Поріг тесту ЗНО з фізики склав 12 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з фізики

Поріг тесту ЗНО з фізики склав 12 тестових балів

20 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, який у 2018 році дорівнюватиме 12 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з фізики, складає 3 504 особи, що дорівнює 16,82​% від загальної кількості учасників тестування. 

21 червня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.

Як відомо, результати ЗНО з фізики також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з фізики. Відповідно, експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з фізики, дорівнювала 60 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сенатор
Полистав свої старі підшивки журналу "Квант" (Старше покоління памятає цей фізико-математичний журнал для школярів і не тільки). Порівняв рівень завдань які пропонувались для вступу в інститут тоді (70-і - 80-і роки), з тими які пропонуються на ЗНО зараз. Якби ті завдання дати зараз, була б катастрофа. Навіть ті завдання, які пропонувались для усних відповідей. Про письмові екзамени я вже і мовчу. То це для вступу у рядові інститути. А для вступу у "круті" інститути на "круті" факультети, і мови немає. Порівняв завдання які пропонувались на республіканських олімпіадах тоді і зараз. Небо і земля. Я вважаю себе патріотом України. Але я на боці тих молодих людей, які вирішили отримати освіту за кордоном. Тут, в переважній більшості, не отримаєте нічого. Я далекий від того, щоб у всьому звинувачувати вчителів школи і викладачів коледжів чи університетів. Честь і хвала їм. Причина у системі. Її потрібно кардинально змінювати. Але питання, хто і коли? Я, особисто, і перспективи не бачу.
007
Для Сенатор: Я тоже хочу за кордон! Прошу Вас быть моим спонсором. Сравнивая все это, Вы забыли сравнить знания, даваемыми теми учителями и сегодняшними патриотами.
Коментувати
Ира
Все это ВНО рассчитано на лохотрон угадайка. И формулы знаешь а решаешь три часа без перерыва. На кого рассчитано всего по Украине 220 человек показали высокий результат это говорит о том что стране нужны люди малограмотные а как быть остальным?
007
Для Ира: Люди стране вообще не нужны
Коментувати
ната
Я смирилась с повышением порогов по английскому и по физике. Таблицы перевода баллов по физике нет, возмущает то что в сравнении с результатами 2017 года 19 баллов=141, а в 2018- 19=128. Разница в 13 баллов, а порог повысили только на 2. Это как понимать?
дід пихто
Для ната: А я таке і передбачав.... читайте коменти нижче...повна ж....а перепрошую математика зошит 62 бали, а поріг - 10 фізика зошит 60 балів, а поріг - 12 З дубу рухнули....
Я
Також отримала сюрприз - 3 бали, небагатр але все ж неприємно, в той час коли кожен бал змінює майбутнє(
.
В прошлом году был максимум 56 баллов, а в этом году - 60 баллов. Поэтому порог повышен.
Коментувати
Реально бесите
Какого хрена вы сраваете математику и физику? «Задачи сложные, как решить незная математику»? Вас там просят интегроввть или искать производную для того чтобы вывести формулу? Плюс, минс и умножь. Там даже для вас сделали так, чтобы цифры при делении просто сокращались. Ведь цель задач по физики - проверить как вы знаете ФИЗИКУ. Знаете ли вы формулы и как ими пользоватся. А если вам тяжело умножить 2 на 2, то что вы вообще тут делаете?
Теорія
Для Реально бесите: Фізика це формули+теорія. Якби в фізиці були суто формули мала б бал 190+ , адже задачі написала добре. А так лише 180. Важка теорія, а формули і справді 2 помножити 2
Коментувати
Стыдоба
