Відбулось зовнішнє оцінювання з біології

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть оголошені 5 червня

Відбулось зовнішнє оцінювання з біології

В Україні розпочався третій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У понеділок 4 червня відбулось тестування з біології.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з біології складався з 48 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 120 хвилин.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з біології.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з біології дорівнює 80 балам.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у вівторок 5 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з біології відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 14 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з англійської мови у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 15 червня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 8 червня подати заяву до регіонального центру оцінювання якості освіти про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткове тестування з біології відбудеться 5 липня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З БІОЛОГІЇ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Объясните, может, я чего-то не знаю!? В 28 задании,как по мне, нет ни одного правильного ответа. Почему в министерстве считают, что если шарик лопнул один раз при просмотре мультфильма то сразу вырабатывается условный рефлекс? Вспомните собаку Павлова, сколько попыток ему потребовалось для достижения условного рефлекса? С первого раза не получится, ну вот никак.
Настя
Для Ольга: там писало:»і всі наступні рази при перегляді того мультика вона плакала»,треба уважно читати)
Коментувати