Опубліковані відповіді на тест ЗНО з біології

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з біології, що був проведений понеділок

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з біології

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з біології, що був проведений у понеділок.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗНО З БІОЛОГІЇ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту з біології, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з біології.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з біології дорівнює 80 балам.

Офіційне оголошення результатів тестування з біології відбудеться не пізніше 15 червня.

При оголошенні офіційних результатів ЗНО з біології будуть оприлюднені таблиці за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вишів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані навчальним закладам для визначення оцінки випускників за державну підсумкову атестацію.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З БІОЛОГІЇ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт або Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
05.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ekaterina Krivoruchenko
Большая просьба снизить балл по биологии! Задания в этом году тяжелые !!!! Вопросы эры нужно отменить! Спорный и неправильно заданный вопрос о водорослях! Вопросы крайне запутаны и неправильно заданы! Дайте возможность детям поступит в медвузы! Тесты Это не показатель знаний абитуриента, И не показатель будущего хорошего специалиста! Я могу так утверждать !!!!
Катя
Зно в цьому році адекватне і легше, ніж в 2017. Я вже рік навчаюся в медичному, вирішила "згадати молодість" і пройти. Абсолютно нічого не повторяла і пройшла на 190, хоча і тому році було 183???? Так, завдання на ери було важким, але це питання на 200-ку. Рекомендую збільшити прохідний, аби дурні і ліниві діти не вступали у ВНЗ.
Леонідович
Для Катя: Ще нема таблиці переведення балів. Тому чи пройшла на 190 це ще невідомо.
Катя
Для Леонідович: Я проходила на zno.ua. Не думаю, що таблиця дуже зміниться, максимум на 1-2 бали.
Коментувати
Анна
Знизьте пороговий бал тому що це не реально відповісти на всі питання правильно!!!
Анна
Для Анна: подивимось скільки буде 200-бальників, думаю, немало. Все реально, якщо менше кричати і більше вчити.
Ілона
Ви самі вірите в те що пишите?
Коментувати
Ніна
Відмініть завдання про ери!Це взагалі абсурт якийсь давати таке дітям!Вони готуються,стараються,а тут таке.Діти не повинні так переживати!Таке відчуття,що все проти них,а не за них,як це має бути!
Іра
Для Ніна: Якщо ви не відповіли на одне нещасне питання, бо не вивчили, це не означає, що всі цього не вчили і не відповіли. Я не хочу втрачати бали за це питання, я вчила і відповіла правильно. Це буде несправедливо по відношенню до тих, хто підготувався краще
Іра
Більшість дітей не змогли відповісти на це запитання
Віола
Іра, ви не постраждаєте, якщо дане завдання відмінять. Тут і підготовки до нього не потрібно, тому що в кожній крижці своє трактування даних ер! У програмі є лише ПЕРІОДИ, а за ери не згадується!!! Вчителі не можуть відповісти на це питтаня, то що можна казати про дітей?! Дане завдання є дуже спірним, і не думаю що багато хто його вірно розв‘язав.... Якщо б воно мало ціну 1 бал, то можна будо б ще змовчати, але 4 балили, на мою думку, таки багато... І за таке «дурне питання» , якого можна було б обминути, діти втрачають багато!!
Коментувати
Соломія
Тести заплутані,тоді хай понижують таблицю тестових балів і рейтинг.Це якийсь кошмар!
Марія Степанівна
Для Соломія: Моїх учнів здавали 7 чоловік. Чотрирьом ЗНО треба для вступу, трьом для ДПА. Всі сказали, що завдання нормальні, винуватять лише себе в помилках, двоє винуватять, що пропустили уроки, коли ери вивчали, не читатали і завалили це питання.
Правдоруб
Бо є нормальні діти, а є ідіоти. Прохідний бал потрібно збільшувати, щоб ідіоти йшли в ПТУ, а не в університети.
Коментувати
Аноним
"Питання 11-13 складнуватi,але, якщо людина готувалася та вміє логічно мислити, то розв’яже ці тести" Ви зараз напевно шуткуете? Як можливо розв’ язати питання такого типу, якщо подiбних нiколи не зустрiчалося в завданнях попереднiх рокiв? Я навiть не хрозумiла що там потрiбно рахувати та як саме. Так, опис перед завданням був, але це не дае упевненостi щодо того, як як саме вирiшувати. I що це означае, якщо людина готувалась та вмiе логiчно мислити то зробе це завдання? Тут логiцi не мiсто зовсiм. А треба чiтко знати триплети ДНК и РНК. Якщо по-вашому дiти повиннi грати в шоу "Iнтуiцiя"на ЗНО, то ви помиляетесь. Завдання було надто складне, як для 11-ти класника. Я вже два роки готуюсь до ЗНО та таке бачу вперше