балл обязан быть достаточно высок, чтобы учиться шли хотя бы немного разбирающиеся в предмете.Но 12 от 60 это пятая часть. Даже не треть правильно выполненных заданий. Стыдоба стране.
Бесите
Для Стыдоба: ты хоть понимаешь, че ты пишешь? Треть правильно выполненых, это уже 20 балов
Привет, родной.Соскучился?
Для Бесите: ДА, это 20 баллов.
хотя бы
Для Бесите: треть. А не пятая часть...
Коментувати
Бесите
Так бл#ть, не идите на физику, если не готовы. Не надо тут кокать «С математики порог меньше, сложна». Задания реально легкие, и набрать 12 тестовых можно с закрытыми глазами, если вы готовились нормально. Если ваши ученики плохо написали, то виноват не порог, а вы может плохо учите.
дід пихто
Для Бесите: Що математика, що фізика - однакова складність... А ти не бісись...з якого диву поріг більщий у фізиці (при тому що менша вартість зошита) А поріг визначає ВСЮ таблицю... могло бути 185 вийде 178, і т.п., а потім дитині 1.0 або 0.5 бала не вистачить для "бюджета". Сьогодні всім пороги знизили, лише фізикам підняли... пояснення вбило...Щоб суспільство (держава, МО) звернули на плачевний стан фізики
Баба
Для дід пихто: А скільки ще фізикам халяву на ЗНО хапати? Подивимося на вашу таблицю ДПА і побачимо кого образили більше.
дід пихто
Для Баба: таблиця ЗНО!!! А хто говорив про халяву....
Коментувати
ВЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ
Чому з фізики макс кількість балів для зарахування як дпа дорівнює макс кількості балів 60 тобто 60 тестових балів відповідає оцінці 12, а наприклад з історії, для того ,щоб отримати оцінку 12 , необхідно з 94 тестових балів набрати 47. Це ж повна профанація!!! Абітурієнт відповів з історіі лише на половину (навіть менше ніж на половину) завдань і отримав оцінку.12! Це просто жах.
007
Для ВЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ: У нас история - профанация, физика же наука точная
Михайло
З фізики для ДПА враховуються всі завдання. А тест з історії умовно поділений на 2 частини - як ЗНО оцінюються всі завдання, а як ДПА - лише історія періоду ХХ-ХХІ століть (половина питань), а питання періоду до ХХ ст. на оцінку ДПА не впливають.
ВЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ
За аналогією до історії, тест з фізики потрібно поділити на дві частини-11 клас враховувати як ДПА, а 9 та 10 клас - ні. І тоді дитина набере 25 балів із 60 можливих і отримає 12 балів!
Коментувати
Влад
з усіх ЗНО тільки фізику збільшили прохідний бал! ужас, як так вийшло, задачі були складні, математика набагато простіша, а прохідний бал менший!
Владислав
Для Влад: Насправді прохідний більше, бо додали 4 тестових завдання. А задачі були легкі насправді. Тільки в тестах було багато мутних завдань. Мене, до речі, дивує, що фізику завалило менше людей, аніж математику. Зрозуміло, що вона є предметом на вибір, але все ж таки.
007
Для Влад: Сдавали бы английский как альтернативу и возмущались бы в другой ветке.
vladislav
Ой, англійська для мене то закрита тема. Я її взагалі не дуже шарю. А фізику напишу на 195+. Пішли вони зі своїм аудіюванням в зад.
Коментувати
дід пихто
Клас, в математиці максимальний бал 62, поріг - 10. У фізиці максимальний бал - 60, поріг - 12. перемога!? .
Учитель
Это ужас. По математике 10, а по физике 12. Да они с ума сошли. Не может порог по физике быть выше чем по математике. Дети плохо решают задачи по физике. т.к. не знают математику. Сдурели.
Аня
Для Учитель: відповів на 12 завдань правильно чи буде прохідний
дід пихто
для фізики - так, 12 балів зошита =100 ЗНО пройшла
Математик
для вчителя знайшли крайніх математиків,а може хватить лізти у вузи неукам 150 балів набрав -студент ,а то тоді плачимося і те не так і те не так
Коментувати