Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vano
Підтримую,Сергій Бабак!Один раз відмінять зно-наступні випускники і їхні батьки будуть волати ще більше і вимагати скасування зно і для себе.Нічого страшного не станеться,нехай готуются і складають,як і всі.
Марк
Я студент 2 курсу і я погоджусь з тим, щоб відмініти ЗНО у коледжах! Якщо зрівняти кількість часів с український мови, історії, математики, біології та інших предметів... Їх у школі набагато більше, ніж у коледжах, тому що у коледжах немає шкільної програми і ми не робимо акцент на цих предметах, у нас їх дуже мало за розкладом, а у школі набагато більше приділяють цьому увагу. Мені щоб просто перейти на 3 курс треба зубрити предмети: укр.мову, біологію, історію, а ще в мене не за горами сесія. Я не розум навіщо воно стосується студентів коледжу, які нікуди далі не йдуть, а просто хочуть перейти на наступний курс.
Oleksii
Для Марк: Повністю згоден.
Коментувати
Вікторія
Намагання відмінити ЗНО та повернути хабарі мають місце кожен рік. А в цьому така гарна ідея для спекуляції - коронавірус. Не сподівайтесь - ніхто його не скасує. І слава богу.
24222
https://petition.president.gov.ua/petition/89992 Петиция на отмену зно ( бакалавр , магістратура ) 2021 математика подпишите !!!! Не игнорте
Ніка
ЗНО потрібно проводити!Не вигадуйте дурниць!Завдання тестів ЗНО - це крок поступити до вузу без корупції! Нехай таке випробування для випускників буде їх найважчим екзаменом у житті! Все життя батьки не підстелять соломку для своїх дітей! Не соромте освіту України! Не спекулюйте на пандемії!
Elena
Для Ніка: Але навіщо воно потріне в коледжах, коли діти вже навчаються?
Тато
Елена, вы дура. Читайте статью. При чем тут коледжи???
Александр
Для Elena: Елена, для начала разберитесь с вопросом. В колледжах не СДАЮТ ЗНО. Сдают ДПА в формате ЗНО, для получения школьного аттестата. И это правильно, их уравняли со школьниками - получение документа должно быть одинаково для всех, на одинаковых условиях. Спорным остается пока вопрос об отчислении студентов не сдавших ДПА в формате ЗНО. Над этим вопросом МОН уже работает, будем надеяться на решение, которое не противоречит законодательной базе.
Коментувати
Богдан
Хай відміняють, там такі розумні сидять що самі не здадуть його, а нас хотять затупити (
Valentina
У 2014 році випускники Донецької області пройшли реєстрацію на додаткову сесію. Здавали в різних куточках країни. З шістдесяти випускників 80% вступили на держзамовлення. PS. Нам треба вже відходити від системи, в якій за все відповідає вчитель. Дистанційне навчання підтвердило - вчиться той, хто наполегливо працює в супроводі з вчителем, вмотивований батьками, середовищем і навіть своєю мрією.
Valentina
ЗНО дало можливість учням вступити до омріяних вишів. Вмотивована дитина вчиться, вгамовує свої страхи. Вони готувалися і продовжують готуватися. Ця підготовка розпочалась не в березні 2020. Саме ЗНО для більшості стає індикатором знань та вмінь їх застосовувати. Відпрацьована система електронного вступу - це безпека для дитини. Реально буде забезпечити дотримання карантинного режиму на пунктах тестування.
Денис
Я вважаю,що ЗНО в коледжах мали би відмініти тому,що в коледжі здобувать вже спеціальність то є раз, а по-друге і професію, всі студенти коледжів хочуть щоб відмінили зно в кледжах тому,що воно не потрібне в коледжі.
Оксана Марковна
Чого така дискусія про Зно? Бо владці під ноги дивляться, не бачать загроз. Загроз життю дітей, майбутньому Украіни. Яке Зно під час короновійни?
Едуарт
Для Оксана Марковна: шо ти Селеш?
Петро
Соросошкідники сердяться, бо правда
Вікторія
Не здавайте, в чому проблема? Нехай ваша дитина посидить вдома рік чи два, якщо боїтеся. Відміняти навіщо?
Коментувати
Геннадій
Поняття ЗНО немає в жодній країні світу. Поступити в вищі навчальні заклади Європи легче ніж у нас в Україні. Моя дитина поступає до Словакії за сумою атестації трьох останніх років. Нікому в Європі наше ЗНО не потрібно. Заміть те, там Європейська освіта, яка є не корумпованою. А як навчаються в наших вишах ми всі знаємо і знають про це і Європейці. Геть ЗНО.
Дід Ясон
Для Геннадій: можеш і сам туди ж без зно.
Геннадій
Поки не можу, бо захищаю тебе і інших дятлів.
Економіст
Для Геннадій: Що Ви говорите. Як це немає! Просто назва в них інша. Наприклад в США здають SAT або ACT. в Германії складають Abitur. право вступу у вищі заклади в Європі мають не всі, а лише випускники шкіл (гімназій) для найрозумніших учнів, які вихначаються післ закінчення початкової школи.
Коментувати
Вікторія
Я студентка 2 курсу. І я підтримую людей котрі погоджуються з відміною ЗНО в коледжі . Тому-що, це як-не-як порушення нервової системи. Я кожен день думаю" Що буде зміною якщо не складу іспит? А так правельно, уже нічого не вдієш".