А я зробила, бо вчила
Для Аноним: В чому складність питання 11? Важко здогадатися, що еритроцит у вигляді серпа менше кисню переносить? Та і на уроках цю хворобу повинні згадувати були. Завдання 12. Порівнюємо послідовність амінокислот нормального гемоглобіну і мутованого. Відрізняються однією амінокислотою: вал замість глу. По таблиці шукаємо отой мутований триплет, який відповідає вал, враховуючи, що в коді РНК. Вибрали 4 можливі варіанти триплетів, які відповідають цій амінокислоті. Пишемо навпроти них триплети ДНК (правило комплементарності знаємо). Із цих 4 вибираємо той, який підходить по відповіді. Складно? №13 Дивимось по таблиці коду 2 амінокислоти - вал і поряд з нею глу. Перший нуклеотид у триплеті в цих амінокислотах однаковий, другий відрізняється. Знайшли відповідь. Складно? Думати треба
Коментувати
Анна
Специально хотят завалить детей что бы все на контрактах были!.почему в прошлых годах были вопросы адекватные а в этом нет?
Анна
Для Анна: 10 лет одна и та же песня: "в прошлые годы было легче, теперь трудно, вопросы некорректные... и т.д". Вопросы рабочие, все есть в учебниках, кто учил - сдаст, кто решил, что до 11 класса можно гулять, потом все быстренько за год выучить - не сдаст, либо сдаст, но не на тот бал, который хотел. Откройте обсуждения прошлых лет, найдите там свой текст. Можно было и не писать, просто скопировать :). Главное - каждый год есть те, кто сдал на 200, и плевать они хотели на ваше нытье, они работали и заслужили.
Коментувати
Іра
Зовсім не задоволена зно,що це за питання про сечу?(ми що в інститутах учимось щоб таке знати)
Таня
У 9 класі цілий урок учили утворення сечі, наша вчителька задовбала фільтрацією з реабсорбцією та чим перівинна сеча від вторинної відрізняється. Зате я це запам"ятала і мені це допомогло!
Анна
А ви хотіли лише ті запитання з біології, які вам подобаються? Звісно, хотіли. Але так не буває.
Коментувати
dодик
Якщо хрестики чуть виходили за рамку в лівому куті? Все норм? І хрестики дуже товсті?
Вчитель
Як на мене, вчителя, всі завдання нормальні. Не бачу чогось незрозумілого. Те, що жодного разу за весь період проведення ЗНО не було питання про центри походження культурних рослин чи про ери та періоди, не означає, що цих питань не було в програмі ЗНО, чи їх ніколи не буде.
Також вчитель
Для Вчитель: згодна на всі 100%, абсолютно нормальні запитання, діти грішать тільки на "не вчитався, не додивився". Взагалі не розумію чому тут "кричати". Ладно, центрів і періодів на ЗНО раніше не було, але ж у школі вчили, контрольні чи самостійні на уроках писали. Чи тут пишуть ті, хто в школу не ходили, а тільки до репетиторів... а ті "натаскували" на те, що зазвичай є на ЗНО...
Коментувати
crab55
На питання про доньку і батька точно треба подавати апеляцію. Там немає правильної відповіді. Статева клітина несе 22 аутосоми і 1 статеву хромосому
Вчитель
Для crab55: чим вам не подобається донька з батьком. Він дає доньці 22 аутосоми. Правда. Він дає доньці у- хромосому. Не правда. У дівчинки не може бути у-хромосоми.
crab55
Він не може просто дати 22 аутосоми. З ними обов’язково має бути ще х хромосома, оскільки статева клітина містить 23 хромосоми
Nemethid
Алло, 22 аутосоми і одна статева клітина
Коментувати
женя
пересмотрите 44 задание оно там как-то неправильно у вас, почему это Триасовый новее Юрского??? Как-будто какие-то стегоцефалы этот тест составляли. вы наверное ЗНО с олимпиадой перепутали?
Віола
Для женя: Дане завдання спірне, підтримую Вас у цьому! ТАКЕ враження, що ті,хто складав зно,думали не про те, що його пишуть діти, а професори !
Коментувати
Абітурієнт
Заповнюючи бланк відповідей ставила хрестики тонкою ручкою так, що їх помітно, але не сильно Тоді я про це не подумала, а зараз переживаю Що може бути ?
Кира
Для Абітурієнт: так як іх перевіряє комп. то вважаю, що причина для хвилювання є, може просто не розпізнати їх, в залежності від того як іх йому буде видно, думаю, що все буде гаразд, вони ж стоять)
Женя
Завжди можна відправити апеляцію і вони зарахують упущенний бал. В мене вже був такий випадок
Ляля
Як і коли її писати??
Коментувати
Іра
Чому в ЗНО з біології 44 завдання дали відповіднісь на періоди ,їх ж немає в програмі.Також 9 завдання не є конкретним (там не вказанно ,що не відбувається вмежах одного організму).
