Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Коли всі великі події в світі скасовують,а ЗНО залишають.Ви серйозно??Зараз сотні тисяч дітей будуть в небезпеці тільки через те ,що нам треба провести вступну кампанію.Давайте нн будемо руйнувати психіку молоді,а вступати як і у всіх цивілізованих країнах світу-за атестатами!
Микита
Для Людмила: в цивілізованих країнах вступають за такою ж системою як наше ЗНО.
Даня
Як же ви дістали з своїм ЗНО. Хотілось би дуже побачити як ви його будете здавати!!! Ідіоти, а не влада. В б краще розібралися з реальною проблемою, а не думати як дітям ЗНО провести. Відмінити його треба!! І вас усіх відміняти дебілів треба. Тільки красти .. те і вмієте, ще лапшу людям на вуха вішаєте добре.
Коментувати
Леся
ЗНО прийдеться відмінити через вірус, а кошти, які виділяються державою на проведення ЗНО та утримання працівників УЦОЯО будуть зекономлені. Ці кошти потрібно спрямувати на боротьбу з вірусом і винайдення вакцин. Не будуть возити дітей по школах і заражати вірусом. Вступ до ЗВО дешевше і якісніше у 2020 році провести через інтернет за середнім балом атестата. Сучасні технології дозволяють це здійснити.
Арина Сотникова
Для Леся: Повністю згодна !
Коментувати
Алла
У 2020 році ЗНО потрібно відмінити через епідемію. Вступ до ЗВО здійснювати за середнім балом атестата через інтернет без контактів між людьми. Ринкові ціни оплати за навчання нехай встановлюють ЗВО. Індикативні ціни треба відмінити. ЗВО самостійно мають проводити економічну політику залежно від регіону, кількості студентів та конкуренції.
Olga
Для Алла: ЗНО може відбутися і у серпні. вступну кампанію можна продовжити і навчальний рік для першокурсників розпочати 1 жовтня. В минулому році контракти заключали до кінця вересня. Ні в якому разі не можна зараховувати до вузів за атестатами. У нашої директриси донька - повний нуль, а кожного року отримує грамоти за успіхи у навчанні. Вчителі наперебій радять їй здвати будь- який предмет, тільки не свій. Знають, що результат буде плачевний. А мамаша, як і ви , вже радіє, що ЗНО відмінять.
К
Для Olga:для мед.- мат.відмінити.Минулого року хіба не зараховували дітей без ЗНО з окупованих територій ,вони не мають можливості вчитися(слова Новосад,може не дослівно).Літературу(питання) -забрати.На другий рік-диктант.
Алла
Для Olga: Це одиничні випадки. Не у всіх дітей батьки директриси шкіл. З директрисою можна розібратися і поставити її на місце. Не можна через одну директрису піддавати небезпеці усіх дітей і возити по школах для здачі ЗНО. Діти і батьки у кожному класі знають як хто з дітей вчиться, то нехай проконтролюють, щоб не було випадків завищення і заниження оцінок у випускників. Вступ за середнім балом атестата через інтернет без контактів людей - це справедливе рішення у даних умовах.
Коментувати
Селіщева Світлана
Я вважаю,що ЗНО в цьому році потрібно відмінити в зв’язку із ситуацією в Україні! Діти які навчаються самостійно вони не готові до іспитів!
Мама-вчителька
Для Селіщева Світлана: ЗНО - це особиста справа учня. Не важливо, як дитина навчалася, знання можна засвоювати при будь якій формі навчання, аби було бажання!
Коментувати
Людмила
Які оптимісти)) Якщо ситуація з коронавірусом і далі так розгортатиметься ,то якраз до травня ми вступимо в ту фазу,у якій зараз Італія. І ЗНО,це буде останнє,про що варто думати. Порада батькам абітурієнтів: нічого важливішого ніж здоров’я,життя дитини НЕМА І БУТИ НЕ МОЖЕ.Про це треба турбуватись. І навіть,якщо вступ відкладеться на рік,нічого страшного,може,й на краще,ще рік дитина побуде з Вами. Бо,повірте,коли вона їде з дому,все стає інакше,і ніколи ви вже не повернетесь до тих часів,де ваші діти з вами. Дитина доросла,живе своїм життям,а Вам лишається тільки змиритися з цим і підтримувати. Усім здоров’я,і бережи нас Бог.