Osvita.ua ЗНО ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання)
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Хватить вже!!
Там всі остаточно з’їхали зглузду?ПонабиралиІДІОТІВ!!!!Це йде вперте руйнування освіти,і руйнування життя дітей,щоб чим менше вчилися в вузах,щоб чим менше було освічених людей!От є ж такі діти і взагалі люди,які мають виключно гуманітарний склад розуму,і з них виходять чудові юристи,перекладачі,діячі культури,філологи,редактори,письменники і т.д.НАВІЩО ЇМ ЗДАВАТИ МАТЕМАТИКУ?
Віктор Вікторович
Для Хватить вже!!: А забулися, як самі здавали усний екзамен з математики по білетах?! І нічого! Вижили! А тепер вчителі математики трохи будуть заробляти на обов’язковому ЗНО з їх предмета.
ТТ
Для Віктор Вікторович: так нас і указкою могли вдарити і не тільки, і вигнати з уроку, і в кут поставити, і до уроків не допустити, і зі школи виперти.... і це не було знущанням! Що ж, по-вашому, повернемо це все?
Коментувати
Vlad
А як же профільність? Якщо учні обрали профіль гуманітарний, наприклад історію або філологію, для чого їм здавати ДПА з математики. Або в МОН щиро вірять в те, що обов’язковість ДПА з математики призведе до збільшення його величності "відсотка успішності"? Тоді треба вводити обов’язкові ДПА з усіх без винятку предметів передбаченим навчальним планом.
Дмитро
і до чого це? Краще збільшити перелік дисциплін на вибір! Чим математика краще за інших?
Оляга
Обов’язкове ЗНО з математики для учнів, які сьогодні навчаються у 9 класі? Сьогоднішніх 10-класників дане нововведення не стосується?
Галина
Для Оляга: що не зрозуміло в словах "з 2021 року"? Пробуємо читати все, а не квадратно-гніздовим методом! Якщо сьогоднішні 10-класники не збираються залишатись на 2-й рік, вони випустяться в 2020 році!
Ларіса
Впровадження зно з математики є неприйнятним та абсолютною "дикістю" чергової реформи в освіті! Це ж якийсь своєрідний геноцид! В голові не вкладається як учень-гуманітарій буде здавати математику і навіщо математика майбутньому мистецвознавцю, юристу, лікарю, і т.д.? Я так зрозуміла, що наші чиновники-реформатори рішили наступне: не знаєш математики, то і навчатися у вузі зовсім зайве, і, навіщо нашій державі громаляни з вищою освітою, краще ж "сірий" люд ! Шановні панове з Міносвіти, чим Ви думаєте ? Своїми неодуманими рішеннями Ви призведете до того, що з цієї країни виїдуть всі молоді люди, які гарно розуміються в інших галузях, але не знають математики. Чому Ви всіх рівняєте під одну маніжку? Чому не даєте право вибору предмету згідно майбутнього профілю навчання? Перегляньте свої рішення та введіть право вибору профілюючих предметів для здачі зно!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!