Учасники пробного ЗНО отримали запрошення на тестування

Кожному учаснику необхідно роздрукувати запрошення зі свого особистого кабінету

Учасники пробного ЗНО отримали запрошення на тестування

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримали запрошення-перепустки, в яких зазначено адреси пунктів та час проведення тестування.

Кожному учаснику тестування необхідно роздрукувати запрошення зі свого «Особистого кабінету учасника ПЗНО» на сайті відповідного центру оцінювання якості освіти.

Вхід до особистого кабінету здійснюється за логіном і паролем, отриманим раніше від регіонального центру.

Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

Як відомо, для участі у пробному ЗНО зареєструвалось 218 тисяч випускників повної загальної середньої освіти та вступників до закладів вищої освіти.

Тестування з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня.

Регіональні центри оцінювання якості освіти:

більше про ЗНО 2020

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
02.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів