Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрей
Поддерживаю предыдущих участников. Считаю, что аудирование полностью провалено ОРГАНИЗАТОРАМИ. Уверен, что никто из ответственных лиц не оценивал акустические характеристики помещений на предмет адекватного восприятия человеческим органом слуха звуков из динамиков, никто не оценивал качество оборудования и т.д. Просто- напросто взяли в работу тот шлак, который был в центрах проведения. И ЭТО СДЕЛАЛИ ВХОДНЫМ ТЕСТОМ, ПОСЛЕ КОТОРОГО ДЕТИ ПРОСТО "ПОСЫПАЛИСЬ" Кто нибудь в МО отдает себе отчет в том, что к их нововведениям деьи готовились и делали это правильно и усердно, понимая, сто от этого зависит их дальнейшая жизнь. Там, однозначно, должны полетать головы. Но, самое главное, МО ПРОСТО ОБЯЗАНО ИСПРАВИТЬ ЭТО! И не в следующем году, а именно сейчас, тем выпускникам, которых СО просто представило!
Неля
Віднімати бали за аудіювання(навіть жахливе)-це не справедливо!Адже деякі плюси все ж таки діти здобули!Нехай опускають прохідний бал!Нижчим роблять,тоді буде шанс!А так вибачте,завданнями з помилками!Це нормально?Уся Україна в шоці!Діти плачуть,батьки нервують!!!
Саша
Прохідний бал треба зробити набагато нижчим! Згодна!
Коментувати
Юля
Завдання 18 (Harvest Festival), діти знають, що на Хеловін потрібні гарбузи (pumpkins на оголошенні), scarecrows - опудало або страховисько, цілком нормально для хеловіну, і October (місяць в якому проводиться Хеловін) дуже хитро і підло ви зробили із цим завданням Також в 24 питанні як і arrange, так і change підходять Висновок: - жахлива вимова спікерів та якість самого запису - двозначність відповідей - помилка у 59 завданні, яка збила багатьох дітей Це рівень всеукраїнського тесту ЗНО, який вирішує долі багатьох людей. Браво!!!
Катя
Для Юля: і слово ,,atractions,, в листі!
C
Багато завдань дійсно мають двозначну відповідь. Чесно кажучи, мало відображаючи реальне знання мови. Скоріше, це перевірка на логіку. Можливо я, як педагог, чогось не розумію?
Коментувати
Олеся
http://osvita.ua/test/60974/ вот и ответ. Хотя, если честно другой и не ожидался. Увы. Печалька.
Лана
Завжди мріяла сказати, що в міністерстві працюють одні прибахані на голову ідіоти. Я звичайно розумію, що ви хочете бути проєвропейськими, правильними і т.д Але ж ви ДЕБІЛИ. Оснащення аудиторій для якісної процедури проведення відсутнє, диктори говорять так, наче їм роти напхали варениками. Тексти - взагалі окрема тема. Ми ж кожного дня тільки й говоримо про подорожі на місяць. Теми не актуальні.
KarinaAnn
ЗНО з англійської мови ставить дітей в нерівні умови!! Комусь пощастило і колонки були непогано якості, комусь не пощастило і колонки весь час крихтіли, що ускладнювало виконання роботи!! В тій аудиторії, де я складала ЗНО колонки на 3-х останніх завданнях спочатку заїло, а потім вони взагалі припинили працювати!!!! Проблему хоч і вирішили ( принесли інші колонки), але це був такий стрес!! Деякі завдання були жахливими, з відповідями яких я б посперечалась....
Оксана
Зробили аудіювання діти, яким пощастило слухати хороший запис текту. А як бути іншим? Хто відповість за цю безвідповідальність? Як себе почувають діти, які готувались до ЗНО і надіялись вступити до омріяного навчального закладу? Я бачила сльози дітей і педагогів! Діти, які розуміли, що провалили аудіювання, ще мали зібрати усі зусилля, опанувати себе і виконати інші завдання. Нечувана халатність! Потрібно провести повторну сесію та покарати винних! Можливо, звернутись на телебачення?
Helen
Для Оксана: вже звернулися
Оксана
Я телефонувала на гарячу лінію урядового порталу за номером 1545! ( Потім 0) Реєструвала скаргу! Більше скарг - більше шансів вирішити проблему!
