Osvita.ua ЗНО Відбулось зовнішнє оцінювання з біології
Відбулось зовнішнє оцінювання з біології

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть оголошені 5 червня

Відбулось зовнішнє оцінювання з біології

В Україні розпочався третій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У понеділок 4 червня відбулось тестування з біології.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з біології складався з 48 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 120 хвилин.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з біології.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з біології дорівнює 80 балам.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у вівторок 5 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з біології відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 14 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з англійської мови у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 15 червня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 8 червня подати заяву до регіонального центру оцінювання якості освіти про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткове тестування з біології відбудеться 5 липня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З БІОЛОГІЇ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.06.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Объясните, может, я чего-то не знаю!? В 28 задании,как по мне, нет ни одного правильного ответа. Почему в министерстве считают, что если шарик лопнул один раз при просмотре мультфильма то сразу вырабатывается условный рефлекс? Вспомните собаку Павлова, сколько попыток ему потребовалось для достижения условного рефлекса? С первого раза не получится, ну вот никак.
Настя
Для Ольга: там писало:»і всі наступні рази при перегляді того мультика вона плакала»,треба уважно читати)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!