Відбулось зовнішнє оцінювання з англійської мови

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть оголошені 2 червня

Відбулось зовнішнє оцінювання з англійської мови

В Україні триває другий тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У п'ятницю 1 червня відбулось тестування з англійської мови.

Результат виконання завдань № 1-16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», №17-32 частини «Читання», № 49-58 частини «Використання мови» та № 59 частини «Письмо» буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на рівні стандарту або академічному рівні.

Результат виконання завдань всього тесту буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до вишів України.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання № 1-16, № 17-32, № 49-58 та № 59, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація для учнів, які вивчали англійську мову на рівні стандарту або академічному рівні, дорівнює 56 тестовим балам.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту - 72 тестові бали.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у суботу 2 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тестів. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з англійської мови відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 14 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з англійської мови у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 15 червня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 7 червня подати заяву до регіонального центру оцінювання якості освіти про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткове тестування з англійської мови відбудеться 4 липня.

Як розрахувати бал ЗНО з англійської мови

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Я читаю коментарі і не розумію, чому людей не обурює вибіркова справедливість? Чому діти з гуманітарних шкіл які здають ЗНО з математики, фізики. хіміі оцінюються на рівні з дітьми які вчились в школах з математичним напрямком? І нікого не хвилює відповідність програм і навичок? В той час коли англійську мову поділено на два рівня базовий та профільний. Кількість шкіл з математичним напрямком не менше ніж з вивченням англійської мови. Чому для одних предметів враховується поглиблене вивчення а для інших ні? Про які рівні умови можна говорити?
Іван
Для Ірина: Поділ існує лише для ДПА, для ступу у виші використовується високий рівень складності.
Ірина
Так, але для дітей які працювали 11 років і розраховують на медаль бал за ДПА має велике значення. Якщо рівень знань визначають по профільному навчанню, то це має бути застосовано по всіх напрямках
Участник ЗНО
Для Ірина: Если уж рассчитывает на медаль. то должен знать лучше чем тот. у кого этой медали нет! Независимо от профиля.
Коментувати
Петро
Де поділись коментарі? Чому? Чи існує в нашій країні поняття справедивість? Скільки ще буде тривати це знущання над випускниками? Ганьба!!!
Оля
Для чого запроваджувати аудіювання, якщо бюджет нашої країни ще не в стані провести його на належному рівні? Де навушники для кожного учасника? Щоб всі були в рівноцінних умовах. Я сиділа на останній парті і чула тільки хрип колонок і неясне бурмотіння диктора! У всіх решту завданнях тільки 5 помилок, а через аудіо все завалено!!! Через таку кількість скарг, думаю, наступного року аудіювання вже не буде. Чому ми маємо бути жертвами невдалого експерименту??? (м. Львів)
Іван
Для Оля: Всі були в однакових умовах і тому у всіх будуть справедливі бали. ЗНО з іноземню попередніх років цього року не приймається - за що хвилюватися? У всіх будуть низькі бали, якщо ви вважаєте, що неможливо було зрозуміти текст на аудіюванні і дати правильні відповіді.
Оля