Коментувати
Ганна
1.06 я складала зно з англійської мови (307 школа, 1 аудиторія) та умови його проведення були незадовільними. По-перше, школа не змогла забезпечити якісним обладнанням для виконання завдань аудіювання (перед самим початком іспиту комп’ютер перестав працювати, інструктори змушені були принести ноутбук; колонки були просто жахливі- дуже голосні та із підвищеними басами, речення зливались в одне). По-друге, якість запису я вважаю незадовільною через вимову дикторів. Коли ввімкнули запис для перевірки з українським диктором, то було більш-менш зрозуміло, але далі... жах. По-третє питання 4 та 6 є досить суперечливими, адже, прослухавши запис ще раз вдома в нормальних умовах, я прийшла до висновку, що обидві відповіді, які є у варіантах, - вірні. Таким чином, зно не показало моїх РЕАЛЬНИХ знань завдяки жахливій організації та неправильно сформульованим питанням. ДЯКУЮ!!!
Ярина
Дякую, шановне МО, за "чудове" аудіювання. Навіть на першій парті я прислухалась, аби почути хоч щось ! Як можна було давати таке дітям, якщо навіть досвідчені вчителі не могли зрозуміти, про що йдеться. Мало того, що вимова диктора була нечітка та дуже швидка, так ще й магнітофон постійно рипів. Сором Вам, за таку безвідповідальність.
Qundola
Ребята, это фиаско! Все ЗНО по англ. за прошлие года писал стабильно 180+, а на этом написать на 150 - будет счастьем. Аудирование неприлично плохо реализовано, школы да и сами учителя неготовы к подобным новшествам. Марафон на 30 минут, не отвлечься, не выйти, даже не покашлять ибо каждый звук нужно уловить и других не подставить. Этим экзаменом недоволен! Хотел поступить на бюджет, плакала моя мечта.
Ирина
Для Qundola: мечта еще не плакала... возможно, ее придется отложить на год... а вот в ДПА и аттестат кто-то может таки получить "красоту" неисправимую.
Анастасия
Ну, у меня выходит 190+) Но аудирование реально было отвратительным. По сравнению с международными экзаменами, на которое МО равнялось в этом году, это было полнейшее дно.
Наталія
Умови проведення ЗНО з англійської мови ЖАХЛИВІ. Так образливо,що діти дійсно готувалися і моя дитина готувалася і не рік, а за безвідповідальність МО діти втратили можливість поступити туди,де мріяли.
Коментувати
Nikitosina
Ужасный тест в этом году! Полтора года готовился к ЗНО, но когда с первых же заданий становится понятно, что на высокий балл нет смысла надеяться, то и сосредоточиться уже не выйдет . Запись звука нормальная, только вот она не предназначена для прослушивания через динамик и в неподходящем помещении. В последнем тексте вообще мрак, к примеру, диктор в слове "eighteen" поставил ударение на первый слог, что не сходится с оксфордским словарем. Потому легко было перепутать с "eighty". Таких моментов масса. Конечно, такое аудирование сказалось и на дальнейшей концентрации учеников, и на результатах. Ставим хэштэги: #скасуватиаудіюваннявзно
Qundola
Для Nikitosina: +
Катя
+
Коментувати
De Libertate
Я увесь рік робила складні аудіювання за книгами з Великобританії допускаючи мінімальну кількість помилок. Я була готова до будь-якої складності завдань, але не до перевірки мого слуху на розпізнавання англійської серед якихось поторонніх шумів.Деякі діти в істериці просто почали плакати. І ніхто на той момент не був готовий зривати зно і йти кудись скаржитись. По друге, завдання про свята. Звідки я маю знати коли проводиться Harvest Festival і що воно таке. Программа зно не передбачає обов’язкове знання якихось фестивалей. Вкрай незадоволена нововведенням і деякими завданнями. В мене лише одне питання - як міністерство освіти може ігнорувати такі кількісні скарги?Мабуть оце і є "усе для людей."
Danylo
Для De Libertate: по поводу праздников, никто от вас и не требовал их знания. Суть задания была в том, что бы по контексту выяснить тему мероприятия. Конкретно в Harvest Festival была загвоздка в том что Halloween отмечается 30 октября, а не 5. К тому же, где вы видели что бы на хэллоуине было сено (hay) ?
