНО карантин - манна небесная, т.к. можно забить на большую часть ненужных предметов. При условии, что родитель не из тех: "ты должен знать все". С ЗНО политика СССР не работает.
Коментувати
Калянчік
А для студентів 4-го курсу ЗНО навіщо? Для вступу в магістратуру потрібно здати ЗНО. Перший рік таке ввели на деякі спеціальності. Думаю таке ЗНО ще можна відмінити.
Руби†
Для Калянчік: погоджуюсь, це тупість.
Коментувати