Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Мова диктора і українською, і англійською мовами була чітка і зрозуміла, а саме завдання – ні. Багато слів було не чути, їх з’їдало, дикція спікерів була жахливою. Я не почула половину з того, що говорили на записі через ехо, на останніх партах було погано чути, в одній з аудиторій диск узагалі зажувало.
Ірина
Аудіо дуже поганої якості. Із сусідніх кабінетів було чути звуки, відлуння не дало змоги розібрати текст. Цю частину зно через таку якість необхідно анулювати! Київ, Голосіївський район, ліцей 227.
Надія
По-перше, в аудиторіях якість звучання аудіо була незадовільною! Абітурієнти не чули значну частину текстів. По-друге, готуючись до аудіювання, вони слухали носіїв мови, а, складаючи сьогодні ЗНО, мали налаштуватись на аудіо, начитане людьми, які неякісно імітували англійський акцент.
Тарас
Експеримент з аудіюванням пройшов жахливо, імітація англійського акценту просто смішна. До таких експириментів потрібно краще готуватись, тому що це впливає на майбутнє абітурієнтів і на репутацію зовнішнього незалежного оцінювання.
Юля
Жахливий запис аудіювання,невнятне вимовляння слів,через це пів школи незмогли зрозуміти текст,прошу зрозуміти мене,але це неподобство,ми цілий рік витрачаєм гроші на репетиторів і в результаті нам навіть не дали людину яка зрозуміло прочитає завдання. Окрім того в більшості шкіл немає обладнання і ніколи не практикували аудіювання на уроках,яерез жахливий запис полетіла части зі слухання.
Ирина
Все дети выходя с ЗНО жаловались на аудирование. Качество воспроизведения текста - отвратительное, невнятно, как с полным ртом из унитаза.
Анастасия
Извините, товарищи, но это полный провал! Как можно оценить качество воспроизведения по одной фразе на украинском языке, сказанной со скоростью улитки, если речь дикторов звучит как ускоренные упражнения на дикцию с орехами во рту? Естественно, ещё и не слышно задним партам. После просьбы увеличить громкость случилось страшное: к речи присоединились странные звуки колонок, а до кого-то доносилось одно эхо вместо текста. Будем честны: долой такие эксперименты. Я за консервативные методы проведения ВНО.
Софія
Сьогодні написала ЗНО з англійської мови. Крім того , що половина аудіювання була промямлена, більшість слів які були використані у ЗНО не були включені до шкільної програми. Крім того, що я ходила на додаткові заняття і витрачала гроші своїх батьків, тепер у мене нервовий зрив. Здаючи всі попередні ЗНО не менше 175 балів, зараз набрати 169 - це соромно. Дякую, через ваше ЗНО я або втрачу цілий рік, або буду витрачати гроші на платний вступ до вузу і ці гроші підуть до кишень тих, хто складає ЗНО і включає аудіювання без належних приладів і вибравши людину у якої припухший язик.
Вікторія
Якість звука на аудіюванні була дуже дуже жахливою!!! Взагалі нічого не було чути: фонило, з’їдало!
Марина
Эксперимент с аудированием полностью провалился. Очень обидно!!! За этими "играми" стоят судьбы детей. И как его оценят??
Сніжана
Якість проведення аудіювання просто жахлива!!!Половину слів взагалі неможливо було розібрати.Шкода,що через недбалість влади змушені страждати звичайні абітурієнти."Дякуємо" за зіпсовані результати.
Марія
Тестовий аудіозапис українською мовою та англійська мова диктора були з нормальною якістю, а ось власне аудіювання — жахливо. До того ж про право подати апеляцію нам повідомляють, а про право написати скаргу на якість звукозапису я дізналася лише тоді, коли вийшла з пункту ЗНО, і моє право на подання скарги таким чином зникло. А ще мені здається, що можна було постаратися і все ж знайти носіїв англійської мови для цих записів. З восьми текстів, здається, лише один був від носія. Але поки що не будемо вимагати таких висот. Поки що хочеться, щоб аудіо хоча б записували не на диктофон із 90-х.
Аня
Как тут могут быть хорошие баллы? Когда ужасная аппаратура и невыносимая речь диктора, ничего не понятно и плохо слышно.
Lena
Для Аня:
Lena
Для Аня: очень обидно. Нужно писать письма об анулировании аулирования
Коментувати
Діма
Чому на пробному ЗНО було все чудово і зрозуміло чути, а тут, ніби з повним ротом розмовляли? Загалі нічого не було чути.
Доріс
Так, я готувалась до ЗНО. Але я не готувалась до прослуховування аудіозаписів в естримальних умовах. На пробному все було чудово (окрім того, що запис був обірваний). Але тут. Я не говорю про те, що з інших кабінетів було чути звуки. Я втратила половину сенсу того, що говорили люди на записі, через ехо. Я не могла зрозуміти суть саме через ехо. Ось так УЦОЯО дбає про якість зовнішнього незалежного оцінювання? Якщо ви нічого з цим не зробите і діти постраждають через вашу безвідповідальність, навіщо тоді взагалі ЗНО? Відразу скажіть, щоб діти платили гроші і не переживали, не спали ночами, готуючись, а потім їх завалювали тим, що від них не залежить.
Андрій
Да ви там не чокнулись із аудіюванням?Завдання само по собі не важке, але якось треба ж забезпечити апаратурою. Прийшов на ЗНО і лише окрім пердящого басу нічого не чув (Да такий бас навіть Muse не може викрутити на live performance). Це просто щось... Поексперементували і всрались. Дякую вам за те, що намутили фігню і злили нас.
Таня
Спочатку аудіювання син чув лише бу-бу-бу, потім колонки підкрутили стало трохи ліпше, невже не можна було протестити обладнання та проконтролювати якість звуку? Стидобище, скільки балакали за це аудіювання і зробили через ж..., полегшили нашим дітям життя(
Олександр
На пробному і демонстраційному записі все було чітко й зрозуміло... На ЗНО ж - ніби паралон у роті. Про зміст залишається лише здогадуватись, незрозумілий акцент, невимовляння звуків... Куди це годиться?
Полина
Качество записи аудирование ужасное, слова были невнятными, диктор постоянно спешил. Из за того что на весь класс было 2 колонки, звук ужасно рассеивался. Если бы каждому выдали наушники, таких проблем не было б. Стыдно за то, что из-за нововведений начальников УЦОЯО, которые прослушивали записи через свои айфоны и макбуки постарадали обычные дети, кто слушал через колонки за 200 грн и у которых в школе даже нету компьютеров, что бы подготовиться к зно.
микола
перш ніж записувати слухання на зно треба було вийняти член із роту. дякую чувак, я знайду тебе по IP адресі й витягну той член, бо сам цього зробити не можеш.