Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anna Belzetska
Розумники ( відміна ЗНО приведе до раніше зіграного сценарію: в кого гроші-той поступить. ЗНО дає рівну можливість для всіх, і ті,які вчаться і знають впевнені в тому, що будуть навчатися у ВУЗах. А що в дистанційному навчанні хіба не впевнені? Діти, які вчилися і зараз вчаться, які не вчилися і зараз не будуть цього робити. Тому подумайте і дайте шанс 11-класникам, які ХОЧУТЬ вчитися! Це ж наше МАЙБУТНЄ! цікаво, хто такий "розумний", що запропонував таку ДУРНЮ!!!
Реалист
Для Anna Belzetska: Вы так говорите про будущее, но, к сожалению, с уровнем украинского образования, это будущее не далёкое.
Ольга
Вступити до вишів і зараз не можна без хабарів
олена
Можна, не пишіть дурниць! На жаль, у вищі йдуть зовсім тупі, тому що майже вся освіта платна! Беруть усіх і 200балів, і 124. Треба вже після 9 класу ретельно відсіяти слабких і ледарів! А в11 взяти найкращих. І все буде гаразд. А то: відмініть нам ЗНО, бо ми тупі і бідні!!!!
Коментувати
Анна
Отмена ЗНО! Или можно упростить его и провести в классах где учиться дети чтоб не мешать разных детей и оградить от контактов. Последние пол года года дети на карантина и каникулах были. Вспомните в декабре 2 недели карантин потом каникулы еще 2 недели. Вышли в середине января и сколько там случилось и то если кто то болел тоже сколько пропустил. Считаю его надо отменить или упростить во всем!
Випускник
Як поступати дітям,яких батьки на впускають на зно,через страх зараження коронавірусом?
HERO
Для Випускник: ’додаткова сесія, на якій можна здати якщо була поважна причина не прийти
Коментувати
Анонім
Зно необхідно скасувати,чому учні мають наражати себе на небезпеку,під час проходження ЗНО,що робити якщо з температурою не впустять здавати мову? виходить потрачений рік?
Іван
Ні в якому разі! Ми знаємо,що є ті,хто спить і баче,що відмінять ЗНО. Повернеться тотальна корупція.
Дідусь випускника
Всім доброго дня! Коли я закінчував радянську школу, то здавав випускні екзамени з усіх основних предметів (7 чи 8) і екзамен з трудового навчання ( отримав права тракториста). А що зараз? Три предмети на ДПА. Таке оцінювання не є об’єктивним. Треба всі предмети здавати, щоб отримати атестат. Або ні одного. Повинна бути якась логіка, а її немає. Для чого викидати на вітер величезну суму грошей? Ці гроші можна на ремонт доріг чи краще обладнання класів, чи на медицину використати.. Мабуть тут корупційна складова, бо логіки немає. В атестат має бути виставлена річна оцінка. А здавати ЗНО треба тільки тим, хто хоче вступати до Вузів
Наталія
Для Дідусь випускника: Шановний, якщо введуть здавати всі предмети, то вони зроблять такі завдання, що ніхто не зможе їх вирішити. Ви думаєте, що в ЗНО вносять все зі шкільної програми!? Ні, звичайно. Наприклад, з історії України вносять різні історичні документи, яких в школі не вивчають. Це робиться спеціально, щоб завадити дітей, щоб менше навчалося їх у Вишах....
Коментувати
Любляча мама
Отменить ГИА, которая нарушает все права детей. Сертификаты по ВНО действительны 2-3 года, а отметка в аттестат - на всю жизнь. Это очень несправедливо. В аттестат можно выставить годовые отметки по всем предметам. Все равно учитель, который знает способности моего ребенка несколько лет, оценит его объективнее, чем какие-то тесты. Да и денег при таком подходе государство может сэкономить очень немало Мой сын не планирует поступать в Вуз, поэтому ни на какие ВНО я его не пущу. Да и многим работодателям до одного места диплом Вуза. Они проводят свое собеседование.
Людмила
Для Любляча мама: як раз тести по ЗНО покажуть, як саме дитина оволоділа знаннями. А відміна ЗНО- це шлях до корупції. Якщо дитина вчить - то і ЗНО здасть на високий бал. А відмінить хочуть як раз ті- хто хоче на цьому гроші заробить та і батьки, які матеріально забезпечені і в яких діти не вчаться,
мама студента
Вступ за результатами ЗНО- це дуже добре і прозоро , але чому не виникає питання скільки грошей треба вкласти, щоб підготувтись до тих тестів , які пропонуються? І це рівний доступ ???
Дмитро
Я вас умоляю, на всю жизнь.... Максимум актуально на момент поступления, потом по жизни цена ему не больше рулона туалетной бумаги. Тем более никто у нас в обществе этим оценкам давно не верит, поскольку это мнение вообще левого человека. Тем более что балл аттестата вообще почти ничего не значит при поступлении.
