Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антоніна
Приєднююсь до коментарів.Аудіювання було жахливе.Вимова не чітка,важко разібрати бурмотіння.
Андрій
Добрий день, не можна анульовувати результати аудіювання, адже є ті,хто справився добре, і вони є для них дуже важливими. Всі були в рівних умовах, тож буде несправидливо анульовувати чи зараховувати всім.
даша
Для Андрій: рівні умови? У вас теж на деякий час запис перестав працювати? Чи нам тепер втрачати бали за те,що якість була поганою? Хто в цьому винен? Діти?
Ирина
Равные условия не были обеспечены в рамках одного пункта сдачи ЗНО или даже одной аудитории. Просьба включить громче ибо не слышно, была проигнорирована с комментарием " мы будем мешать другим". Везде была одинаковая аппаратура? Что-то я в этом сомневаюсь. Харьков. И дело даже не в деньгах и репетиторах. Это не повод к стенаниям. Но сам факт, что детей НЕ ГОТОВЯТ к такому качеству записи. А ошибки в самом тесте (59 задание, как пример) это таки "здрасте, приехали".
Коментувати
Ирина
Качество кодирования желает быть лучшим Это был кошмар, дети ничего не слышали, запись повторяли, но до конца записи не было. Это был позор. Если нет возможности провести аудирование правильно - не делайте это вообще.
Ірина
Жахливе і незрозуміле аудіювання!Нечістка вимова,шум,на задніх партах важко розпізнати бурмотіння диктора.Коли репить запис важко зрозуміти. Якщо МО не прийме ніяких заходів у дітей не буде можливості отримувати медалі та поступати на бюджет.У цьому році низька кількість абітурієнтів і через жахливе аудіювання їх буде ще менше.На комп’ютері якість зовсім відрізняється,від тої,що була в класі.
Маша
Аудіювання ЖАХЛИВЕ!!! Ніби його записувала людина, що сидить у заколоченій бочці. Проведення жахливе!! Безліч посторонніх звуків, шум за вікном і в коридорі, апаратура не відповідна для проведення такого експерименту! Дякую , МО, якщо ви і далі будете ігнорувати скарги, то більшості дітей не світить ні нормальний ВНЗ, ні бюджет, ні медаль. В мене могло бути всього декілька помилок на весь тест, але половина аудіювання перекреслила все. Давайте не мовчати і шукати способів докричатись до них, поки не пізно. Це ЗНО - ГАНЬБА!
Галина
Шановні абітурієнти та їх батьки! Погоджуюся з кожним коментарем стосовно аудіювання! Учора наші діти і ми разом з ними пережили несказанний стрес! Моя донька сиділа на робочому місці #15, не почула половини зі сказаного, хоча аудіювання з ’FCE for schools’ при підготовці до ЗНО виконувала вправно. Ми не можемо цього так залишити! Треба масово писати офіційні звернення в МОНУ та УЦОЯО з проханням або анулювати розділ аудіювання чи окремих частин, або зарахувати всім як правильний результат. Разом ми можемо щось змінити! Долучайтеся, активні та небайдужі! І хай допоможе нам Бог!
A
Для Галина: тобто апеляцію? Я вважаю, що дійсно потрібно ії писати!!! Можливо дійсно все вийде!!
Коментувати
Егор
Без аудирования у меня могло быть 185+.Спасибо вам огромное за проделанную работу. Такое ощущение,что записывали где-то в подвале,попутно заливая диктору в рот воду.
Ольга
Чи пише хто скарги до МОН чи УЦОЯО? Чи тільки поскаржемось одне одному у відгуках і все?
Ганна
Для Ольга: я писала на пошту уцояо та свого регіонального центра
Коментувати
Бубенщикова Юлия Валерьевна
Ужасное аудио текста для аудирования. Прослушать дали 1 раз вместо 2. Ребенок выбрал английский будучи уверенным в знаниях по результатам оценок, пробного Зно, олимпиад, а вышел в шоке. Наделал много ошибок именно в тестах, касающихся аудирования. Считаю надо делать или повтор или вообще отменить раздел аудирования.
