Відбулось зовнішнє оцінювання з історії України

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть оголошені 5 червня

Відбулось зовнішнє оцінювання з історії України

В Україні триває третій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У вівторок відбулось тестування з історії України.

Тест з історії України складався з 60 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Результат виконання завдань №1-30 («Історія України ХХ – початку ХХІ століття») за вибором випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з історії України.

Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вишів України.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання №1-30, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 94 бали.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 5 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з історії України відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 24 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з історії України у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 25 червня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з історії України.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткове тестування з історії України відбудеться 8 липня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
На разі на сайті Президента створено петицію щодо 58 питання https://petition.president.gov.ua/petition/60248
Ярослав
58 запитання не коректне. 1699 року немає в програмі!!! В підготовчих до ЗНО матеріалах , сказано про 1713.!!!
Ірина
Листи,які надсилаються на адреси УЦОЯ [email protected], [email protected], приведені на їх офіційному сайті не відправляються
Ірина
З приводу 58 завдання із ЗНО з історії України 2019 року. В наказі МОН від 03.02.16.№ 77, який приводиться як чинна програма ЗНО з Історії України, відсутня дата 1699 рік, проте є обов’язкова дата для вивчення - 1713 рік. ( http://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2017/01/history_Ukraine2017.pdf). Хотілося б почути офіційний коментар УЦОЯО з цього приводу а також механізм подання апеляційної скарги.
Таня
58 запитання не коректне. У довідниках, рекомендованих для підготовки до ЗНО, сказано про 1713. До того ж, у програмі ЗНО ця дата вказана як обов’язкова. Багато учнів втратили 3 бали через це спірне питання. 3 бали можуть вплинути на майбутнє життя тисячі абітурієнтів. Церква в 47 питанні дійсно подібна на Георгіївську церкву Видубицького монастиря, аое це ж не вона.
Катя
Що робити з 58 завданням? Воно не коректне, адже у програмі ЗНО з історії є обов’язкова дата для вивчення 1713 рік. Велика кількість учнів, які побачили це запитання, одразу написали 1713 рік, навіть не роздумуючи про 1699 рік, адже вивчення першого вимагається на ЗНО на обов’язковому рівні. Виникає питання: для чого робити такі спірні запитання, у яких можлива двояка відповідь, а також для чого програма ЗНО, якщо при оцінюванні цього завдання вона не береться до уваги. Для чого дітям, які старанно вчили історію протягом багатьох років, втрачати 3 бали, які можуть зіграти велику роль при вступі до ВНЗ на бюджетну форму навчання?
Elizaveta Sergeeva
Когда будут официальные результаты ? Зачем мучить так детей своим опубликованием завтра , послезавтра .. ? Сидишь и валерьянку литрами пьёшь в ожидании результатов .. Вы бы ещё спорнее вопрос 57 придумали бы было бы шикарно.
Учителька
Найцікавіше завдання 42 (тестовий зошит 1), де на жодному з 4-х фото немає Георгіївської церкви Видубицького монастиря. Варіант А - Покровська церква в Сутківцях, Б - П’ятницька в Чернігові, В - Катерининська церква в Чернігові, Г - церква св. Пантелеймона поблизу Галича. Яка ж відповідь правильна?
Andy
Для Учителька: http://prntscr.com/nxrzkv
Stas
Там на заднем фоне церква которая находится в Чернигове, так что верного ответа попросту не было.
Коментувати