Оксана
сено на Halloween очень даже используется!
Оля
Для Danylo: діти вчили англійську мову, а не свята!
Коментувати
De Libertate
Доброго дня, шановні абітурієнти та батьки. Я хочу висловити свою думку щодо проведення зно з англійської. По перше, підтримаю думку щодо поганого аудіювання. Диктора, що розмовляв українською, було чутно добре. На запитання про те, чи добрий запис - усі відповіли так і інструктори розписалися. Але починаючи з 2-го завдання про погоду, склалося відчуття, ніби люди під час запису щось у роти собі понапихали. А у дівчини ще й жахливий акцент. Не віриться, що на диску записані носії мови. Через шуми та баси слів майже не було чутно. Частина "Сприймання мови на слух" переиворилася на гру "Інтуїція".
Катерина
Це знущання, а не аудіювання! Неможливо уло розібрати про що говорять ці "native speakers"!!! Шум за вікном, на коридорі! Стара техніка, яка жахливо рипіла. Інструктори говорили між собою, що унеможливлювало сприйняття аудіо. Всі відповіді були поставлені просто з логіки, адже розібрати цю мову було справжнім випробуванням! Найкращим рішенням буде аналювати розділ аудіювання ао зарахувати всі відповіді правильними!
Аліна
МО, через не чіткість та жахливість аудіювання, я і багато моїх однокласників, які добре вчились і знають англійську, полетіли з медалів і навіть попрощалися з можливістю навчатися на державному! Я вас благаю, анулюйте розділ аудіювання або зарахуйте його усім як равильне! Це й справді було найжахливіше аудіювання, яке я чула!
Максим
Щодо аудіювання. На мою думку пройшло не погано, а навіть цілком нормально. Щодо сторонніх звуків, то їх навіть у міжнародні тести додають навмисне. (https://www.youtube.com/watch?v=5rWPB8qo9Y4 на 1:24). У мене та усіх моїх однокласників аудіювання пройшло без технічних проблем. Живу я не в Києві чи іншому обласному центрі, а в провінції Дніпропетровської області. На мою думку, проблеми з аудіюванням перебільшують.
*
Для Максим: тому що у кожній аудиторії якість запису різна! У деяких не було навіть сигналу, завдання прослуховувалися один за одним, навіть не розуміючи, коли виділяється час на відповідь, а коли треба читати вже наступне! Ніхто не перебільшує, у кожного різні ситуації, і звинувачувати у чомусь інших-безглуздо
Коментувати
Людмила
Я цілком згодна з усіма коментарями стосовно аудіювання, яке було ЖАХЛИВЕ, не зрозуміло хто і де його записував, постійний шум і не чітка вимова!!! Діти йшли на ЗНО впевнені в собі, а виходили з аудиторій шоковані, розчаровані і злякані. Невже не можна було знайти вчителя з хорошою вимовою, який би прочитав текст у класі??? Краще не робить аудіювання взагалі, якщо так і триватиме далі. Потрібно виключити розділ аудіювання із оцінювання, або ж зарахувати всім як правильне!!!
ostap
Підтримую всі коментарі. Для чого так було познущатися з дітей. Звертаюсь до всіх небайдужих. Прохання відмінити рез. по аудіюванню.
Олеся
Подводим итог. Звук - ужас, некоторые ответы просто угаданы по логике, некоторые - мимо, так как вообще не услышаны в тексте. Все как обычно, хотели как лучше, реализовали через . Думаю, правильным было бы обращаться в СМИ и писать в ФБ министру образования. Запускать флешмоб в поддержку абитуриентов - это красивый жест, но лучше бы подготовить нормальный материал для аудирования, учитывая и то, что и после пробного ЗНО были жалобы на качество записи.
Лариса
Пишіть звернення до РЦОЯО, можливо, тоді нас почують. Аудіювання - жах, купа зіпсованих нервів у дітей і батьків, та й інструктори говорять про погану якість запису. нехай приймають якісь правомірні рішення і анулюють результат або додають усім абітурієнтам бали, які б вони могли отримати при якісному запису