Анна
Аудіювання було жахливим.Голос диктора або навмисно спотворили, або це просто людина з вулиці. На дитину жаль було дивитись коли він вийшов з аудиторії. Наскільки впевнений і спокійний йшов на екзамен і переляканий вийшов з нього. Бо зазвичай вільно розуміє фільми,програми, співрозмовників англійською,та й пробне ЗНО з англ. ,всі репетитори казали ,що нам нема чого турбуватися. А тут таке "жування язика"!Такий стрес для дитини. Думаю ,що частину аудіювання потрібно виключити із оцінювання знань з англійської
Валентина
Перш ніж проводити експерименти на дітях, треба було тому, хто їх придумав самому прослухать і чи впорався б він із завданнями аудіювання при такій якості запису! Діти- це не кролики, а майбутнє нашої Держави, яка так підло поступає з абітурієнтами.
Анастасія
Вместо того, чтоб вводить нововведения, ЛУЧШЕ БЫ НА ВЕРХУ ЯЗЫК САМИ ВЫУЧИЛИ БЫ! 59 задание,сочинение, второе условие - atractions! Как вы это объясните? Опечатка?или может сами не знаете как правильно... нет слов просто, я в шоке
**
Спасибо, дорогое Министерство Образование. Без аудирования было бы 180+. Спасибо, что делаете всё для того, чтоб завалить детей, спасибо за испорченный нервы.
Катерина
Речь в записи по аудированию была нечёткая!!! Потеряла 7 баллов из-за этого! Млжет можно как-то пойти навстречу и засчитать это аудирование??? Как-никак,проблема была именно в записи,а не во мне... обидно,очень. Буду писать апелляцию
Світлана
Цікаво,чи хтось ці нарікання почує! Тe,що аудіювання провалeно,вжe факт.Як так можна,цe просто жах.Пропоную всім зарахувати бали за аудіювання, або додати хоча б по 5 -10 балів всім
Мар'яна
Это ужасно!!!! Ужасная запись, ничего не было понятно!!!! Я готова подать апелляцию!
Ліза
Взагалі жах,Шановна пані міністр, якби вам дати таке аудіювання з *божественим* записом, ви б його зробили???!!!!Навіщо дітям давати такий БРЄД Навіщо ви валите дітей своїми *нововведеннями*???!!!
Віталіна
Добрый день или не добрый.Я в шоке от колличества плачущих детей ,выходящих их аудиторий ,после написания английского.Такое ощущение ,,что текст по аудированию читал человек ,не носитель языка ,а просто мимо проходящий.Если. держава собралась уничтожить всех желающих учиться иностранному языку ,то это удалось.Неужели нельзя было найти нормального человека с правильной дикцией и сделать качественную запись текста для аудирования (про индивидуальные наушники и речи нет)хотя у нас все так:учебники с ошибками ,дороги с ямами ,а ученики порой знают больше учителей.Я за ануляцию результатов или зачисление всем ,как правильное.
Яна
Для чого взагалі ввели аудіювання? Шоб показати, які ми класні, вводимо нові реформи освіти. Перш ніж вводити шось нове, переконайтесь що воно на достойному рівні. То просто позорищее!!!! Недоспані ночі, купа грошей і часу на репетиторів і одне аудіювання, неякісне, нечітке, з дивним акцентом вимови, просто перекреслило всі мрії і задуми багатьох абітурієнтів. Надіюсь, вас буде мучати совість і спати ви не будете ще довго, власне, як і ті абітурієнти! Я вимагаю або анулювати аудіювання або зараховувати все як правильні відповіді!!!
Оля
Я незадоволена якістю звуку аудіозапису. Взагалі жахливо записано, ніби записували в якомусь підвалі. Не думаю, що у всіх завданнях читали корінні спікери. Мало того, що погано записано, то ще й по школі шумно ходили вчителі, в інспектора дзвонив телефон!!! Як взагалі можна було таке допустити до зно?! Хотіли зробити експеримент - зробили. На дітях. І так стресу купа від підготовки, від процесу, то ще й аудіювання було нерозбірливе, "скомкане" і неякісне. Я надіюсь, що ви візьмете ці всі думки до уваги!