Визначено результати ЗНО з хімії

Завершено обробку відповідей та визначено результати зовнішнього оцінювання абітурієнтів з хімії

Визначено результати ЗНО з хімії

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати зовнішнього оцінювання з хімії, проведення якого відбулось 13 червня 2019 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.

Тест з хімії містив 52 завдання, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 80 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал «склав/не склав» тесту ЗНО з хімії встановлений на рівні 16 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати тестування будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результат зовнішнього оцінювання з хімії може бути врахований як державна підсумкова атестація за шкільний курс з предмета, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування поточного року зможуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників 24 червня.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з хімії у 200-бальну шкалу:

 

Таблиця переведення тестових балів з хімії у шкалу 1-12 балів:

 

Для отримання оперативної інформації про старт і проведення вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
несправедливо, що при вступі до мед. вишів сертифікати ЗНО з хімії та біології мають однакову вагу. Здати хімію в рази складніше, ніж біологію.
Юрій
Для Олена: ну так здавайте Біологію.
Коментувати
Небайдужа мама
Для Влад: дякую за роз’ яснення. З біологіі дочка дала менше правильних відповідей, а бал за сертифікат ЗНО більший. Так що на конкурс подаватиме оцей сертифікат
Небайдужа мама
Я розумію, що 180 більше за 176. Але кількість правильних відповідей одна- 62 тестових балів.Це ставить абітурієнтів у нерівні умови. Чому комісія Центру оцінювання знань це не враховує при переводі тестових балів у рейтингову шкалу? Виходить, що якщо б дочка закінчувала школу у 2018 р., то отримала 180 балів за таку саму кількість правильних відповідей А в цьому році тільки 176 балів. Поріг підняли тільки на один бал. Що так добре здали хіміію у цьому році?
Влад
Для Небайдужа мама: поріг встановлюють дивлячись дивлячись на те, які бали отримали всі діти по Україні і встановлюють поріг. Так, добре здали хімію в цьому році. У вузах коефіцієнти мновжаться на бали зно, а не на тестові бали, тому 180 краще
Влад
Для Небайдужа мама: множаться,*
Антон
Надеюсь прочитаете это сообщение. Во-первых, как вы представляете себе, чтобы каждый год была одна и та же таблица, каждый год разные задания и разные результаты учеников. Ваш бал формируется в зависимости от того, на сколько лучше вы сдал от других людей. То что у вас 176 в этом году, значит что все те кто набрал больше, у тех бал выше чем у вас и таких людей в этом году больше(поэтому и 176 а не 180, в прошлом году хуже все сдали, в этом значит задания были лучше и результаты выше). Бал ничего не решает сам по себе. Главное на сколько вы лучше других написали тест. Было бы у вас 180 балов - это бы повлекло то, что у людей у которых было 178(например) стало бы тоже +4 бала. НЕ только бы вам повысили бал а и всем, это нужно понимать.
Коментувати
Небайдужа мама
Дочка набрала цьогоріч 62 тестових бали, що дорівнює 176 балам сертифікату ЗНО. У минулому році 62 тестових балів прирівнювалося 180 балам ЗНО. Різниця у чотири бали. На конкурс можна подавати сертифікати як 2018 року так і 2019 року. То хто матиме перевагу? А кількість балів однакова.
Влад
Для Небайдужа мама: перевагу має 180 балів
Антон
Очень малый процент тех, кто сдает сертификаты прошлого года. Логично, что если они написали на 180, то они уже учатся в вузе с такими балами. 95+ процентов - те, кто сдавали в этом году
Коментувати