Коментувати
батьки
Питання до МОН і МОЗ - А як можна в таких умовах здати досконало КРОК ? Це реально? Працівники вищезазначених міністерств це вже спробували і протестували як воно працює? Такий іспит має здаватися у рівних умовах для усіх студентів З ЄДИНОГО СЕРВЕРУ!!! це те саме шо і зно. Чомусь такий найбільший спрос із студентів-медиків, ці діти, як і інші складали при вступі ЗНО, а для них виходить ще плюс три складання ЗНО. бо є КРОК - 1 , КРОК - 2 і КРОК - 3. А зарплата яка в лікарів порівняно з іншими елітними світу цього? Складання таких іспитів у нинішніх умовах - це дідівський спосіб плетення постолів... Нині інтернет перегружений, працює з перебоями, деякі студенти взагалі не змогли вийти онлайн на заняття у визначений час. Подумайте, будь ласка над цим! Бо такий процес складання з різних куточків України з різних серверів ( при нинішньому шарлатанстві, що слухаються і читаються сервери телефони кому нє лєнь, а отже можуть влізти і "похазяйнувати" ) - це буде похоже на смєсь бульдога с носорогом!
HERO
Для батьки: Я вас розумію, це є величезною проблемою, якщо ви ппро лнму, то сьогодні зранку я слухав звернення одного з викладачів(радіології), що крок буде проводитися онлайн, диф заліки, екзамени теж будуть кажуть що їхня міста повинна витримати такий наплив, але вже що є. Нарахунок зп тут ще теж усе залежить від умов в яких працювати, самі бачите що стан приміщення тієї чи іншої лікарні прямопропорційний з зарплатнею
Коментувати
Інструктор ЗНО
ЗНО-єдиний правильний шлях для вступу до Вишів, тому і здавати його мають тільки ті, хто планує здобувати вищу освіту. Ніякого сенсу немає в проведенні ДПА для випускників. Зразу відсіються дві третини бажаючих здовати ЗНО, а разом з тим учасників в аудиторіях буде значно менше І риску захворіти теж менше
Галина
ЗНО провести обов’язково, але при цьому скоротити кількість завдань .З української можна б було не писати твір , таким чином на годину скоротити час тестування і набагато зменшити час для перевірки робіт, що також важливо в сьогоднішніх умовах.
HERO
Для Галина: або ж спростити складність завдань
Коментувати
Марго
Однозначно скасувати ДПА для випускників шкіл і студентів коледжів, видати атестати за річними оцінками, як у 4 і 9 класах. ЗНО повинні здавати тільки ті, що хочуть поступати до ВУЗів. Так і гроші державні зекономляться, і здоров’я дітей збережеться.
Батьки
Під шумок короновірусу відродити корупцію. Нічого не скажеш, високого рівня у наших депутатів менталітет. А вступну компанію вони теж хочуть провести в умових пандемії? Чи набрати по принципу, хто більше заплатить? Тоді як президент, уряд, депутати будуть дивитися в очі тим дітям котрі готувалися до ЗНО і перші претинденти на державні місця? Ви втратите довіру в народу на завжди. Про скасування ДПА у 11 класу. А яка різниця, коли воно відбудеться? Усе одно поки ми не вийдемо з карантину вступної компанії не буде. Порада депутатам. Забрийте на х&й своїх недомірків, переростків, недоучок до Польщі, Раші і куди завдгодно. Дайте змогу українським дітям нормально здати ДПА,ЗНО та вступити до ВНЗ.
Зоряна
Для Батьки: Повністю підтриую!!!!
Олександр
Для Батьки: ДПА має відбуватися, якщо у ньому є сенс, а не виходячи з принципу "какая разница". А, якщо у ньому був би сенс, то його б не відмінили для решти учнів шкіл і не спростили його аналоги для студентів профтехнічної та вищої освіти. Ну, і окремий аргумент для Вас. "Недоліки, переростати, недоліки", як і розумні діти не зможуть вступити до Польщі, бо їм без відміни ДПА вчасно не видадуть Свідоцтва про закінчення шкіл. Відповідно вони створять конкуренцію для тих, хто планує вчитися в Україні. Якось так.
Для Олександр:
А хто їх тепер прийме до Польщі? Там так само карантин!
Коментувати
Зоряна
ЗНО потрібно залишити однозначно. Як же вступати до внз? Знову корупція? Учні готуються. Тому його обов`язково потрібно провести після закінчення карантину. Це буде чесно.
Ольга
Для Зоряна: £ Я іншої думки, тому що, щоб здати ЗНО треба платити, є можливість захворіти, а при вступі що із ЗНО, що без нього потрібно всеодно платити!!!
Anna Belzetska
кому платити? ЯКЩО дитина має ціль, вона до неї йде. Якщо мета - гарно скласти ЗНО, вона готується! І без репетиторів. Говорю з власного досвіду.
Ольга
Залиште свій досвід при собі, я зараз випускниця і вибачте, але не треба мені розповідати як все робиться. І готуюся сама без репетиторів. А ЗНО нам переносять постійно, і вам оце хочеться що діти ціле літо "просрали" на ЗНО, яке в цьому році ще й ускладнюють, щоб діти не мали змогу його здати. І батьки на нервах, і діти на нервах. Вступлять всеодно тільки ті хто заплоте, навіть із ЗНО. Тим паче зараз є можливість захворіти цим вірусом, в якого в осени буде новий спалах
Коментувати
Аня
Скасувати ДПА для випускників теж, щоб діти получили свідоцтва. Переносити ЗНО до повного закінчення епідемії. І ніяких других варіантів.
Ігор
Для Аня: А ти я бачу вже й оцінки в школі купила і хабар для вступу підготувала. А як же легше за хабар вступити ніж вчити
Ольга
А я вам відкрию таємницю вступити без хабара не можна
Коментувати
Светлана
Скасуйте ДПА не тільки для учнів 4 та 9 класів, але й для 11. Оформлення свідоцтв про здобуття повної середньої освіти має бути завершено, як і для всіх інших учнів
Ігор
Для Светлана: Ну да без ДПА легше з вчителями домовитися за сильні оцінки при низьких знаннях
Коментувати
Ольга
За його словами (Бабака), зовнішнє незалежне оцінювання є питанням номер один і зараз важливо НЕ зупинити його проведення. Це абсолютно правильно! ЗНО — єдиний чесний і правильний шлях!!!
Олена Пюрко
Я б залишила ЗНО тільки для тих, хто хоче поступати в ВНЗ. ЗНО не потрібне для всіх. Хто вважає, що йому вища освіта не потрібна, міг би просто отримати атестат в школі.
Ігор
Для Олена Пюрко: ну да отримати за хабаря у вчителів відмінний атестат а потім через рік йти на ЗНО, бо ж атестат відмінний
Олександр
Для Ігор: Ви про що. Який відмінний атестат, якщо ДПА лише з трьох навчальних предметів? Та й існує безліч випадків, коли вчителі занижують оцінки, перестраховуючись від низьких оцінок учнів на ЗНО/ДПА. І виходить протилежна ситуація - середній бал атестата "посередній", а оцінки ЗНО більше 185 балів. Та й вага атестату в конкурсному балі лише 0,1. А в багатьох топ вишах взагалі не враховуються середній бал атестата. Тому Ваші аргументи посередні. І ви вже вибачайте, але дублювати свою відповідь під кожним Вашим спам-коментарем не буду.
Ігор
для Олександр А чому ж такий панічний страх до ДПА? Якщо в учня сильні знання він не має чого боятися. Бояться лише неуки
Коментувати
совесть
Та що ви так нервуєтеся. Подивіться, що зробить Європа, США та інші з вступними екзаменами, та й собі повторите. Власне, як завжди. Трохи почекайте. а діти нехай готуються. Логіки у відміні зно немає. Бо тоді й навчатися в універах не є можливим ( кількість студентів на окремих лекціях іноді до 100 осіб). Хіба взагалі зрівняти з землею внз, школи й садочки і вчитися й отримувати дипломи дистанційно. Не нагнітайте.
Classroom
Скасувати ДПА для 11-класників та учнів ПТНЗ (у зв’язку із форс-мажором). Оформити свідоцтвf про здобуття повної середньої освіти як це робиться щорічно і випустити дітей із школи чи ПТНЗ до 01.07.2020. ЗНО проводити тільки для тих, хто хоче вступати у ВНЗ. Це зменшить і тривалість проведення ЗНО, і кількість залучених осіб (учнів та педагогів).
HERO
Для Classroom: ну керуватися здавати зно для тих хто хоче, а якщо дитина через місяць передумає, втратить рік, внз це завжди класно, навіть не через знання які отримуєш, а через досвід і те чого він вчить, тривалість проведення не скоротиться тому що у всій країні воно відбувається одночасно, а ще можна було б навпаки залучити більше педагогів і шкіл, щоб зробити меншу концентрацію дітей в приміщенні
Коментувати
Slovar
ЗНО не выдмінять, щоб не було прецеденту, що без ЗНО взагалі можна обійтись. Тому що реально люди зрозуміють, що ЗНО не потрібне - і без нього можна жити. Хай всі 11-класники позахворюють коронавірусом в результаті, але цю фортецю (насправді повітряний замок) влада не здасть.
Ігор
Для Slovar: ну да легше за чадо хабаря при вступі дати ніж заставити чадо якісно вчитисяHBIK
HERO
Згідний з Ігорем, почнеться просто аукціон, хто більше дасть за місце
Коментувати