Для Іван: всюди була різна якість аудіо, адже технічне забезпечення в пунктах проведення тестування абсолютно різної якості. В цьому якраз і є несправедливість. Комусь пощастило, комусь не зовсім. Я розумію тих дітей, які щось таки почули і відстоюють свої бали, але як бути іншим?
Іван
Там де була незадовільна якість звуку - написано скарги відразу, адже дітям вмикали тестове аудіо з метою перевірки якості звуку і вони могли поскаржитися на погану якість звуку. Те що саме аудіювання було іншої якості - так воно у всіх було іншої якості. Просто хтось виявився підготовленим до живої розмовоної мови, а хтось - ні.
Коментувати
Ирина
Это феерическое ЗНО выявило еще один момент. И родители, и дети оказались не готовы. Мы не ознакомились со всеми правами. Не прочитали о том, что апелляция на процедуру проведения подается сразу же в пункте проведения. Не научили своих детей принимать ответственные решения и бороться за свои интересы, если они нарушены. А всем клянущим друг дружку - сalm down.
Оля
Для Івана: хіба хтось казав, що хоче шари?. Діти готувалися роками і не за програмою школи. Це тільки в нашій країні, яку можна назвати Гондурасом, шкільна програма нічого не дає. Ви, майбуть, не розумієте, що на любому предметі можна "валити" дітей. До речі, кожного року МО підсовує таку "свиню". Будуть і у Вас, Іване, в житті такі моменти, коли буде несправедливість. Але, Вам, чомусь цього не зрозуміти. Не старайтеся виставити себе розумнішим за інших. Вся ця ситуація дуже продумана. Тяжко, шановний, це зрозуміти???!!!. Нічого, Вас в цій країні викинуть тонути ще дуже-дуже не один раз!
Оля
Чому не було металошукачів? І чому правильні результати були в в інтернеті вже після 15.00 1 червня?
Оля
Потрібно АНУЛЮВАТИ бали з аудіювання цього року!! запис був жахливий, сиділа на останній парті - нічого не чула!! це просто жах якийсь!! і що через неякісний запис(тільки 6 тестів я вгадала), мені не поступити у ВУЗ? Коли ми отримаємо інформацію про те, чи будуть анульовані результати з аудіювання, чи будуть якісь додаткові бали за важкий тест??(цей тест був найважчим за останні роки, замітьте! в школі готують до одного, а на ЗНО дають інше... я просто в шоці.) Надіюсь, що щось таки приймуть на рахунок цього ЗНО і в подальшому таких випадків більше не трапиться!!!
Іван
Для Оля: Звісно тест найважчий - тому ЗНО з минулих років і не приймаються цього року до вишів. Всі в рівних умовах. До того ж, зазвичай, іноземна мова йде на вибір - тому у вас є ще один предмет, щоб перекрити невдачу з іноземної. Там вже немаєе аудіювання і ви зможете показати всі свої знання і вступити до омріяного вишу. А шара з іноземної, яка була в минулі роки, закінчилася. Так в житті буває.
Яна
Окей, у многих было плохое оборудование и ужасный звук, из-за чего масса учеников завалили аудирование. Теперь вы хотите, чтобы его аннулировали. Но что делать тем, кто за счёт аудирования получил неплохие результаты. У меня 2 ошибки из 16, если первую часть уберут, то англ считайте что в жопе.
Ирина
Для Иван: Не все выбрали четыре ЗНО. Для Оля: Это не конец света, если не получится поступить в ВУЗ на бюджет. Возьмете gap year и подготовитесь лучше или вообще выберете иную специальность.
Коментувати
Лілія
Для мами: Ніколи не ображайте чужих дітей, бо завтра і Ваша дитина буде в такій ситуації, адже в її житті буде ще не один екзамен, і вона не завжди, в силу певних обставин, буде кращою. Ганьба Вам за приниження дітей, тим більше, що Ви мати.
Mary
У дітей шок, стрес і далеко не кожна дитина змогла опанувати себе і зосереджено виконувати завдання далі. Логіка була вимкнена, концентрація уваги також. І це не є рівнем підготовки дітей, а просто у кожної людини - різний темперамент і поріг хвилювання!!! Хтось про це подумав? Діти це- не роботи без емоцій та страхів!
Олексій
Після адіювання в мого сина пішла кров з носа.Як можна було дальше писати.Ц е просто жах дитина готувалась а адіювання все перекреслило.
