Поріг тесту ЗНО з іноземних мов склав 19 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тестів ЗНО з іноземних мов

Поріг тесту ЗНО з іноземних мов склав 19 тестових балів

14 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох іноземних мов: англійської, німецької, французької та іспанської, який у 2018 році буде однаковим для усіх мовних тестів, і дорівнюватиме 19 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування з англійської, німецької, французької та іспанської мов, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вишів.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з англійської мови складає 10 638 осіб, що дорівнює 13% від загальної кількості учасників тестування.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з німецької мови - 383 особи, що дорівнює 18% від загальної кількості учасників тестування.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з французької мови - 78 осіб, що дорівнює 14% від загальної кількості учасників тестування.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з іспанської мови - 14 осіб, що дорівнює 10% від загальної кількості учасників тестування.

До 15 червня будуть оголошені результати отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Як відомо, результати ЗНО з іноземних мов також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс вивчення предметів. Експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з іноземної мови, дорівнював 72 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Негодующая
Аудирование прошло ужасно - неорганизованно и непродуманно. Мне не повезло с тем, что я проходила ЗНО в бедной школе. Изначально у нас в кабинете был DVD-проигрыватель с колонками, но он не читал диск и инструктора говорили, что проблема в самом диске. После десяти минут ожидания какого-то чуда, директор школы принесла старый магнитофон, к которому даже нельзя было подключить колонки(!) Диск начал воспроизводиться, проверочная фраза была хорошо слышна, но задние ряды попросили сделать громче, поэтому магнитофон был на максимальной громкости. Когда началось воспроизведение самого аудирования, слышимость оказалась ужасной: булькающие звуки, шипение на заднем плане, из-за чего разобрать слова было очень трудно. Для сравнения, весной проходила пробное ЗНО, аудирование написала отлично, потому что был компьютер с колонками. Организаторы, вам дизлайк! не умеете - не беритесь.
Негодующая
Аудирование было по английскому языку, который УГЛУБЛЕННО изучаю с первого класса.
Коментувати
Василь
Вчора глянувши свої результати то мій результати з англійської мови був 116 балів і мене дуже мучить запитання чи я склав чи не склав її чи можу подавати документи у внз?
Jack
Для Василь:склав,звісно можеш
Олександр
На буджет
коля гном
Вася в гос вуз не сможешь. там порог 119 по англ. завалил ты зно. только в приватный вуз на контракт
Коментувати
Анна
На мою думку, все зовсім не справедливо. Всі скаржились на аудіювання з англійської мови, обіцяли що поріг зроблять вищим, аде добавдять усім 16 балів з аудіювання. А зараз що? Поріг підняли, але нічого не добавили. І взагалі перший рік випробовують аудіювання, могли б і поріг зробити нижчим! Не справедливо математика 11 , цих 11 можна було б просто вгадати, а англійську не вгадати "
Оксана
Для Анна: Не все жаловались. Никто такого не обещал
Олександр
Не ной а учить нужно было
Коментувати
Валерия
Нормально здала ЗНО, ніби пройшло вже більше тижня, але мені щоночі воно сниться!!! Ті металодетектори, завдання, результати... Мабуть, час подавати до суду на УЦОЯО - за скалічену психіку.
Олеся
Для Валерия: Бедная Вы, бедная. А как дальше учиться собираетесь?В вузах экзамены два раза в год сдают. Или Вы будете после каждой сессии на преподавателей в суд подавать?Тогда поступайте на юридический, заодно практика будет.
Олександр
Дальше только тяжелее будет-зно,это в принципе ерунда с тем,что ждет дальше)
Коментувати
Світлана
Зникло «завантажити картку результатів в пдф». Є тільки по англ. і укр. мовах, а з німецької немає.
Олександр
Для Світлана: Попробуйте зайти со стационарного компьютера. Если не получится-подождите,сейчас все проснулись и бросились смотреть свои результаты,поэтому сайт виснет.
Коментувати
Світлана
І тепер немає «завантажити картку пдф», що тепер робити підкажіть будь ласка, дуже прошу
