Цього тижня визначать усі результати ЗНО

21 червня УЦОЯО визначить результати тестування з історії України, географії, фізики та хімії

Цього тижня визначать усі результати ЗНО

Цього тижня Український центр оцінювання якості освіти визначить результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, географії, фізики та хімії.

Проведення засідання експертної комісії, члени якої встановлять поріг «склав/не склав» для зазначених предметів, заплановане на 20 червня.

Після цього експертною комісією будуть розроблені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100 - 200 балів, що вказуватиме на місце результату особи серед результатів інших учасників тестування з кожного предмета.

Також відбудеться переведення тестових балів у оцінки за шкалою 1 - 12 балів, що будуть використані при оцінюванні учнів за державну підсумкову атестацію.

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання з історії України, географії, фізики та хімії відбудеться 21 червня. Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування.

Як відомо, вступна кампанія 2018 року розпочнеться 12 липня. Із цього дня заклади вищої освіти розпочнуть приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Для отримання оперативної інформації про початок та перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua та Абітурієнт у Facebook.

Освіта.ua
18.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учениця
Для Батько історії: завдання з історії були дуже легкі, до 10 класу погано вчила історію, в 10-11 підтянулась і для мене ці завдання були легенькі
Мирослава
Моя дитина теж здавала ЗНО 6 років назад! теж було хвилювання,стресовий стан, НІЧОГО, пережила! Я теж не розумію цей лемент батьків ! Скільки в житті буде ще стресів,напруг, і всіляких негараздів! Потрібно вчити стресостійкості .вчити робити висновки з різних невдач.А ГОЛОВНЕ, вчитися на протягом всього навчання в школі ! Аколи про ЗНО згадують тільки в 11класі,то НІЯКІ РЕПЕТИТОРИ НЕ ДОПОМОЖУТЬ !
Олеся
Для Мирослава: Интересная трактовка, скажите, как учить историю, когда ее переписывают раз в месяц. Как пример - наши дети учились в 10 классе - НАДЕ - СВОБОДУ, в 11 классе - НАДЯ - АГЕНТ КРЕМЛЯ (это я про Савченко). Вот Вам и история...
!!!
Для Олеся: ОЙ, да ладно,,,
Witalina
Для Олеся: Для ЗНО з історії знати про Надю НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО!!!! Як вчитель історії скажу ,що програма ЗНО з історії така ж як і в минулому році, в порівнянні з попередніми роками змінені персоналії,когось добавили, когось "убрали",візуальні пам’ятки дещо змінені. А в цілому, без особливих ,кардинальних змін!!!!
Коментувати
Женя
Батьки, да ви всі подуріли зі своєю гіперопікою. Через вас повиростали діти, яка не те що не найкращі учні, вони і люди не найкращі. Робещені , ледачі, які добре б могли б собі сніданок приготувати, чи футболку погладити. Да досить говорити "подумайте про дітей". Про яких? Які вже не раз наривалися до безпам’яства, чи тих хто вже закінчив школу, якщо не вагітною, то з хорошим таким досвідом. І не треба говорити, що це я про когось там з (самі придумайте звідки). Бачила таких скрізь. Зрозумійте, може їм і не 18 ще, аде вони вже не діти, хай вчаться наконец-то жити. Ви ж їх накручуєте, так і до нервового зриву не далеко. А чи ви їх відпустете до психолога? Ні, бо то ж по вашим мірками маячня. Тому перестаньте доводити своїх дітей і краще їм буде. В зно все було нормально і комісія не від "фонаря" вибирає прохідні. Освіта буде покращуватися, але ж не за один день/рік це в принципі не реально. А з вашими всіма запросами, ви хочете, щоб будь який відвертий дурень був з докторською
Женя
Для Женя:... Да у нас у вищій освіті такі таракан и, що у вас самих дахи посеручує раз надцять. Побережіть і свої нерви
Женя
Для Женя: - - позакручує
Олеся
Для Женя: А Вы считаете правильным, что проходной учитывает результаты студентов - филологов, которые участвуют в ЗНО просто ради "узнать свой уровень знаний после 2 - 3 курсов универа"?
Коментувати
cos
В том году некоторые члены комиссии обещали, что порог будет по истории 30 баллов. Нужно повышать проходной. Предлогаю комиссии поставить в пределах 41-51 тестовых баллов. Повышайте качество образования в Украине.
Алекс
Для cos: не, лучше 94. Или сдал на 200, или не сдал. Раз уж повышать качество образования предлагаете, так что уж мелочиться)
cos
Для Алекс: Уважаeмый Алекс, сколько по вашим меркам должен быть проходной?
Олеся
Для cos: И поедут наши выпускники повышать качество образования в Польшу, Чехию, Германию, и будет им счастье
Коментувати
Наталия
Желаю всем выдержки и терпения на первую половину 20 июня 2018. Завтра 20 чиновников, которые далеки от школ, особенно от тех школ, где один учитель преподает несколько предметов, и носители иностранных языков не читают школьные предметы. Очень переживаю за всех всех деток, желаю всем удачи, удачи, удачи. Наши дети тоже имеют право на образование. Пусть каждый ребенок дождется того результата , на который расчитывает. УДАЧИ.
Tata
Для Наталия: Спасибо Вам огромное за поддержку
Коментувати
Наталія
Шановні друзі, невже ви ще вірите в експертів, які щось вирішують. Питання захисту дітей та їх підтримка, це останнє про що думає комісія з питань скалав/не склав! Головне — показати, що вони «працюють» і щось вирішують! Згадайте лише поріг з англійської, який лише на 4 бали відрізняється від рідної української мови! І щ математики, який складав 10! Розчаровані і діти, і батьки! Це лише моя думка....добре, що хоч на це маємо право...
Олена
Для Наталія: Ви праві на всі 100%!!!! Та коментарі тут нічого не дають!!! Плтрібні конкретні діїЁЁЁ
Олена
Для Наталія: Вибачте, бкдь-ласка!!! Потрібні конкретні дії ї!!!
Марцеліна
Цілком згідна
Коментувати
Батько історії
Я викладач з історії України зі стажом 10 років, як на мене завдання цьогорічного ЗНО були найскладніші за останні 4 роки, тому я на 100% впевнений, що поріг з історії України впаде, дітки не переживайте! :)
Светлана
Я не согласна. Порог по истории Украины надо снизить, так как это сделали по украинскому языку и математике. Пусть комиссия не признала свою ошибку по поводу некорректности второго вопроса, пусть хоть не ломают детские судьбы.
Іра
Погоджуюся із коментарем нижче, нехай пороговий бал залишають 2017 р Через ці завдання діти багато втратили балів!
Katia
Хотелось бы чтобы экспертная комиссия при Українському центрі оцінюванння якості освіти при установлении порога сдал/не сдал по истории Украины прислушалась к мнению абитуриентов и учла все спорные и не очень однозначные тестовые задания и ответы к ним. Надеемся что порог не будет завышен.
Анастасія
Могли б і швидше... принаймі хоть щось зробили б нормально... враховуючи те, як ви заступили, вибачаюсь , на екзаменах;)