Як дізнатись, де буде проводитися додаткова сесія НМТ

Інформацію про місце проведення тестування учасники зможуть дізнатись зі своєї інформаційної сторінки

Як дізнатись, де буде проводитися додаткова сесія НМТ

Додаткова сесія національного мультипредметного тесту (НМТ) проводитиметься в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах (приміщеннях шкіл, університетів), створених у 21 області країни та м. Києві, а також у 26 країнах світу.

Тест складатиметься в комп’ютерному форматі у спеціально створених компʼютерних класах, у яких працюватимуть інструктори.

На тимчасово окупованих територіях додаткова сесія тестування, як і основна, проводитись не буде.

Якщо абітурієнт знаходиться на тимчасово окупованій території, щоб скласти мультитест під час додаткової сесії, за можливості йому слід виїхати на підконтрольну Україні територію.

Учасники, які не зможуть прибути до екзаменаційного центру під час додаткової сесії, зможуть пройти тестування під час спеціальної сесії в серпні–вересні 2022 року.

Місцем проведення тесту для кожного учасника тестування буде визначено найближчий екзаменаційний центр у тому регіоні, який було зазначено учасником тестування під час підтвердження участі у додатковій сесії НМТ на інформаційній сторінці учасника.

Інформацію про місце та час проведення тестування учасники зможуть дізнатись зі своєї інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
02.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів