Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Коля
Вони так говорили,як напхали в писок галушок!!! Шановні, це нормально дати нам таке аудіювання? Чим ви думали? Як ви взагалі пропустили такий матеріал? Та ГАНЬБА вам!!
Катя
Хотілося б поглянутию, чи пройшли б таке аудіювання самі корінні американці чи англійці. Таке враження ніби спікерів шукали по одному критерію "ті,хто не вміє чітко говорити"/"ті,хто не ходив до логопеда" Жах, жах і ще ращ жах. Це завдання ніяк не визначає рівень знань учнів, а лише псує психіку иа впевненість у собі. Може це якесь спеціальне знищення абітурієнтів? На що ви розраховуєте? Які результати? У нашій державі тисячі розумних дітей, яких просто губить наша система оцінювання. А де ж обіцяні лігофонні класи? Де навушники? Безглуздя та низькість
Дария
Во время проведения ЗНО по английскому языку досталось место на последней парте, что только усугубило всю ситуацию. Украинская речь диктора была чётко и внятной. И медленной, что не мало важно. Когда же началось само аудирование, все было очень плохо. Слишком быстрая речь. Невозможно было разобрать начало и середину текста. Диктор будто иногда заикался. Невозможно было понять целые предложения! Некачественное устройство воспроизведения звука отдавало дикими басами на всю аудиторию,из-за чего не было слышно многие слова.
Oks
"Спаплюженні сподівання" Скільки текстів пестріло у виданнях та інтернеті щодо ЗНО з англійської, скільки сподівань і надій щодо аудіювання.. Але знову тим же місцем, на тіж граблі. Дітям, які з задоволенням слухають і розуміють пісні, фільми, живу мову іноземців - упало на вуха псевдоаудіювання ЗНО. Посмішки інструкторів на виверти косноязичного запису "спеціалістів’ з англійської чи то якість самого запису. Шоковані дитячі обличчя. І одне питання? Де знайшли людей з таким жахливим вітчизняним акцентом і наявністю проблем з артикуляцією що записали ці тексти? Единий текст з 8 спропоглися зрозуміти з першого разу. І це відгуки дітей, для яких інші завдання були легкими. Дітей, що володіють мовою на достатньому рівні, щоб спілкуватися з іноземцями. Тож постає питання, а яку мову вивчали укладачі ЗНО. Точно англійську?
Iryna Kozak
Як ви взагалі записували аудіозапис?? В підвалі з апаратурою старшою за вас? А диктори взагалі ніби перший раз бачили англійські букви і при цьому жували щось... і все це робилось поспіхом , ніби за ними женуться... Як взагалі можна було допустити такий аудіозапис?? Страшенне ехо... з останніх парт взагалі нічого було не зрозуміло... Просто взяли і перекреслили результати всім абітурієнтам, велике дякую... Ви або зарахуєте ті завдання всім як правильні, або анулюєте... Також були присутні помилки в написаннях завдань: atractions замість attractions i emotiCons замість emotions... Не розумію, не можна було перевірити завдання і аудіозапис??
m.k
Для Iryna Kozak: нехай краще зарахують всі правильно, тому що є діти які зробили аудіювання і це буде не справедливо якщо його анулюють. Це також бали які стали для когось вирішальними.
Коментувати
Ірина
Добрий вечір. Сьогодні відбулося ЗНО з англійської мови. Хочу повідомити про нечіткість звуку під час аудіювання. Я втратила 10 балів, незважаючи на те, що всі інші завдання виконала правильно. Візьміть, будь ласка, до уваги моє повідомлення Just now ·
Володимир
Шановна Лілія Михайлівна! Прошу Вашої особистої уваги щодо ЗНО з англійської мови. А саме прошу переглянути запис аудиювання з англійської мови, так як під час проведення ЗНО дітям був незрозрозумілий текст через погане нечленороздільне читання. До початку аудиювання була перевірена система звуковідтворення, протокол був підписаний зразу після вступного слова УЦОЯО, яке справді звучало якісно, але після прослуховування перших речень власне тексту учні впали у розпач, оскільки вимова при читанні була нечленороздільною. Прошу звернути увагу на цю ситуацію та провести оцінювання з урахуванням неякісного проведення аудиювання.
Світлана
Для Володимир: А вона цe читати будe?Цe трeба у Фeйсбук і максимальний рeпост,то можe дійдe
Коментувати
Антон
Дуже розчарований в цьогорічному ЗНО з англійської мови.Такої якості звуку я ніде ще не чув.Мало того,що спікери жували свій текст,та ще й якість запису була жахлива.Колонки нібито знайшли в капсулі часу, а саме аудіювання записувалося у вакуумі.Все,що я міг чути це початок та кінець речення.В результаті більшість запитань довелося прото вгадувати.Як на мене,це найбільший провал за всі роки тестування.Можна цілу ніч аплодувати стоячи.
Іра
Отак УЦОЯО обладнали пункти ЗНО аудіотехнікою!!Цікаво на що пішли виділені кошти з бюджету?? Ахахх ну звісно не на таку дрібницю як ЗНО з англійської мови 2018року!!
Андрей Хаврюта
Підписуюсь під кожним словом про якість аудіювання. У колегіумі №16 міста Кам’янське усі абітурієнти скаржилися на те, що звук у колонок був просто жахливим. Та і моя аудиторія не стала вийнятком - я не чув майже половину із того, що казали люди. Я просто не розумію, як можна проводити настільки важливий для абітурієнтів захід на настільки байдужому рівні.
