Відбулось зовнішнє оцінювання з географії

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть оголошені найближчим часом

Відбулось зовнішнє оцінювання з географії

В Україні завершується третій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У п'ятницю, 8 червня, відбулось тестування з географії.

Тест з географії складався з 56 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з географії.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, - 94.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання найближчим часом будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з географії відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 20 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з географії у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 21 червня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з географії.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 14 червня подати заяву до регіонального центру оцінювання якості освіти про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткове тестування з географії відбудеться 9 липня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ГЕОГРАФІЇ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
08.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ирина
всем поставившим в заданиях 43-50 правильный ответ в "неправильных клеточках". мой ребенок в прошлом году сделал такую же ошибку во всех задачах - засчитали все ответы как правильные. удачи
Ollesia
ЗНО необхідно відміняти. Немає країни в Європі, де б приймали в університети тільки за результатами ЗНО. Необхідно повертати вступні іспити до вищих навчальних закладів, збільшити відсоток підльговиків, які отримають стипендію. Відсоток пільговиків має встановлювати вищий навчальний заклад. Да і зробити систему вступу-є умовно 30 бюджетних місць. Якщо подало 20 оригіналів на бюджет, списки не підтягувати. Далі формувати контрактників. Наступного року ВНЗ дати вже 20 бюджетних місць. Подало 15 оригіналів з 15 на бюджет, значить наступного року дати 15 бюджетних місць- і так далі. Якщо ніхто з 15 рекомендованих абітурієнтів на бюджетну форму навчання не приніс оригінали документів,бюджетні місця анулюються, університет формує контрактників, а на наступний рік взагалі бюджетних місць на цю спеціальність не видавати. Ми маємо покращувати якість освіти в України. Нам не потрібно багато бюджетних місць. Нам необхідна якісна освіта. З повагою, викладач МАУП, Ollesia.
Dima
Для Ollesia: Уважаемая, что за двойные стандарты? Вы ссылаетесь на Европу, мол там нет аналога нашего ЗНО, но в то же время забываете, что в Европе в основном образование исключительно платное. По поводу ЗНО, нас тут не Европа, вы забываете про уровень коррупции в нашей стране, если вернуть вступительные экзамены в вузы, то попасть на бюджетную форму обучения не заплатив, будет невозможно.
Ірина
Для Dima: поверьте, что возможно! Мальчик из параллельного класса, отец которого работает в администрации учился на 4-5-6. Но, в итоге в аттестате все пучком . По ЗНО очень высокие балы получил и соответственно на бюджет попал. Вывод: на бюджет попасть можно и ЗНО сдать на 200 можно. Только вот сумма не каждому по карману.
Ollesia
Для Ірина: Для Dima: Ось і виходить, що абітурієнт поступив не по знанням, а зіграв в лоторею на вгадування правильних відповідей. Якщо би був усний вступний іспит- то такий слабий абітурієнт не потрапив би взагалі до вищого навчального закладу, а на його місце вступив би той, який добре знав. Якщо абітурієнт впевнено знає та чітко відповідає на всі запитання і вільно володіє матеріалом дисципліни, і комісія побачить, що він добре знає дисципліну, йому поставлять 5 за це. Якщо він добре знає, але трохи помиляється, то 4. Якщо абітурієнт знає мало, то це 3. А якщо нічого не знає- то 2. З української мови можна зробити диктант, з математики можна одну вправу і дві задачі (одна математична а друга геометрична) письмово, з фізики 3 задачі письмово, з хімії 3 задачі письмово, з історії, англійської, географії, біології усний вступний іспит. При наборі однакових дисциплін можна подавати на кілька напрямів. Таким чином викладачі побачать, наскільки сильні прийшли абітурієнти до них.
Коментувати
географія
Ще одну годину назад у дописі " Відбулось зовнішнє оцінювання з географії" було вказано: " З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання найближчим часом будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту." Зараз речення змінено і замість "найближчого часу" відповіді опублікують аж 11 червня. Що трапилося на цей раз з правильними відповідями до тесту з географії , шановний УЦОЯО?
ЗНОтрахмейстер
Для географія: Выходные же
Вчитель
Відповіді з географії вже є http://testportal.gov.ua/correcthgeo/
anna
нічого подібного,це посилання на біологію
Коментувати