Osvita.ua ЗНО Учасникам ЗНО варто роздрукувати запрошення на тестування
Учасникам ЗНО варто роздрукувати запрошення на тестування

Роздрукувати запрошення-перепустку можна з інформаційної сторінки учасника ЗНО

Учасникам ЗНО варто роздрукувати запрошення на тестування

В Українському центрі оцінювання нагадують учасникам зовнішнього незалежного оцінювання про необхідність самостійно сформувати і роздрукувати запрошення-перепустку на тестування.

Сформувати і роздрукувати запрошення-перепустку можна з інформаційної сторінки учасника ЗНО, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката і пін-кодом, зазначеним у ньому.

Учасникам тестування радять не зволікати з друком запрошення-перепустки. УВАГА! Запрошення не буде надіслано ні поштовим зв’язком, ні електронною поштою.

Інформаційна сторінка

Як відомо, зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 22 травня тестуванням з математики.

24 травня буде проведено зовнішнє оцінювання з української мови і літератури.

Майбутні учасники зовнішнього оцінювання, які готуються до тестування в 2018 році, мають можливість скористатись безкоштовним сервісом ЗНО онлайн, розробленим Освіта.ua.

На платформі розміщені всі варіанти тестових завдань, що були запропоновані учасникам ЗНО під час основних та додаткових сесій 2009-2017 років, усі пробні тести, а також коментарі провідних фахівців до правильних відповідей на завдання тестів.

Використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з кожного навчального предмета, ознайомитись із формами завдань та коментарями до правильних відповідей до кожного завдання тесту.

ЗНО ОНЛАЙН

Для отримання інформації про проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії в 2018 році приєднуйтесь до груп Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.05.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Додідзе
внатурі дякую забув шось . .
Іван
добрий день ,добрий день ,добрий день ,добрий день ,добрий день ,добрий день ,добрий день ,добрий день ,добрий день ,добрий день ,добрий день ,
Тарас
Для Іван: iiii! Iii?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!