Опубліковані відповіді на тест ЗНО з історії України

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з історії, що був проведений у вівторок

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з історії України

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з історії України, що був проведений у вівторок.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту з історії України, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

Результат виконання завдань №1-30 («Історія України ХХ – початку ХХІ століття») за вибором випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з історії України.

Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вишів України.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання №1-30, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 94 бали.

Офіційне оголошення результатів тестування з історії України відбудеться не пізніше 25 червня.

При оголошенні офіційних результатів ЗНО з історії України будуть оприлюднені таблиці за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вишів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані навчальним закладам для визначення оцінки випускників за державну підсумкову атестацію.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
05.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Історик
Пропоную УЦОЯО ухвалити соломонове рішення- зарахувати обидва варіанти відповіді 58 питання як правильні!Основоположним документом, на який орієнтується учень при підготовці до ЗНО, є не підручник, а Програма по підготовці до ЗНО, затверджена МОН України.У переліку дат, обовязкових до запамятовування згідно Програми, дата ,,1699 рік" відсутня.Завдання 58 ЗНО з Історії України повинно було чітко акцентувати увагу учнів на знанні конкретної історичної дати, що є в переліку обовязкових дат для запамятовування, а не ,, на перевірку розуміння (засвоєння) загальної картини та логіки історичного розвитку на певному відрізку історичного часу". Якби у Програмі ЗНО замість дати, обовязкової для запамятовуваня був не ,,1713 рік", а ,, 1699 рік"- тоді можна було б погодитись з коментарем УЦОЯО. А так вважаю 58 питання некоректним і нікчемним.
Провід 19
Підписуємо: https://petition.president.gov.ua/petition/60276?fbclid=IwAR2dEnXROiSXVTVm4bEOfcniE0M-cPZ_q4BPJ3qBSLDX265Jf7hi_FTVTfw
Олег
Якщо не зарахують три бали за 58 завдання, подаю в судові інстанції проти УЦОЯО! Такого знущання я не заслуговую.
Ельвіра
Пишемо листи-звернення з вимогою дати письмову відповідь по яких джерелах учні мають готовитись до зно. Відповідь протягом 10 днів. А далі судова справа про порушення прав дитини!!!!
Випускник 2019
На сторінці УЦОЯО у Facebook уже виклали коментар до 58 завдання. Звичайно, некоректність завдання та неоднозначність відповіді не визнали. А діти втратили 3 бали через некоректне питання та невідповідність висвітлення матеріалу в різних джерелах та програмі ЗНО. Дуже прикро! Багато учнів втратили заслужені бали. Це на совісті укладачів тестів
Павло Іванович
Шановні колеги-історики! Повністю підтримую Вас. Як можна цілий рік працювати, щоб не скласти і ПЕРЕВІРИТИ тих 60 нещасних запитань з історії працівниками УЦОЯО ? У нас в школі як би щось подібне трапилось, то вчитель отримав би догану і весь район,, гудів" би про це і на кожній нараді роками б про цього вчителя згадували і паплюжили. А хто понесе покарання за те, що навіть церкви не вказали на малюнку правильно? Може це складали некомпетентні люди? А з питанням про скасування козацтва на Правобережжі? Це ж дитина втрачає 3 бали, через чиюсь халатність.А може для когось це доля загублена? В над тим задумувались, працівник УЦОЯО???
Наталка
Шановні автори тесту, виникає питання до завдання під номером 16. Яка група осіб, репресованих сталінським режимом, не підлягала реабілітації в роки «відлиги»? А в’язні, засуджені за статтею Карного кодексу «шкідництво» Б колишні в’язні німецьких концтаборів часів Другої світової війни В в’язні, засуджені за звинуваченням в «українському буржуазному націоналізмі» Г партійні функціонери – жертви політичних репресій 1937–1938 партійні функціонери – жертви політичних репресій 1937–1938 рр. Мушу зауважити, що воно маніпулятивне. У підручнику О.К. Струкевича ст.110, чітко вказано критерії: колабораціоністи, активні діячі ОУН-УПА, жертви репресій до 1934 року. Постає питання. Яка правильна відповідь? Звичайно ОУН-УПА, але "шкідництво" теж правильна відповідь. (Шахтинська справа 1928 рік, кримінальний кодекс 1927 рік, стаття 54 "шкідництво"). Тому будемо подавати апеляцію, обов.язково!!!
Олена Неділько