Witalina
Для Вікторія: Якщо Ви вчилися, а не.... то ДПА, ЗНО складете!! І нчого боятися.
Тьотя Мотя
Для Вікторія: правильно буде коли ти не будиш на освітяньському сайті седіти, а повчиш арфограхвію.
Коментатор
Орфографію* Я думаю, Вам також не завадить повчити ОРФОГРАФІЮ, а не сидіти на освітньому сайті!!!
Коментувати
Наталія
ЗНО потрібно для вступу у вищі,а для чого проводити ЗНО у коледжах?Це безглуздо.Тим більше в умовах підвищеної епідеміологічної небезпеки. Батьки платять великі гроші за навчання,а потім ви наказуєте відраховувати тих,хто не склав ЗНО.Є талановиті діти в мистецтві,музиці,медицині тощо. Не склавши ЗНО навіть по причині хвилювання,такі діти опиняються на вулиці.Ви там думаєте про такий сценарій розвитку,чи просто вводите інновації,не задумуючись про наслідки.
Хома
Для Наталія: ану поясни про талоановитість у медицині.
Коментувати
Владислав
На мою думку краще відмінити ЗНО для тих хто навчається в коледжі, воно там не потрібно, його можна скласти і на 3 курсу навчання
Валентин
Да спасибо если я не сдам зно меня ждёт отчисления с техникума/ колледжа и 2 года в пустую в добавок один из 3 не стаи то отчисления зачем отчислять с учёбы человека который готов работать украине так получается, что Украина сама же уменьшает количество рабочих рук
Інна
Для Валентин: повністю погоджуюся із думкою, Валентина. Навіщо вчитись платити шалені кошти які, щей не так легко зароблють батьки. Тимпаче тяжко коли немає одного із батьків, ні підтримки від держави (субсидії чи малозабезпечиності, тощо). Відмініть те ЗНО в коледжах
Войцех Бжинський
Нехай батьки, крім грошей, ще й трохи цікавляться навчанням своїх чад. Нічого надзвичайного в зно немає.
Аліна
Але це дуже сильний стрес для дитини, та ви кажете, що треба цікавитись навчанням свої чад...Але ж щоб скласти ЗНО не достатньо самостійної підготовки, бл як відомо у більшій кількості вчителі не навчають, а грошей для репетиторів не всі мають. Так що дасть ваше: краще дивитись за дітьми? Я підтримую думку і батьків, і дітей щодо того, що ЗНО у коледжах і технікумах потрібно скасувати!
Коментувати
Артем
Сподіваюсь ЗНО відмінять. Адже ЗНО це великий стрес і я як 11 класник це розумію(((
Лідія
Для Артем:Може статись так,що,ти, при системі без ЗНО,з хорошими знаннями захочеш поступити ВНЗ ,але не зможеш,бо місця займуть діти,чиї батьки добре заплатили декану,ректору і т.д.,або по "блату"(кум,сват,брат).Стрес тоді буде набагмто більший.Ми вже це проходили.
Коментувати
Марія
ЗНО на бакалаврат потрібне. Можливо, варто змінити його форму цього року. Проте, навіщо писати ЗНО з іноземної в магістратуру на ті спеціальності, де іноземна потрібна лише на фаховому рівні? Навіщо складати той єдиний вступний іспит з іноземної, отримувати за нього бали, які будуть впливати на вступний бал, коли раніше впливав лише бал фахового випробування? Навіщо ускладнювати та розпорошувати знання на іноземну, коли краще поглиблювати свої знання, як спеціаліст в певній галузі?
Наталія
Якшо вже вам так потрібно зно, то зробіть його хоч трохи гуманнішим, шоб дитина не прокидалася кожного ранку з думками про те, що буде, якщо вона нн впорається з зно. Це просто жах, припиніть калічити психіку дітей.
Тато
Для Наталія: Захистити психіку можна тільки двома способами: 1) виховати апофігізм - і буде як буде, або 2) гарно вчитися, знати предмет і не мати підстав для жахливого тваринного хвилювання.
Коментувати
Olechka Olegovna
Щодо ЗНО, якщо настільки розвалена економіка й знищена медицина,це вже НЕ ДЕРЖАВА, отже вона не має права на ДЕРЖАВНі іспити. Голодним на межі виживання наука в голову не йде,головне зберегти фізичне й психічне здоровя! Щодо атестації випускників й їх вступу, хай наші слуги народу піднапнуться й знайдуть інші шляхи, ніж ризикувати життями НАШИХ же дітей за НАШІ ж гроші заради сумнівних балів, навіть якщо нашим можновладцям так простіше. Вступ можно організувати й за балами атестата-головне вижити!! Бо бали ЗНО будуть рахуватись разом з кількістю інфікованих дітей(ВСІ Європейські краіни відмінили аналоги ЗНО,а миб що, безсмертні?
Лада
Для Olechka Olegovna: Які бали?Багаті заплатять, а бідним вступ- зась? ЗНО дає можливість вступити за знаннями. А Ви хочете знов “добровільні внески у вузи повернути? Проти ЗНО виступають ті, хто має гроші, а не знання!
Коментувати
Марія
Чому ніхто не питається в тих, хто МАЄ здавати ЗНО? Набридає вже це все просто! Ми народ, де наш слуга?