Валентина
Для мами: Не потрібно ображати інших дітей, вважаючи їх слабкими. Хто дав Вам на це право? Вам же пояснюють, що діти з високим рівнем підготовки не чули їхнього аудіювання. Чомусь з української мови і літератури не має такого резонансу?! Моя думка така, що це все зроблено навмисно, адже нашій державі потрібен робочий клас (Гройсман), сама Гриневич закликає іти масово вчитися на пекарів. Це їх діти вчаться в Європі, бо вони не з такого тіста, як наші діти. На університети не виділяють стільки грошей на статті заробітної плати, тому їм і треба діти-контрактники. Зараз дуже розумне покоління дітей. Краще мати таких, якими можна керувати. А також керівники МО знають, що дуже багато дітей з високим рівнем знань англійської мови. Тому їх потрібно "знищувати", як жуків. Це не халатність, а продуманий крок на знищення передбачуваних відмінних результатів здачі ЗНО. А це є злочин.
Мама
УВАЖАЕМАЯ ЭКСПЕРТНАЯ КОМИССИЯ ПРИ УЦОЯО. ПРОШУ ОБРАТИТЬ ВНИМАНИЕ НА ТУ ЧАСТЬ ДЕТЕЙ, КОТОРЫЕ СПРАВИЛИСЬ С АУДИРОВАНИЕМ НА ОТЛИЧНО ИЛИ ХОРОШО. Категорично проти вилучення результатів аудіювання! Вилучаючи цю частину тесту в угоду слабким учням,які погано знають англійську,мон порушить справедливість щодо здібних дітей,які добре склали аудіювання(і таких не мало).Чому у них відберуть бали? Чому вони стануть заручниками цієї ситуації?А в подальшому цей прецидент призведе до того,що маса погано підготовлених учнів і їх батьків будуть вирішувати в тестах з кожного предмета-яку частину теста відмінити а яку оставити,бо там,бач,їх діточки погано написали а там добре!І яка буде мотивація в здібних дітей в подальшому,коли вони знатимуть,що в будь який час,будь яку частину теста можуть відмінити? Просимо зважено підійти до рішення з аудіювання!
Оксана
Для Мама: Я теж мама! Моя дитина чудово знає і любить англійську мову! А не відповіла на запитання лише тому, що не чула запису! Справа не в знанні, а в організації проведення ЗНО і нерівних умовах! Я рада, що вашій дитині пощастило. Цікаво, що б ви заспівали б у іншій ситуації?
Ирина
Для Мама: Проблема в том, что даже хорошо подготовленные дети элементарно НЕ СЛЫШАЛИ. Не не поняли, а - не расслышали.
Оля
Для Мама: Зрозумійте, що завалене аудіювання - не обов’язково через некомпетентність учасника, а й через погане технічне забезпечення!!! Хто відповідатиме за цю несправедливість?
Коментувати
Олена
Аудирование провалено Ученики получили стресс Кто за это ответит? Как можно так относиться к своей работе? В нашем городе на пробном зно вообще не открылось аудирование А ведь это платное пробное тестирование А тут опять завал Я надеюсь что в министерстве образования сделают выводы и не будут учитывать аудирование Дети подавлены Родители и педагоги расстроены
Оксана
Для Олена: Віднімати бали за аудіювання -жахлива несправедливість!!! Адже багато дітей вірно відповіли і отримали бали!! У вас совість є?? Чи вас турбує тільки доля вашої дитини, яка не набрала балів?? Не думали про те, що ті, хто ці бали набрав, так само діти. Для них відміна результатів за аудіювання не буде стресом? Нехай опускають прохідний бал!
Оксана
Потрібна повторна сесія та РІВНІ умови написання! Якщо ваша дитина написала перший раз, то добре напише і вдруге! А у вас СОВІСТЬ є?
Коментувати
Александр
Смотрим и делаем выводы http://vnz.org.ua/novyny/vstup/10604-igor-likarchuk-ne-mozhna-provodyty-audijuvannja-u-riznyh-tehnichnyh-umovah
Юрій
Мабуть в Міносвіті також працюють китайці, які зробили аудіювання! Чому наші діти повинні напружувати свої органи слуху щоб дослухатися до їх нікчемної організації процесу аудіювання! Соромно, мабуть і тут треба було скинутись по 200 грн на удосконалення"
Александра
