Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правдоруб
Мене лякає не те, що 59,4% ідіотів не спроможних написати ЗНО на сто балів не планували вступати до університетів. Набагато більше мене нажахав той факт, що інші 40,6% дегенератів ХОТІЛИ вступити до університету!
vladislav
Для Правдоруб: А ви хто взагалі такий? Абітурієнт, чи лівий балакун? У мене 190+ всі 3 предмети, але просто всюди бачу ви пишете і пишете про дегенератів. Згоден, що хто не набрав поріг з мови, той не дуже розумний мало кажучи, але ви поводите себе некоректно.
Правдоруб
Ну, добре, ти похвастався своїми результатами ЗНО і що далі? Моє конституційне право на свободу слова ще ніхто не відміняв, а не подобається - не слухай!
vladislav
Похвастався калька з російської мови, "учений". Я не захищаю дітей, які нічого не робили і хочуть вступити у ВНЗ, вони справді часто дегенерати. Просто хочу дізнатися хто ви саме такий? Ви набрали 200 по всім предметам, що так активно судите всіх? Ось що мене цікавить.
Коментувати
Den
Потерь нет..._
Юрій
" випускники ЗЗСО поточного року – 8,3 %; випускники минулих років – 7,7 %; учні/студенти коледжів – 12,9 %; учні ЗПТО – 47,6 %», - повідомив Карандій. " Разом 76,5%. Цікаво в яку з категорій потрапили більше 23% тих, хто не змогли подолати поріг «склав/не склав»?
вчитель математики
Для Юрій: Вчить математику. Проценти у такому випадку не додаються
DGP
Для Юрій: В статті наведена не структура тих хто не здав ЗНО, а питому вагу тих хто нездав в кожній категорії. Тобто зі 100 % учнів ЗПТО, які здавали ЗНО, 47,6 % - не здали, відповідно 52,4 % (100-47,6) - здали.
Коментувати
Виктор
Лапшу пусть не вешают, это делают специально, для того, чтобы дети не получали высшее образование. Быдлом легче управлять!!! Пусть получают проф образование "ПТУ".
МАРІЯ
Для Виктор: В деякій мірі я цілком з вами погоджуюся,хоча з іншого боку щойно прочитала статтю,що в Україні вчяться в ПТУ лише 20%випускників,а в Європі не менше 40%.А тепер постає питання: чому в Україні так багато дітей мріють здобути вищу освіту?Я розумію, що всі ми хочемо собі і рідним найкращого,але відверто, то половину студентів,які навчаються в університетах нічого не тямлять в майбутній професії.Вони пішли вчитися з примусу батьків або тому,що це вважається престижно.Саме тому країна щороку втрачає тисячі слюсарів,монтажників,електриків,кухарів.
Батько
Ага, краще йти в ПТУ, де нічого не вчать. Вдумайтеся - біля 50% ПТУ не склали української мови.
Алекс
Для батька: не не вчать в ПТУ, а діти не хочуть вчитися, бо з школи на них не звертають увагу, працюють з відмінниками, а інші - не заважайте. Ось і підсумки - за 9 років навчання не вміють підписати зошита, а за твори - можна і не згадувати, бо в школах вони їх не пишуть. А ви кажите...
Коментувати