Визначено результати ЗНО з математики

Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках учасників ЗНО

Визначено результати ЗНО з математики

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з математики, проведення якого відбулось 22 травня 2018 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Тест з математики містив 33 завдання, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 62 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал «склав/не склав» для тесту ЗНО з математики встановлений на рівні 10 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з математики можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з математики, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування поточного року зможуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників 16 червня.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з математики у 200-бальну шкалу:

 

Таблиця переведення тестових балів з математики у шкалу 1-12 балів:

 

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua та Абітурієнт у Facebook.

Освіта.ua
15.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей
Где можно посмотреть статистику по баллам (сколько на какие баллы написало). В частности интересует кол-во написавших на максимальный балл 200. Спасибо!
Ihor
Для Сергей: Незабаром на сайті УЦОЯ у розділі "Аналітика" з`явиться звіт за 2018 рік. Там буде докладно проаналізовано ЗНО. А поки можете подивитись у новинах на УЦОЯ там, задється вже писали про кількість 200 бальників.
Коментувати
oksana
не виконано тільки одне завдання з параметром і це 193 бали. Хочу побачити статистику скільки осіб виконали це завдання поУкраїні і чи є зміст його давати. Чи це свідомо робиться для того, щоб зменшити дітям бали?
Anna
Для oksana: ну вот вы ж по идеи умный человек, вот скажите, зачем кому-то занижать балы всем детям?)) в чем смысл?))
007
Для oksana: За последнее задание дается 6 б.. Следовательно без него макс. кол-во - 195б.
Марина
Нет, 56 баллов это 193!!!
Коментувати
Vlad
Подскажите,реально поступить в харьковские ВУЗы если завалил матем? Профильный 148, остальные два предмета 171 и 160.
Іван
Для Vlad: Конечно реально. Главное правильно выбрать специальность, факультет и вуз.
Коментувати
Ганна
Петиція щодо ЗНИЖЕННЯ порогового балу з англійської https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1701
катерина
В 2016 на оцінку "9" треба було набрати 35 балів, в 2017 - 36 балів, в 2018 же аж 38 балів. Нехилий такий скачок балів.
Anna
Для катерина: аж на 3?)))
катерина
Для Anna: саме так, в порівнянні з 2016 - з бали, з 2017 - 2 бали.
Женя
Ви математику здавали. Ви думаєте порогові бали і все інше від балди вибирається? Ні! Це статистична робота. Робота з графіками, формулами і тд.
Коментувати
Владислав
198/200. Если бы не комбинаторика, было бы 200. Невнимательности прочитал условие. Ну а вообще бал очень хороший.
Justice
Для Владислав: сам себе не похвалиш - ніхто не похвалить
vladislav
Если не очень хорошо написал, то не нужно что-то писать другим)) Просто обидно что 2 балла потерял на не самом сложном задании
Сергей
Молодец, хороший бал!
Коментувати
Денис
Скажіть будь-ласка, якщо правильна відповідь у співвідношенні (ДБВГ), а дитина відповідає (ББВВ), чи мають зараховуватись 2 тестові бали?
Святослав
Для Денис: так
Коментувати
////
Мне тоже интересно, почему порог в этом году ниже, а оценка ДПА за те же баллы меньше. Объяснения будут?
Anna
Для ////: ну на бал влияет 3 вещи, пороговый, то сколько процентов людей написало лучше вас, то сколько процентов от заданий вы сделали правильно. Ну вот второй пункт скорее и повлиял. Тип много людей написало очень плохо (низкий пороговый), но и много людей написало на 10+, а вот средних результатов скорее всего меньше чем в прошлые года.
////
А я думаю все проще, порог в прошлом году был 11, в этом году хотели сделать 13, вот таблица перевода на 12 - ти бальную систему и сделана из расчета, что порог будет 13, порог снизили, а таблицу переделать не захотели.
Anna
ну это не имхо было, а реальный алгоритм)) если есть желание можете полазить в тонне каких-то оф документов))
Коментувати
Святослав
чому таблиця переведення дпа відрізняється так сильно від 2017 і 2018 пробного? Переглянувши таблиці за всі роки,я побачив,що кожного разу у мене 10 балів,а тільки за 2018 рік чомусь 9???? поясніть будь ласка
Anna
Для Святослав: ну на бал влияет 3 вещи, пороговый, то сколько процентов людей написало лучше вас, то сколько процентов от заданий вы сделали правильно. Ну вот второй пункт скорее и повлиял. Тип много людей написало очень плохо (низкий пороговый), но и много людей написало на 10+, а вот средних результатов скорее всего меньше чем в прошлые года.
Коментувати