Шановні автори завдань! 58 завдання - відверто некоректне. Якби в завданні було вказано, що події аідбулися під час гетьманування І. Мазепи, тоді зрозуміла б була його логіка. А при складеній вами характеристиці - це не порядно стосовно абітурієнтів. Використане формулювання "ліквідація полків" (завдання) або "ліквідація козацтва" (програма) не можуть бути достатньою підставою не використати 1713 рік. Тим більш, що така відповідь позбавляє дитину не 1, а 3(!) балів. З повагою і сподіванням уточнення , вчитель історії.
Василь
Шановні учасники зно, батьки, упорядники. Ситуація щодо 58 питання вимагає негайного врегулювання з боку голови УЦОЯО та відповідних виконавчих органів влади через некоректність формулювання та двозначність сприйняття школярами вміщеної інформації. Програма зно 2019 та чинні, затверджені МОН підручники та посібники з історії України не можуть суперечити один одному, оскільки це було б порушенням принципів освіти щодо цілісності та наступності системи освіти; забезпечення якості освіти та якості освітньої діяльності, людиноцентризму, тощо. Виникає необхідність в більш детальному розгляді та розв’язанні проблеми щодо недопущення порушення законних прав учасників навчального процесу, зокрема, уасників зно. Актуальними та законними залишаються письмові звернення громадян, петиції, АПЕЛЯЦІЇ щодо результатів зно та інші законні засоби захисту прав людини. Додаток: 1. Підручник "Історія України" 8 клас, автори О.В.Гісем, О.О.Мартинюк, 2016 р. видання, сторінка 204 " У 1712 році польський сейм прийняв рішення про скасування полкового устрою на Правобережжі" 2. Посібник "Історія України. Повний курс у 49 таблицях". Автор Н.С. Харькова, сторінка 18 "1713 р. - ліквідація козацтва у Правобережній Україні"
Випускник 2019
Для Василь: На сторінці Facebook УЦОЯО оголошення "Фахівці УЦОЯО готують коментар до 58 завдання" Надіємося на справедливе рішення про зарахування 3 балів, враховуючи некоректно сформульоване питання та неоднозначність відповіді. Але найголовніше - це програма ЗНО з чіткою датою 1713
Коментувати
Павло Стоцький
Також прошу підтримати петицію https://petition.president.gov.ua/petition/60248 Питання 58 - єдине, на яке я дав неправильну відповідь. Логіка міркування була така: 1. Польський сейм прийняв рішення про ліквідацію козацьких полків на Правобережній Україні 1699 р. як наслідок підписання Карловацького перемир’я, що спричинило повстання С. Палія ("паліївщину") 1702-1704 рр. (дати в програмі ЗНО немає). 2. 1712 р. польський сейм прийняв рішення про скасування полкового устрою на Правобережжі (програма ЗНО 2017-2019 рр., затверджена наказом МОН №77 від 03.02. 2016 р., та програма ЗНО 2020 р., затверджена наказом МОН №696 від 26.06. 2018 р. вказують дату 1713 р.). Звісно, що серед двох відповідей вибираємо ту, що вказана в програмі ЗНО. Або питання потрібно було сформулювати наступним чином: ухвалення польським сеймом рішення про ліквідацію козацьких полків на Правобережній Україні, що спричинило повстання С. Палія. Тоді не було б подвійного трактування.
Випускник 2019
Шановний УЦОЯО! Питання 58 ЗНО з історії України є некоректним. Підтвердження : 1. Програма ЗНО з історії України , сторінка 9: "1713 р. - ліквідація козацтва на Правобережній Україні" 2. Підручник "Історія України" 8 клас, автори О.В.Гісем, О.О.Мартинюк, сторінка 187 " У 1712 році польський сейм прийняв рішення про скасування полкового устрою на Правобережжі" 3. Посібник "Історія України. Повний курс у 49 таблицях". Автор Н.С. Харькова, сторінка 18 "1713 р. - ліквідація козацтва у Правобережній Україні" Вважаємо, що питання 58 повинно бути зараховане також і учням, які надали відповідь, керуючись приведеними джерелами, а найголовніше - програмою ЗНО, де чітко вказана дата 1713 рік. Просимо врахувати, що тисячі учнів готувалися за вказаними джерелами, отже, 3 бали за це питання вони заслужили! Надайте роз’яснення, прийміть рішення про зарахування 3 балів за некоректно сформульоване питання, адже постраждали дійсно підготовлені учні, які працювали з вказаними джерелами.
Випускник 2019
Шановні випускники та їх батьки! Питання 58 дійсно некоректне, підтвердження цьому - і програма ЗНО з історії України (стор.9 - дата 1713 р. - ліквідація козацтва на Правобережній Україні), і підручник "Історія України 8 клас" (2008), автори Гісем та Мартинюк, стор.187 " У 1712 році польський Сейм прийняв рішення про скасування полкового устрою на Правобережжі". Пропоную об’єднати зусилля і писати до УЦОЯО, а також підтримати петицію https://petition.president.gov.ua/petition/60248