Павлович
Для Світлана: Придивіться уважніше. Ваша мама нічого там змінити не могла. На своїй сторінці відкриваєте "Результати"-далі-"Завантажити картку результатів в PDF". У Вас на сторінці є результати по тим предметам,що вказані на 15.06. Ще результати ( з історії України, географії, фізики та хімії ) будуть 21.06.
Коментувати
Світлана
Підкажіть будь ласка, як повернути картку результатів, щоб завантажити пдф, з одного предмета не завантажилась. Мама щось напартачила о четвертій ранку, нетерпілись їй результати
Микола
Для Світлана: Заберіть від мами документи
Коментувати
Олена
В нас 179 балів,оцінка ДПА 10 (профільний рівень).6 помилок в аудіювання 6 +ще 6 в решті тестів,лист 11 балів.
Лізка
193 з англ. і не кажіть, що у всіх кошмарно, про зламані мрії і тд. у когось результати навіть кращі за очікувані
Олександр
Для Лізка: Поддерживаю.195 английский.
Олександр
Наминусовали,неудачники?))
Алексей Л.
198 :)
Коментувати
Спасибо
Люди добрые , а что результаты начали приходить??? У нас что то пусто. Нет уже никакого терпения и нервов.
Громадянин
Знизити пороговий бал по англійській мові - це провал для організаторів ЗНО. Це фактичне визнання своїх помилок. Але за весь цей час із офіційних осіб ніхто не признав, що "начудили" по повній із аудіюванням, тому такий результат був прогнозований ще 4 червня. Відігрались, як завжди, на слабших. Дуже знаково, що відбулась така ганьба в День захисту дітей. Ще раз "тикнули носом" , щоб знали своє місце. Ганьба!!!
Юля
В цьому році просто познущалися з дітей і батьків. Поставити такий високий поріг - 19 тестових балів SOS! Шановні, що ви творите, оце так розібралися зі скаргами. Зрозуміло що наших дітей у ВУЗах бачити і навчати не бажають. Міністерство освіти мабуть не насторожує той факт скільки учнів не склали тест з української мови де годин на викладання цієї мови набагато більше ніж англійської. Спочатку забезпечте дітей якісною середньою освітою щоб потім вимагати з них високих результатів ЗНО з англійської та української мов
123
Для Юля: никто не хочет учить дураков
Коментувати
Мария
Сын сдавал ЗНО в 2016, а в этом сдавала дочь. Так вот тот год мы сидели до 3:00 ночи в ожидании результатов. А в 8:00 утра позвонила классный руководитель и попросила проверить электронный кабинет (учителя тоже переживали за детей, особенно за претендентов на медали), и вот только тогда мы увидели свои результаты. Ждём до утра и не переживаем очень сильно. Жизнь продолжается и наладится в любом случае.
Ольга
Чи можна кудись вступити, якщо 18 балів, а не 19?Бо дуже хочеться, а боюся тепер, не знаю, що робити
Яна
Для Ольга: та певно, що можна, але за круглу суму
alena
Для Яна: за яку суму ???
Ігрик
Ні, адже, щоб взяти участь у конкурсі потрібно мати 100 балів, а щоб отримати ці 100 балів, потрібно набрати 19 балів.
Коментувати
Подписчики♥
З такими прохiдними балами ВУЗи будуть напiвпустi!.
Fowler
Для Подписчики♥: а це погано?
Іван
Не хвилюйтеся за вузи. Бюджетні місця виберуть. І отримають їх найкращі, ті хто готувався.
Коментувати
Подписчики♥
Я це результати будуть 15,коли чітко сказали що до 15 /
Мама
Я хочу пожелать от души этим создателям зно, которые в угаре навояли этот бред, чтобы оно им снилось каждый день в страшном сне и их детям и внукам тоже пришлось пройти этот ад (2018) в их светлом .будущем!
просто вчитель
Чому порговий бал з англійської мови майже удвічі перевищує пороговий бал з математики? Хоча ЗНО з математики цього року було не надто складним?
смешно)
Для просто вчитель: представьтесь, пожалуйста, в какой Вы школе работаете, мир посмотрит на дсвоих героев))
nik
Просто супер легка математика, що 19 773 особи, що дорівнює 18,57% від загальної кількості учасників тестування не склали тест.
Олексій
Для nik: Це говорить про рівень підготовки дітей, а не складності тесту.
Коментувати
Лариса
Когда можно будет узнать результат. Понятно, что 15 июня, но начиная с какого времени
смешно)
Для Лариса: какая разница, все равно сервера лягут и Вы будете сидеть обновлять страницу в попытках зайти на сайт...
Коментувати
Подписчики♥
Скажіть будь-ласка якщо тести 16 балів без твору то це склав чи ні?.
Олег
Для Подписчики♥: Ні
Аліна
Почему нет ? Если это без сочинения результат
Тетяна
якщо за твір поставлять 3 бали і більше - склав, якщо 1 або 2 бали - то ні
Коментувати