мрія
Виявляється навіть в освіті нема людей які працюють на совісь!!Бідним дітям які ще нічого не мають в тому житті в один раз взяли і переклеслили всі мрії про омріяний вуз,бюджетне місце і подальші плани! Для когось цей іспит був одним з головних і потратили на нього не один день і не одну недоспану ніч,тай пішло немало грошей на репетиторів! Дуже жаль,що УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ЯКОСТІі ОСВІТИ-ГАМНО! Віднеслися дуже лояльно!!
Александр
Уважаемая госпожа министр!Прошу обратить Ваше внимание на катастрофическую ситуацию с проведением ЗНО 2018 по английскому языку в разделе listening.Участники тестов просто в ужасе от качества аудио-материала и от технического уровня проведения.Подумайте сами как можно одинаково качественно слышать СЛОЖНЫЙ текст с первой и последней парты не говоря уже о качестве и воспроизведения с разных аудио-устройств.Такой ответственный тест как ЗНО должен проводиться на высоком уровне в данном случае ТОЛЬКО С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ ИНДИВИДУАЛЬНЫХ НАУШНИКОВ И КАЧЕСТВЕННОЙ АУДИОЗАПИСИ,иначе качество теста просто нивелируется!Я как родитель участника ЗНО 2018 обращаюсь к Вам с просьбой проконтролировать сложившуюся ситуацию.По моему мнению,к которому я уверен присоединятся тысячи участников теста ЗНО по английскому языку,для справедливого оценивания нужно аннулировать результаты тестов в разделе listening.При всем уважении к Вам и Вашей работе ее нужно делать качественно от этого зависят будущее наших детей!
Lena
Для Александр: абсолютно солидарна. Очень обидно, что сильные ученики могут пострадать . Да и несильные тоже. Я- за анулировать
m.k
Я не згодна з анулюванням результатів, є діти які зробили аудіювання і ці бали стали для них вирішальними це буде не справедливо!!
Коментувати
Sunshine
Аудіювання - це повний провал. Ще один доказ того, що в нашій країні нічого не робиться на совісь. З бютжету виділилось чимало коштів на це так зване нововведення, і в результаті в нас в аудиторії на мене чекали колонки, які, напевно, років на 5-10 старші за мене старші. Запис на диску був жахливим, як на мене. Диктори читали надзвичайно швидко і нерозбірливо. Склалось враження, що це записувалось явно не в проесійній студії з професійними дикторами. Це неприпустимий рівень якості для тогого важливого іспиту. На демонстраційному і пробному зно була набагато вища якість і помiрна швидкість читання. Та й запис звуку був кращий, бо на зно весь час фонило, відлунювало. Ще мене обурило, що для перевірки якості був повільний запис на українській мові, а для тестів все навпаки. Дуже жаль втрачених балів. Англійська перекреслила шанси вступити до омріяного вишу на бюджет. Адже я рік готувалась, витрачала кошти на додаткові заняття і до аудіювання готувалась теж і от...Маємо те, що маємо.
Цветок
Про таке ЗНО можна сказати тільки одне,що підготовка нікудишня,ніхто не перевіряє якість ЗНО,бо всім все одно!!хтось склав,хтось десь записав і нехай буде, нікого не цікавить як його будуть писати,слухати! Так як і все зроблене через одне місце!!А в кінці скажуть,що це проблеми абітурієнтів,бо вони не змогли підготуватися нормально до ЗНО
Катя
Аудаювання- це просто жах. Звукозапис був нечітким, змазаним. Диск взагалі вмикався сам. Багатьом аудіювання псує бали! Зробить щось! Його треба або анулювати, або провести його ще раз, але в належних умовах!
Анна
Это просто кошмар!У нас все никак у людей, неужели так трудно было сделать адекватную запись и как-то продумать условия аудирования? Одни дебилы сидят сверхв и законы пишут, а до ума довести мозгов не хватает!У детей нервные срывы после ваших контролей знаний.Себя контролируйте, умники!
Ростислав
Аудирование ужасное!Не слышно что говорит диктор,такое ощущение что запись записывали в комнате общаги на ноутбук.Диктор при этом шепелявил и как будто что то жевал,у 5-ти летнего мальчика и то произношение чётче!Просто не понятно если вы ввели этот контроль знаний то почему бы не сделать его нормальным!Как вы можете вообще пропустить такую аудиозапись на ЗНО,что это вообще такое,это просто бред!
Дана
Які дибіли записувпли це аудіювання??!!Це позор!!Бідні діти! І після цього ви ще можете говрити про якість освіти!Мало того що на пробному діти заплатили гроші і аудіювання було обірвано,так ви ще й на ЗНО зробили таке ГАМНО,що стидно!!
Елизавета
Что за издевательство, а не аудирование? Ужасное качество звука, нет не так, отвратительное! Диктор спешил, слова говорил не внятно, не четко. На пробном и демонстрационном звук был отличным, в этот раз что?? за 2 месяца зубы выбили диктору? Почему из-за безответственности тех, кто формировал аудирование должны страдать дети? Все массово рыдали после экзамена из-за того, что завалили аудирование. Проверяющих не смутит тот факт, что работа, написанная на достойном уровне попросту посыпалась из-за первой части? И второе, запись на сайте значительно отличается от той, которую услышали тысячи абитуриентов в разных областях Украины, на кону у которых стоит их будущее.Позор!
Елена
У нас была та же проблема со звуком. В некоторых аудиториях запустились диски не с первого раза. Ужасно фонило. Очень многие расстроились на аудировании и дальше наделали ошибки, которых могло бы и не быть. У многих оценка идет в ДПА. И что все было сделано для детей? Зачем проводить если Вы не можете нормально все организовать.