Вчитель
Для Іра: хто Вам сказав, що цього немає в програмі? Навіть у тій, що на 1,5 години в тиждень, є. Вже мовчу про профіль. Якщо ваш вчитель 2 уроки витратив на інше - запитання до нього.
Віола
Для Вчитель: Уточнення, у програмі є лише про ПЕРІОДИ конкретно, а не про ЕРИ!
Анна
Ну от і добре, вам періоди й дали. Юрський, Тріасовий... Що не так? А взагалі то я по цих програмах 16 років працюю, і по універсальній, і по профільній приходилось. Відкрию таємницю: там взагалі ні періодів, ні ер. Там написано загально: розвиток життя на планеті. І, якщо вчитель розумний, він дає і ери, і періоди. А якщо такий, що думає "цього не даватиму, його не буде", то може дати тільки ери чи тільки періоди. Мої учні писали все і таблицею, з роками початку і закінчення. Тож хто не виконав це завдання - сам собі винен.
Коментувати
Катерина
Питання 43 викликає сумнів, оскільки в тесті вказані два варіанта мутуалістиних відносин: дуб та гриб; акула і риба прилипала! Невже це ніхто не помітив?
Net
Для Катерина: Для акули від риби-прилипали нема жодної користі, тому - коменсалізм.
Катерина
Це не зовсім так!Акули Ремором, наприклад, зовсім не може, на думку дослідників, існувати без свого габаритного «господаря». Ця риба-причепа і акула з плином часу утворили міцний симбіоз, і тепер знята з акули і поміщена в акваріум ремораначінает задихатися. Даний важливий процес у неї, як з`ясувалося, пристосований до життя в постійно прикріпленому стані, коли вода без особливих зусиль прилип рибки постійно надходить до її зябер, доносячи необхідні кількість киснюhttp://flowukr.ru/rizne-10/suspilstvo/103593-akula-i-riba-prichepa-tip-vzaemin-jak-prilipae.html
Коментувати
Таня
А 44 задание вообще корректное??? Там не правильные ответы даны. Что за бред? Отмените его
Інна
Для Таня: давайте, але де саме писати апеляцію?Киньте ,будь ласка,силку
Гість сайту
Позвонить на номер 1545, там переключат на миносвиты и они оформят заявку. (Так с английским делали)
Коментувати
Гість сайту
Завдання 44 суперечливе. Всі джерала дають різні межі тріасового та юрського періодів. У вікіпедії написано,що спочатку був тріасовий, а потім юрський. Давайте писати АПЕЛЯЦІЇ НА 44 ЗАВДАННЯ!!!
Інна
Для Гість сайту: давайте,але де саме писати апеляцію? Киньте,будь ласка ,силку . І коли писати?
Вчитель
Тріас був раніше Юри хоч з вікіпедією, хоч без неі. І завдання ЗНО не суперечить цьому факту. Щодо чого апеляція? Підручники, довідники і вікіпедія співвідносять подані подіі і періоди однаково. Тут можна поставити в осуд тільки те, що по ерах і періодах вже років 7 запитань не було, розслабились і учні, і вчителі, не дуже увагу звертали при вивченні.
Ученик
Извините конечно, но и в Триасовый и в Юрский период млекопитающие уже двумя ногами по Земле ходила, какого они дали только одну цыфру с таким вариантом?
Коментувати
Донька
Завдання про Каріотип доньки некоректне. Донька отримує від батька 22А+Х і крапка. Танцювати від цього давайте не будем. Якщо ви вважаєте що відповідь 22А правильна, то можна вважати що і відповідь, припустим, 18А або 10А також будуть правильні? Уявимо задачу. Іван дав Вастилю 100л бензину. Правильною відповіддю обєктивно буде що Василь отримав 100л бензину. А не 80л. За вашою логікою можна відповісти шо : ТАК 80л отримаВ .Де 20? ЇХ ТАКОЖ ОТРИМАВ, просто не сказали, а що 80 ХІБА не отримав? Відповідь має бути точна без "двохмисленності" 22А+Х.
Учениця, теж донька
Нормальне питання. Хіба донька не отримує від батька 22 аутосоми? І навіщо щось собі уявляти. Було конкретне питання і дві відповіді - одна вірна, інаша - ні. Для мене це питання одне з найлегших і зрозуміліших
crab55
Питання нормальне. Але правильна відповідь тут повинна бути "обидва неправильні". Сперматозоїд несе в собі 2 типи набору: 22А+Х або 22А+Y. Просто 22 аутосоми статева клітина не може нести (хіба що мутована).
Коментувати
Аноним
Яке вiдношення до бiологii мало завдання №32?А завдання №11-13, як на мою думку , взагалi були важкими як для таких, якi учнi зможуть зрозумiти змiстовно.
Експерт
Для Аноним: У програмі ЗНО-2018 є питання про центри походження культурних рослин (питання № 32), так що відношення до біології це питання має. Щодо питань 11-13 - складнуваті, але, якщо людина готувалася та вміє логічно мислити, то розв"же ці тести.
Вчитель
Центри походження культурних рослин Вавілова вивчаються у школі навіть не в профілі. Запитання цілком доречне і зрозуміле. А якщо учень знає, що маслини з Греціі, то і легке.
Коментувати