Учусь в английском классе, понимаю большинство акцентов, до самого ЗНО ещё готовилась к IELTS и прослушала множество примеров аудирования. Сидела за первой партой третьего ряда и не было слышно почти ничего — половину слов будто проглотили, и не понятно, из-за качества записи это или из-за произношения "актеров озвучки". Да, в аудировании я допустила всего две ошибки (одну неправильно выбрала потому что запуталась в вариантах ответов), но даже мои знакомые, которые также учатся в классе английской филологии, жаловались на аудирование. И стоит ли говорить, что, судя по всему, ни у кого не было в аудитории полицейского с металлоискателем?
Петро
Тепер постає питання, як усім нам бути далі. Хтось взагалі писав апеляцію, чи скаргу про якість проведення аудіювання? Як краще поступити у цьому випадку? І як бути тим, хто не зміг вчасно подати цю ж саму апеляцію згідно з їх дурними правилами? До яких органів звертатися? І навідь якщо буде проведена повторна сесія, чи є гарантія того, що акустика буде нормальною?
A
Для Петро: написала скаргу( почту нашла на сайте тест портала), нам не сказали,что апелляция мроводится в день тестирования(я это указала в письме) и дальше пошло-поехало,рассказала о всех траблах
Оксана
Гаряча лінія урядового порталу за номером 1545! ( Потім 0)
Коментувати
Bill Door
Очень огорчило аудирование. Качество звука было ужасным. Но ещё хуже произношение. Было слышно только обрывки слов, и то неполностью. Таким образом часть "аудирование" превратилось в "супер интуицию". Из-за того, что было плохо слышно, большинство учасников запаниковало и сделало ошибки в других заданиях. У нас в аудитории даже стало кому-то плохо (имени не знаю). И как после этого быть уверенным в справедливости оценивания? Жаль, что большинство учеников, которые действитльно готовились к ЗНО, провалило его из-за аудирования. А точнее из-за халатности организаторов.
Петро
Повністю згоден з усіма, і дуже радий, що не в одного мене така проблема. Аудіювання було проведено просто ЖАХЛИВО і взагалі не професійно, без елементарного знання акустики. Колонки розташували десь у кутку. Запис був низькоякісним, зробленим в моно форматі, низькі частоти були чомусь підсилені. Вимова дикторів була жахливою і невиразною. Слова зливались у якусь кашу, і розібрати щось було просто неможливо. Прикро, що зі всієї аудиторії лише я поскаржився на якість запису, інші ж підло промовчали. Ганьба їм! Сам я на слух англійську сприймаю прекрасно, дивлюсь відео, пробне аудіювання проходив на відмінно, якість запису була чудова. Сподівався, що при тестуванні все буде ОК. Такі надії покладав. Хотів написати скаргу — не дозволили, посилались на свої дурні правила, бо, бачте я покинув аудиторію і тому не маю права написати апеляцію. Це просто свинство! Куди тепер писати скаргу — не знаю. Висновок один: не можете провести якісно аудіювання — не проводьте його! Не калічте молоді душі!
Му study
Аудіювання було жахливим!!! І як після цього можна робити інші завдання, які не були більш зрозумілими! Я не перший раз слухала англійський текст у записі, але це було щось!!! Таке відчуття, що перед тим як записувати аудіо, диктор добряче випив! На пробному все ж було добре. Чому вам так кортить зіпсувати наші результати ?! Якщо вам так шкода, щоб ми вчилися на державному, то скасуйте його взагалі!!! Чому ми повинні так псувати своє здоров’я? В мене погіршився зір, за період здачі зно я схудла на 8 кг, хоча в мені і так їх небагато, а тут, через ваше "atractions" і не тільки - все марно! Цікаво, а ви реєструєтеся на день спорту (19 завд.)? Ганьба!!! Для чого так робити ? А як ваші діти здали зно? Вони на аудіюванні усе почули? Ви безсовісні й підлі люди!!! Тепер єдиним правильним варіантом буде зарахувати ВСІ відповіді правильними в частині "Розуміння мови на слух" для тих, в кого є хоч щось правильно в так званому "аудіюванні ".