Osvita.ua ЗНО Поріг тесту ЗНО з хімії склав 15 тестових балів
Поріг тесту ЗНО з хімії склав 15 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту зовнішнього оцінювання з хімії

Поріг тесту ЗНО з хімії склав 15 тестових балів

20 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, який у 2018 році дорівнюватиме 15 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з хімії, складає 2 063 осіб, що дорівнює 10,49% від загальної кількості учасників тестування.

21 червня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.

Як відомо, результати ЗНО також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з хімії. Відповідно, експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з хімії, дорівнювала 80 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.06.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
абітурієнт
.Чому ті ,хто знають біологію (що є більш важливою для майбутнього лікаря )на 180+,та знають державну мову на гідному рівні (180+ на зно),мають поступатись тим,хто набрав з усіх предметів лише 150!При множенні на відповідні коефіцієнти вузів різниця лише 1-2 бали .Проте у сумарному відношенні всіх предметів ,той у кого бали 180+,180+ та 140 з хімії значно вищий за того,в кого 150 за всі іспити.Подивіться на рейтинги вузів,таких дітей дуже велика кількість,дайте шанс дітям!140 і 150 це середній рівень,тому буде справедливим дати можливість приймати участь у конкурсі всім за сумарними балами!!!
Галина
Для абітурієнт: тому, що мова і біологія показує як Ви здатні запам’ятовувати інформацію, а хімія і мотематика, чи здатні Ви до логічного мислення (очобливо логіку показує той момент чи здавали математику або історію). Лікар повинен вміли аналізувати а не лише па’ятати.
медич
тобто людина склала той предмет,до якого готувалась ,і ви це вважаєте не лоічним.Спробуйте опанувати математику за рік,її потрібно готувати хочаб з 10 класу,і це теж пізно
.
А что мешает человеку набрать больше 150 баллов? Только не нужно говорить, что задания сложные, там не настолько много сложных заданий, что нельзя написать на 150. Может, стоило учить химию с класса 7? И про математику тоже самое. Что мешало её учить нормально с самого начала школы? Тем более если человек пишет на 180+ и украинский, и биологию. Или в меде вы собираетесь всё учить за короткий промежуток времени до экзамена/КРОКов?
Коментувати
Андрій
Я склав зно з укр.мови на 191,з біології на 189,проте з хімії на 143.Так,я розумію ,що повинен був підстрахуватись та складати математику ,але правила прийому до університетів оприлюднили лише у жовтні,в мене немає можливості готуватись з репетиторами ,а я готувався до предметів ,які потребували медичні ВНЗ у 2017 р.(історія україни замість математики,альтернативні хімії)Готуючись без репетиторів,1 година хімії у школі це дуже мало.Ви ставите такий високий поріг,проте не забезпечуєте школу реактивами для проведення дослідів, які дуже необхідні.Дуже шкода,що готуючись самостійно,та маючи КБ 190+,я не можу навіть приймати участь у конкурсі,а той у кого лише 150-155 піде навчатись ,найбільш вірогідно й далі на такому ж рівні.
Светлана
Ну слава Богу, 157 баллов ????:))) очень сильно переживала в ожидании результата, но тем не менее набрала проходной и искренне поздравляю тех, кто постарался и получил желаемый результат)
Kptfx
Молодцы,сделали самое сложное ЗНО по химии за все года. Мова/Биология-по 170 Химия-149(Толку от вашего порогового 15 от 17 балов,если до 150 эти 2 бала никуда не добавляются?) В который раз убедился что ЗНО никак не показывает настоящий уровень знаний. "Приятно" видеть как с каждым годом скатываете выпускников ниже и ниже.
Фы
Для Kptfx: Потому что в этом году максимум баллов больше, чем в прошлом.
Хейтер
Надеюсь из-за таких как ты поднимут до 160 в мед..
Коментувати
Т
Чому у мене 50 тестових бали це 149 рейтингових? Поясніть будь ласка, я у відчаї
Іван
Для Т: Очевидно через погану підготовку до ЗНО ви не змогли набрати більше тестових балів. Так, на жаль, буває.
Коментувати
Со
52 =165(
дід пихто
зошит 61 бал - 10 ДПА
дід пихто
вже є резултат!!!
Tae
Сиджу чекаю результати. Уже 21 червня. В мене скоро буде психічний розлад. Надіюсь, що все буде добре.
екс
Хочу нагадати, що зниження порогу минулого року призвів до зниження вартості тестового балу порівняно з 200 бальною шкалою.
Руслан
Для екс: якщо 41 бал, то 148 минулого року, а типер тоді 150 виходить?)
Коментувати
Руслан
А якщо 41 відповідь правильна, то це скільки по 100 бальній системі?)
ДАРІЯ
А чому плакали. 15 балів - це є 100. Такого низького порогу ще не було. Плакати будемо за майбутніх медиків.
Светлана
Для ДАРІЯ: Так это вообще проходной балл ,а для медиков химия не менее 150 баллов.
Коментувати
М-а
кто бы сомневался, плакали наши будущие медики.. бедные дети... даже сложно представить сколько завтра будет рыдающих детей и взбесившийся родителей
Гость
Для М-а: главное, чтобы не плакали будущие пациенты.
Puma
Для М-а: во многие меды можно вместо химии историю или математику подавать.
Vlad
Для М-а: А учить предмет в школе бедные дети не пробовали? Может и слез бы сейчас не было.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!